Opinie Frappé Olé V

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 24 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Pewnie da się wykombinować trochę oszczędności przy rezygnacji z części nagród;) Jeszcze się nie obznajomiłam z tym eventem, ale jutro spróbuję jakieś ekonomiczne ścieżki ułożyć:)
     
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    To mam hamaczek na 100%.
    Nie robię, nie podliczam.:p
     
  3. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Jak to jest z tymi Gwiezdnymi talarami, skoro one są do zdobycia tylko z plansz? Na wszystkich planszach (9) widocznych jest łącznie 14 GT, a na itemy i pnącze potrzeba jest łącznie 100 GT. Chyba że pod każdym symbolem kryje się po kilka GT ?
     
    talarek1961 i magdusia668 lubią to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Popatrz dobrze, ja naliczyłem na 10 planszach dokładnie tyle, ile potrzeba - 100 GT.
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zgadza się, symbol GT nie oznacza, że otrzymasz tylko 1 szt. Zajrzyj proszę do drugiej części spoilerów, gdzie już "z ręki" opisane są szczegóły dotyczące nagród:)
     
  6. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Event robię ile się da :) pnącze może nie powala ale drobne nagrody z planszy czy sklepiku są interesujące jak dla mnie (sporo kuponów i skrzyń bonusów) :)
    Coraz mniej emocji na farmie a dożynki od zawsze były tym najciekawszym momentem w roku więc przy okazji częstego zaglądania do listy top xD i sprawdzania czy poszła jedna sałata za mało czy za dużo xD będę przesiewał sobie bambusową rurkę a mlekociągi postaram się układać bardziej ekonomicznie ;)
     
  7. PolakM

    PolakM Komisarz forum

    skoro tu pojawiła się pomyłeczka, to możliwe że mini event szybsze produkowanie w fabrykach jego termin (start Środa, 25.11.2020, godz. 00:00; koniec Wtorek, 01.12.2020, godz. 14:00) też jest pomyłeczką;)
    trudno będzie na łąkach farmy w tym samym czasie gdy będą 2 eventy (rury i dożynki-wstęp) skorzystać z oferty mini eventu szybsze produkowanie w fabrykach:cry:
     
    Ostatnie edytowanie: 24 listopada 2020
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety (stety?) nic nie wskazuje aby to była pomyłeczka;)
     
  9. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    o_Oo, to w nagrodę dostaniemy wehikuł czasu i przeniesiemy się do przeszłości 01.12.2019;):p
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    No widzisz, skupiam się na dniu i miesiącu, a rok jest poza obszarem mojej percepcjixD
    To oczywista pomyłka; gdy ktoś będzie miał możliwość - zrobimy korektę roku na bieżący;)
     
  11. rysio

    rysio Ambasador forum

    krzywe rurki sie zgadzaja, ale prostych po 2 liczeniach wychodzi 181 (do tego cala scena 10)
     
    talarek1961, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  12. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    takie se to wszystko, ja odpoczywam...
     
    talarek1961, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    O choinka ale mam koniec zabawy w farmę :D Tu też fotel bujany ...8) Może trochę fabryk powystawiam,chociaż nie wiem po co to mi już...-.-
     
  14. puniak3

    puniak3 Moguł forum

    lubię robię bo dożynki to jak się uda to tylko wstęp
     
    talarek1961, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  15. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Event wygląda sympatycznie :) Dobrze że nie trzeba siać w lesie tropikalnym bo jeszcze nie mam odblokowanego :( a w poprzednim evencie niestety zalecali chyba że miało sie sp :p spokojnie zbiera się gwiazdki także powoli i zbierze się :) gram dla rozrywki a eventy tylko ją uatrakcyjniają choć tutaj nudy na pewno nie ma powodzenia jutro wszystkim robiącym event :)
     
  16. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

    Ja nie robię, skupiam się na dożynaniu siebiexDxDxD
     
  17. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Nie robię - wystawiam fabryczki :)
     
    talarek1961, magdusia668 oraz robins71 lubią to.
  18. DonataC77

    DonataC77 Czeladnik forum

    Nie mam tego Eventu na Unity... Czy ktoś ma tez taki problem? Mogę zasiać rosliny, a eventu brak....
     
    magdusia668 lubi to.
  19. abask

    abask Komandor forum

    Nie daje się zbierać... Muli i muli.... Po 3 razy zbieram to samo i wciąż mam na polu... Chyba czas odpuścić bo mnie nerwy zjedzą.

    Teraz mnie całkiem wywaliło a wcześniej nie mogłam załadować żadnego dżemiku
     
    magdusia668 lubi to.
  20. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    też nie mam - do kiedy to nieszczęsne Unity ma trwać?
     
    magdusia668 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.