Fotografowie ♥

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Wika7022, 29 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Czemu nie mogę się zarejestrować z FB-.-:mad::mad::mad::mad:??
     
  2. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Może odśwież... albo źle wpisujesz hasło. xD
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wszystko robię dobrze:cry: Każe mi się zarejestrować bez użycia FB:cry::cry::cry:
     
  4. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Przecież nie musisz się logować z FB. Możesz zapisać sobie na komputerze, a później na FB dodać w galerii, czyż nie? :p Nie mam FB, więc nie wiem. :p
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ale mi się nie chce edytować jak jestem zalogowany na FB a nawet jak mi się udało tam raz wejść to czarna magia-.-
     
  6. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    No to się wyloguj na chwilę. ;)
     
  7. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Witam fotografów i ciepło pozdrawiam. :) Ja również fotografuję, tyle że amatorsko.
     
  8. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    My również witamy i dziękujemy za odświeżenie wątku. :)

    Hmm... a może masz jakieś zdjęcia, którymi chcesz się podzielić? :)
     
  9. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Mam na swoim profilu w serwisie fotograficznym, ale nie wiem czy wolno wklejać linki.
     
  10. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Linki do innych stron raczej nie, ale poprzez opcję "Grafika" (7 opcja na pasku z opcjami; nad polem do pisania posta) możesz wkleić link zdjęcia i go dodać. :)
     
  11. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Ok chwilkę wrzucę :)
     
  12. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Dobrze. :)

    A ja dodam jakąś fotkę:
    [​IMG]
    Kocham takie zdjęcia. <3
     
  13. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Nie mogę uzyskać url bo z tego serwisu się po prostu nie da. Można jakoś wrzucić z poziomu komputera?
     
  14. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Aha, rozumiem. Już mówię, co zrobić.

    Musisz to zdjęcie zalinkować na jakimś hostingu zdjęć, np. fotos.pl który bardzo polecam. Tam na stronie głównej jest instrukcja, także chyba sobie poradzisz, ale w razie pytań pisz śmiało. :)
     
    one_X lubi to.
  15. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    A właśnie apropo.. Szukam od dłuższego czasu serwisu do hostingu, ale wszystkie za każdym razem przestają po dłuższym czasie od wrzucenia wyświetlać mi zdjęcia na forach. Pojawiają się małe uszkodzone miniaturki. Czy w przypadku tego serwisu tez tak jest?
     
  16. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Nie, w tym chyba nie. Ale sama nie jestem pewna...
    Ogólnie słyszałam też wiele dobrego o iv.pl, ale tam trzeba mieć konto i nigdy nie zostaną usunięte ani uszkodzone, jak ty to mówisz. :)
    Ja sama, aby zalinkować na zawsze ustawiam sobie jakąś grafikę jako avatar, później kopiuję link do tego (bo jest już jakby zalinkowane) i ustawiam np. jako sygnaturę, a avatar zmieniam na właściwy. ;)
     
  17. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    Ale jeżeli dużo się zamieszczę grafik na forach, to nie jest to rozwiązanie.
     
  18. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Chodzi Ci o to, że co za dużo, to niezdrowo, czy problem w tym, że za duże grafiki?
     
  19. one_X

    one_X Mieszkaniec forum

    [​IMG][/url][​IMG][/url][/IMG] [​IMG] [/url][/IMG] [​IMG][/url][/IMG]
     
  20. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Coś zdjęcia nie powychodziły...
    Poćwicz może w tym wątku: KLIK!
    I nie piszemy posta pod postem. :) Usuń jeden albo je Edytuj, na dole posta jest opcja Edytuj. :)