Opinie Frappé Olé - edycja 2

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Ghost, 26 stycznia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Przypominam, że o klucze francuskie prosimy TUTAJ
     
  2. emisia33

    emisia33 Okazjonalny autor

    Uff. Event zakończony, nowy rząd chmur stoi. Do tego udało mi się 10 farmarek kupić. Zbieram na rozbudowę wyspy. Oczywiści event zakończony 20 minut przed końcem eventu. ma się te stalowe nerwy hehe
     
  3. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Posty z prośbami o wypadajki usunęłam.
     
  4. RudyKocurek

    RudyKocurek Czeladnik forum

    Event, choć oczywiście nie skończony, uważam za udany. W sklepie zakupiłam sobie tajemnicze drzewka i zagrody - farma przecież świeżutka, wiec na dorobku. Wczoraj wystawiłam, a dziś zebrałam i jestem zadowolona. Z drzewk mam: dwie śnieżne jodły, magnolięXL, czarną wierzbę XL i dąb XXL. A z zagródek łasicę a potem to już same pomarańczowe: chomiki, niedżwiadki, wytwórnia farb i moje ukochane koty:inlove::inlove:. Czegóż farmerowi brak do szczęścia? ... siania. Zabieram się za misje - gwiazdki są potrzebne do osiągnięcia mojego celu. :D
     
  5. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Dziękujemy za Wasze opinie, wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.