Opinie Frappé Olé VI

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Marion, 8 sierpnia 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Chyba, że wznowią ewent jak juz ogarną ten "bałagan". To by było sensowne rozwiązanie. I postapienie fair w stosunku do graczy.
     
  2. zdzislaw22

    zdzislaw22 Czeladnik forum

    u mnie brak drugiego okrążenia mam wykupione pnącze i 1 item i nie wiem po co wykupiłem mogłem poczekać do końca a tak następny pusty baziew na pnączu
     
  3. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Mnie gra nauczyła, żeby najpierw wykupować itemu a pnącze na samym końcu ;)
     
  4. busia1

    busia1 Aktywny autor

    było by miło jak by podali że planowane wznowienie np. o 23 lub o tej godzinie przekażą kolejna wiadomość wtedy przynajmniej nikt nie próbował by sie logować i tym samym nie dobijać sie do serwerów i dodatkowo obciążać serwery
     
  5. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Coś mi się mocno wydaje że to nie informatycy BP cokolwiek naprawili tylko "Tamci" odpuścili na czas jakiś a
    "Nasi" tylko sprzątali bałagan w grze jaki się przy tej okazji zrobił. Marnie widzę przyszłość tej naszej Farmy -
    - no chyba że zatrudnią kilku hakerów z prawdziwego zdarzenia:p
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2023
  6. abask

    abask Komandor forum

    A synowie od lat mi mówią "Mama, weź to zostaw" A ja gram i gram... Robię sobie czasami przewry ale wracam... Kto wie, czy za jakiś czas będzie do czego wrócić?
     
  7. danagk70

    danagk70 Czeladnik forum

  8. danagk70

    danagk70 Czeladnik forum

    po 10 latach czas na rozstanie
     
  9. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    W tym temacie wykazuję umiarkowany optymizm...
     
  10. abask

    abask Komandor forum

    Kto wie, kto wie.... Pewnego pięknego ranka ten error 504 czy inny może świecić już na zawsze.
     
  11. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    na razie nie ma nic w oficjalnych ogloszeniach. My się miotamy, irytujemy a tam- cisza.
     
  12. sekutnicowata

    sekutnicowata Młodszy ekspert

    A ogarną ??? Zaczynam wątpić a jeśli to niewielu zostanie graczy bo wszystko ma swoje granice cierpliwosc i wyrozumiałosc tez
     
  13. abask

    abask Komandor forum

    Mówię grzecznie dobranoc.
    Ostatni post bo jak do rana nie naprawią to się na forum nie wejdzie.
    Tak na marginesie, Kijowo, że jak gra nie działa to na forum nie da się wejść.
     
  14. Rufinka2

    Rufinka2 Aktywny autor

    Heh.... Czułam pismo nosem.. Niestety :(
    Jak to dobrze, że nie uruchomiłam tych dyniowych bo bym się naprawdę wściekła.... A tak to tylko żal nieukończenia eventu pozostanie :sleepy:
    Dalej 7 runda bo nie mogę zebrać rośliny
     
  15. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Jak pech to pech , kiedy w końcu koło było łaskawe i dało malutki bonus na +1 ze zbiorów to nie da się zalogować na farmę :cry:Miałam poczekać z kupnem pnącza i itemów na koniec eventu ale podkusiło mnie i pnącze już kupiłam a teraz przez kłopoty z grą lipa nie dam rady zdobyć wszystkich itemów
     
    Ostatnie edytowanie: 12 sierpnia 2023
  16. renia111979

    renia111979 Ekspert forum

    gra zaskoczyła, ale nic sie nie da zrobic, wiec pas. Szkoda czasu
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mnie również udało się zalogować i wejść na główną łąkę. I to by było na tyle...
     
  18. abask

    abask Komandor forum

    Każdy powinien dostać , jako rekompensatę, przynajmniej po 2 drzewka florenowe.
     
  19. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Na ten moment "Serwis tymczasowo niedostępny" powinno zostać nowym hasłem marketingowym gry, w końcu świetnie ją opisuje.

    Ale co się dziwić, jak do gry naraz wrzucają po dwa eventy, kilka wyprzedaży i wiadomo kto wie co jeszcze. Na poprawę gry też liczyć raczej co niema, bo programiści nie mają czasu zająć się takimi błahostkami jak działanie, stabilność czy bezpieczeństwo gry, gdy trzeba przygotować kolejne eventy. Przecież nie można dopuścić do tragicznej sytuacji w której byłby dzień przerwy od eventów.

    A uruchomiłem dzisiaj dwa dyniowe, ehh.
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Albo przynamniej wydłużenie/uzupełnienie (zależnie od rodzaju) czasu działania bonusów uwzględniając kolejne awarie jak już wiadomo, że gra pada wieczorami na parę godzin;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.