Forum: zmiana zasad Dynamicznego Wątku G&T

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika wolf031973, 4 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Twoje zdanie na temat pomysłu:

  1. tak

    5 głos(ów)
    35,7%
  2. nie

    8 głos(ów)
    57,1%
  3. nie wiem

    1 głos(ów)
    7,1%
  1. wolf031973

    wolf031973 Książę forum

    Proponuję zmianę w zasadach Dynamicznego Wątku G&T
    By ułatwić pracę Modom i zmiejszyć ilość spamu proponuję, by posty z tego wątku usuwać hurtowo np co 3-4 godziny, poczynając od najstarszych. W ten sposób pozostanie tylko pewna stała liczba najbardziej aktualnych postów. To powinno wystarczyć, bo i tak każdy co chwila uaktualnia swoje wpisy a nikt chyba nie zagląda dalej niż 4-5 stron wstecz.
    Piszcie, co sądzicie o pomyśle.

    Edycja: Widzę że Mod Chris użył tego wątku, jako argumentu przeciw organizowaniu przez Est-orkę konkursów w wątku dynamicznym. I muszę coś wyjaśnić.
    Nie zakładałam tego wątku w tym celu. Wręcz przeciwnie. Konkursy popieram całym sercem.
     
    Ostatnie edytowanie: 5 października 2015
  2. Menasa

    Menasa Forum Pro

    wydaje mi się, że to wprowadziło by tylko większe zamieszanie
     
  3. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    a mi sie podoba...bo i tak jak wchodze to mam to przeczytania z 10 stron a ich nie bede czytać bo co chwile każdy uaktualnia
     
    kheme lubi to.
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Obawiam się, że to wcale nie ułatwiłoby pracy Moderatorom i nie zmniejszyłoby ilości spamu, jak twierdzisz w pierwszym poście. 4-5 stron to stosunkowo mało i pojawiają się w bardzo krótkim czasie. Gdybyśmy je usuwali, Gracze musieliby pisać ich jeszcze więcej. Biorąc pod uwagę, że jest kilkudziesięciu Graczy regularnie umieszczających swój post w odstępach kilkustronnych (a w międzyczasie piszą też inni) to na pewno nie zmniejszy to ilości postów i czytelności -wręcz przeciwnie, zamiast czytać 4-5 stron znajdziesz ich minimum 15 w przeciągu krótkiego czasu. Poza tym Gracze są tak zaaferowani tym, co oferują inni, przeglądaniem ofert w balonie oraz umawianiem się przez sówki, że nie będą w stanie sprawdzać, czy ich post został już usunięty, a przecież trzeba wstawić kolejny, by był widoczny na forum. Nawet nie wspomnę o tym, że czasem te posty są bardzo długie i podejrzewam, że nie wszyscy mają wersję do wklejenia na swoich komputerach, a po prostu z jednego napisanego posta kopiują do drugiego, ewentualnie go uaktualniając.
    Niemniej nie zajmuję się obecnie forum, zatem przekażę pomysł do analizy osobom zajmującym się nim, być może uda nam się wymyślić coś jeszcze innego. Proszę jednak, byście mieli na uwadze, że G&T oprócz radości Graczy (którymi również jesteśmy), jest ogromnym obciążeniem dla członków naszej Ekipy. Myślę więc, że nie można obciążać ich tak pracochłonnym zajęciem, nawet dostrzegając problem braku czytelności wątku i nawigacji forum, która nie ułatwia szybkiego dostępu do wybrania dowolnej strony/godziny dodania posta, od którego chcielibyśmy zacząć czytać.
    Tymczasem zapraszam do dyskusji na temat pomysłu i tego czy w ogóle rozwiązanie to Wam się podoba. Pomysł dodaję do spisu treści.
     
    chrumcia91 lubi to.