Opinie Fotograficzne safari

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 28 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. stawinoga

    stawinoga Hrabia forum

    a ile trzeba zrobić tych zdjęć do drugiej planszy ?
     
    Mikasek- i magdusia668 lubią to.
  2. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Co posialas na noc? U mnie kolczoch dał po ok. 40 z łąki.
    30.:)
     
  3. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    No cóż trochę weekend mi się skomplikował pod kątem gry, więc siałam tylko długie roślinki żeby mieć zbiór tylko rano i wieczorem, ale i tak z obiektywami słabo. Jeszcze mi brakuje 40 żeby dokręcić 4 aparaty i ukończyć pierwszą część. Mam nadzieję że zdążę po Gazelki :D Gratki dla tych co ukończyli :)
     
  4. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Na jednym habanero, które dało 50 obiektywów, a na drugiej dojrzewa karnegia...
    Przez nocną dyskusję w Twoim domku zapomniałam o nocnym siewie :(;)
    Te 12 brakujących obiektywów wyleci dopiero wieczorem, ale event jeszcze trwa.
     
  5. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Moje gazelki wczoraj wieczorkiem zdobyłam i od razu wystawiłam, niech się pasą i rozmnażają :D
    Tak samo myślę, lepiej mieć choć troszkę gazeli w stodole, nie wiadomo kiedy się przydadzą ;)
     
  6. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Ufff.... Skończyłam. Gazela już hasa w zagrodzie. Nawet się nie zorientowałam kiedy uzbierałam aparatów i coś tam jeszcze zostało w zapasie :)
     
  7. basia99999

    basia99999 Forum Pro

    musi być 30
     
    Mikasek-, robins71 oraz magdusia668 lubią to.
  8. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Skończyłam rano, gazele już stoją :)
     
  9. madzia6310

    madzia6310 Weteran forum

    Wczoraj skończyłam, evencik nawet nawet :) Gazele ładniusie, pasą się ale jedna jest tak rozbrykana, ciągle szuka zaczepki :D
     
  10. nawiedzonyrolnik

    nawiedzonyrolnik Zaawansowany

    54 obiektywy i będzie koniec - najpóźniej jutro rano.

    A przy okazji z zagród "chrom" wypadły różowe małpy i wybieg dla aksolotli, tak więc wyjątkowo hojnie jak dla mnie (trzecia zagroda dopiero się otworzy, więc może będzie jeszcze lepiej).
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Dziękuję Wszystkim za hojność :inlove:
    Obiektywy oddane i teraz pstrykam zdjęcia :) 20 fotek już jest :) resztę zrobię spokojnie, czasu jeszcze jest dużo...
     
  12. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Jeszcze tylko 19 zdjęć muszę zrobić , karnegia posiana i jutro rano będzie koniec.:)
     
  13. Lunamis

    Lunamis Okazjonalny autor

    Są są są, już są, już mam :D Brykają moje gazelki w zagrodzie :D Z obiektywami bywało różnie ale aparatami sypało miło więc po niecierpliwym dozbieraniu 40 obiektywów żeby skończyć pierwszą część, druga część zrobiła się w kilka minut :D Hahahaha swoją drogą chyba pierwszy event który udało mi się skończyć tak bardzo przed czasem :D
     
  14. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    zaliczyłam wczoraj,,gazelki biegają,,,jak nigdy,,to ja,,żółwik i ślimak w jednym
     
  15. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Gazele pasą się na wyspie, a ja zamykam farmę i wracam do realnego świata.
    Mam przesyt siania, zbierania itp. -.-
     
  16. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    Gratuluję posiadaczom gazel :inlove:
    Ja walczę z eventem dalej ale fizycznie niemożliwe jest abym go ukończyła i zdobyła gazele z powodu braku czasu.
    30 zdjęć razy 6 godzin każde to o wiele więcej niż te nieszczęsne 39 godzin do końca eventu. No cóż, tak bywa, ale evencik sam w sobie całkiem przyjemny :)
     
    Mamcia493, bari06 oraz magdusia668 lubią to.
  17. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    wystarczy mieć 180 zwykłych aparatów i kilka minut na klikanie, bo każdy aparat skraca czas oczekiwanie o godzine :) czyli trzeba 180 razy kliknąć i gazele Twoje, tylko trzeba 1 cześć eventu skończyć
     
  18. AngelGina

    AngelGina Generał forum

    Zdjęcia można skracać wypadajkami aparatami, a te ładnie lecą z upraw, lub zagród, więc jeżeli dałaś radę ukończyć pierwszą część, to druga powinna na spokojnie się zrobić.
     
  19. adikamila

    adikamila Nadzorca forum

    Ale ze mnie kasztan :p Dziękuję ci bardzo,bo jakoś nie doczytałam tej informacji :) No to biorę się do roboty xD
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Niestety chyba nie wyrobię się z eventem:( Obiektywy nie chcą lecieć:cry:
    A ile aparatów młynowych mi brakuje? Nie pamiętamxD

    PS. Już wiem. Mam aż 9xD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.