Fotografowie ♥

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Wika7022, 29 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Wiem o tym. I potrafię wstawiać grafiki, nie robię tego pierwszy raz.
     
  2. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    A jak to robiłaś? :(
     
  3. one_X

    one_X Mieszkaniec forum


    Skopiowałam url z hostingu i wkleiłam w pole grafika.
     
  4. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Domyślam się, jak to zrobiłaś i już mówię, jak powinnaś. Tylko dopytam jeszcze, na jakim hostingu hostingowałaś?
     
  5. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    ifotos.pl Jest tam w ogóle możliwość ustawienia prywatnej galerii?
     
  6. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    one_X, bardzo proszę o zmniejszenie ilości linijek w podpisie sygnatury, ponieważ jak mówi Regulamin naszego forum dozwolone są tylko 2.
    Cytat z Regulaminu: "Sygnatura - dozwolona jest sygnatura graficzna o maksymalnych wymiarach 500 x 200 pikseli oraz podpis zawierający maksymalnie 2 wiersze (czcionką o wymiarach max. 3)"

     
  7. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Nie jestem aż tak w to wtajemniczona...

    To jak zalinkowałaś jakieś zdjęcie, nasuwasz kursor myszki na ten obrazek, naciskasz prawy przycisk myszy, wybierasz opcję "Pokaż obrazek" i dopiero kopiujesz link do fotki i wklejasz w Forumowej opcji "Grafika". ;)
     
  8. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Rozumiem, że już zostałam prześwietlona. Ciekawe na czyją prośbę... Jakoś wcześniej żaden z modów nie zwracał mi na to uwagi a już trochę tu jestem.
     
  9. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    I jak, próbujesz teraz? :)
     
  10. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    one_X, nikt tutaj nikogo nie prześwietla, zwracam uwagę i proszę o stosowanie się do Regulaminu. :)
     
  11. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Za chwilę zmienię, tylko skończę gotować, bo mi się wszystko poprzypala.


    Wiem o co Ci chodziło autorko, tylko mam właśnie testową wersje windows 10 i przeglądarkę microsoft edge, gdzie po kliknięciu prawym nie ma w ogóle takiej opcji na liście.




    Sygnatura poprawiona. Dzięki za link do ćwiczeń, ale nie skorzystam, nie ma takiej potrzeby, potrafię wstawiać zdjęcia tyle, że mam inną przeglądarkę i system który ma okrojone opcje. Już ogarnęłam temat i za chwilę zamieszczę kilka zdjęć.


    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] To kilka moich zdjęć.


    Posty połączyłam, w przyszłości by uniknąć pisania post pod postem używaj proszę opcji edytuj chcąc dopisać coś do zamieszczonego już posta.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->KLIK
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń

    SMOD_Wadera*
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 lipca 2015
    BA_Czerwona lubi to.
  12. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    one_X, robisz piękne zdjęcia. :)
    W jakim programie dokonujesz obróbki? Jaki masz aparat?
    I jeszcze jedno małe pytanie co to za kwiat? Ten na ostatnim zdjęciu? :)
     
  13. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Dziękuję. :) Obróbka w zależności od tego czy jestem w pracy czy w domu. W domu darmowy gimp, praca na PS6.
    Aparat to zwykły kompakt sony DSC S2000 już na prawdę stary, ale bardzo go lubię, bo co nieco można z niego jeszcze wykrzesać, a i czasu często niestety brakuje na fotografię. :( Ten kwiat na ostatnim zdjęciu to biała piwonia. :)
     
  14. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    O, widzę, że rozmowy się rozpoczęły. :)

    One_x, masz talent. :) Piękne zdjęcia Ci wyszły. :)

    Miłego dnia wszystkim fotografom. :)
     
  15. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Dziękuję :) I to zimorodek był ostatnio u mnie. A ja patrzę a tu nowa zagroda dla zimorodków. Co za zbieg okoliczności. :)
     
  16. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Ale się złożyło. :)

    One_x, a jakie zdjęcia Ci się podobają, tak ogólnie? :)
     
  17. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Ogólnie natura, krajobrazy, oczywiście makro.<3 Portrety także, ale w tym temacie jestem wybredna.
     
  18. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Aha.

    Chodziło mi bardziej o jaką kolorystykę. :)
     
  19. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Myślałam że o rodzaj. xD Jeśli chodzi o kolorystykę jest to bardzo różnorodne. A zależy to od zdjęcia.
    Nie mniej jednak pastelowe barwy, nieco mistyczne, mgliste,z niską saturacją, bo takie zdjęcia mają niepowtarzalny klimat. W takich kolorach, również ciemnych nocnych barwach z dobrym kontrastem pomiędzy fotografowanym obiektem a tłem i piękny bokeh w tle. To coś co lubię najbardziej w makro. Jeśli chodzi o krajobraz, kolory już muszą być dla mnie dobrze nasycone, dobra ostrość i balans bieli.
    W zdjęciach leśnych też raczej ten pierwszy wariant. Czarno białe lubię, ale tylko w portretach i sepia też tylko w portretach. A Twoje?
     
  20. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Ja nie lubię zdjęć nieprzerobionych. Na fotografii może być wszystko. :)
    Czarno-białe z jakimś innym kolorem (chodzi mi o zdjęcie czarno-białe z jednym elementem koloru innego niż te dwa pierwsze), tylko czarno-białe, sepia, szary oraz pastelowe. :inlove: