Fotografowie ♥

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika Wika7022, 29 czerwca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Wiesz, Tomku dzisiaj specjalnie czasu nie mam...
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    oki;) Ja cały dzień w netku bo u babulki będzie raczej brak albo 1 godzinę dziennie ale to na kupioną grę a mamie powierzę chyba farmę:D Co do zdjęć to poproszę obrobione na dzisiejszą Warszawę zniszczone miasto- stolicęxD po wojniexD
     
  3. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Coś Ci powiem. Ostatnio mam wielkie problemy z moim komputerem, tzw. jest zresetowany. Czy tam zrestartowany, nie znam się, ale mam wszystko wyczyszczone. I teraz PhotoScape'a nie mam, a musiałabym pobierać... a w ogóle muszę zdjęcia poprzerzucać, także będę zajęta - możesz sam przecież przerobić. Znajdź w Internecie, zapisz je (najlepiej na Pulpicie), kliknij prawym przyciskiem myszy na zdjęcie i będzie taka opcja "Utwórz za pomocą: PhotoScape" i masz tam dużo do wyboru: szarość, czarno-białe, klisza, odwrócone kolory, napisy, zdjęcia, ramki, minki, itp. To samo w PhotoShop. Tylko w Shopie więcej możliwości. Polecam też taką jedną stronkę Internetową (której nazwy nie mogę podać :(), też dużo możliwości, ale przy zapisywaniu słaba jakość. Można tam robić memy, doklejać twarze, można wybierać znaczki, uśmieszki i inne rzeczy, napisy i wiele więcej. Tak więc ja idę do roboty z komputerem, a ty sobie spokojnie przerabiaj - powodzenia, jak skończysz, udostępnij wynik pracy. ;)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    To wyślij na sowę stronke;)
     
  5. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Okay, już wyślę. ;)
    A może w zamian za to, że Ci pomagam, może byś coś wymajstrował dla mnie? :p
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie mam w czymxD
     
  7. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    No to zainstaluj. xD I użyj tego programu, który Ci podesłałam...
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Wika, jestem na stronce;) Daj foto i powiedz(ogólnie) co zrobić;)
     
  9. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    No ale Ty się weź w garść i popróbuj samemu, a nie żeby dziewczyna Ci wszystko dawała na tacy i za rączkę prowadziła. W końcu jesteś już dużym krasnoludkiem ;)
     
    Kasialka lubi to.
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nic nie mogę znaleźć w google:D Zwłaszcza zdjęć Warszawy przed/po wojnie i dziś:p
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

  12. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    A co tu opowiadać? Przecież instrukcja jest napisana. ;)
    Bo to taki... Krasnoludek Tatusia. xD
    Jeju... ileż ty masz lat. :p Wpisz po prostu "Warszawa dziś" i "Warszawa wczoraj". ;)
    No właśnie. ;)
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A to fotografowie czy filmowcyxD??
     
  14. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    No to i czytać chyba nie umiesz. xD

    Powracając do tematu (domyśl się, Tomku, jaki to klub) pokażę, jakie jeszcze zdjęcia lubię.
    [​IMG]
     
  15. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Zaglądam tak na chwilkę i zostawiam jedno z moich zdjęć:

    [​IMG]

    Pozdrowienia dla wszystkich lubiących patrzeć na świat przez obiektyw. :)
     
  16. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Ojejciu, Waderko, piękne zdjęcie. :) Może dołączysz oficjalnie do naszego klubu i będziesz częściej wpadać. :)
     
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    PopieramxD
     
  18. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Waderko, a ty przerabiałaś fotkę w jakimś programie, czy od razu w opcjach aparatu? :) Zdradź coś. :)
     
  19. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Oficjalnie to ja do żadnego klubu nie należę i niech tak zostanie. :)

    Jeżeli chodzi o tą konkretną fotografię to są to dwa zdjęcia wykonane w kolorze i później przerobione (chyba w programie "Picasa") na sepie a potem nałożone na siebie. Zdjęcia były robione z zamiarem nałożenia ich na siebie - kwestia kadrowania, wybrania ujęcia, kąta, tła.
    Dodam że fotografia w tej wersji jest bardzo stara.. :)
     
  20. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    A to szkoda... :(
    I bardzo ładnie Ci to wyszło. :)
    W jakim sensie? :p Że ma charakter starości, czy dlatego, że tam jest śnieg chyba? xD