forum jeszcze raz

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by franczeska062001, Dec 13, 2019.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. franczeska062001

    franczeska062001 Okazjonalny autor

    A ja mam jeszcze pytanie odnośnie otwierania forum z poziomu gry. Ostatnio przerzuciłam się na przeglądarkę Opera. Jak do tej pory nie miałam problemu z otwieraniem forum - aż do wczoraj. Forum się co prawda otwiera, ale widzę je jako niezalogowany użytkownik. A przecież wciąż jestem zalogowana na grze! Gdy klikam zalecany link do logowania, otwiera mi się nowa karta z grą i nie mogę zalogować się na forum. A może coś przeoczyłam?
    Dodam, że przy użyciu Chrome nie ma takich problemów.
    Proszę uprzejmie o pomoc :)
     
  2. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Mnie na Chrome nie chciało wpuścić, wpuściło z Firefoxa specjalnie zassanego i zainstalowanego w tym celu.
    To raczej wskazuje na konieczność przeczyszczenia ciasteczek przeglądarki, pewnie się tam ostał stary adres forum czy coś w tym stylu.
    Ech jak ja nie lubię tego czyścić, zazwyczaj moja przeglądarka sama sobie z tym radzi :(
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nie wiem czy cokolwiek to zmieni, ale ja od początku mojego grania zawsze korzystałem z Opery i tutaj nie mam żadnego problemu z logowaniem na forum.
     
  4. franczeska062001

    franczeska062001 Okazjonalny autor

    fkamil masz szczęśćie, zzizzie ciasteczka czyściłam i nic nie pomogło, dalej nie wiem w czym rzecz...
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Taki problem mieli ludzie nie tylko w PL, Niemcy o tym pisali.
    Obawiam się, że w takim razie trzeba czekać - chyba że wolisz napisać do PT, żeby się dowiedzieć tego samego ;)
     
  6. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Nie wiem od czego to zależy.
    Jednym forum zaskoczyło samo, drugim po wyczyszczeniu ciastek i pamięci podręcznej.
    Innym po restarcie przeglądarki, jeszcze innym po restarcie kompa.
     
    olgs3 likes this.
  7. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A u mnie nic z tego, o czym piszesz, nie pomogło.
    Na FF mnie loguje, na Chromie (wyczyszczonym do błysku, ech) - nadal nie loguje.
    Cóż, tak niezupełnie im wyszło z tym forum, spójrzmy prawdzie w oczy.
    Jeśli ci sami fachowcy będą w grze dłubali, to ja czarno to widzę 8)
     
    olgs3 and hlnrys like this.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Graczom dziękuję za pomoc.

    franczeska062001 być może nie wyczyściłaś wszystkiego co trzeba. Spróbuj wejść w ustawienia zaawansowane przeglądarki i wyczyścić zaznaczone na obrazku wybierając Zakres czasu: "Od początku":

    chr.png

    Daj proszę znać czy po ponownym otworzeniu Chrome czy też Opery (tutaj powinno być podobnie) i zalogowaniu do gry nadal masz problem z przejściem na forum?

    Korzystając z wyszukiwarki znalazłam też sposób na Operę:

    "
    W lewym górnym rogu przeglądarki Opera kliknij w ikonę Opera, a następnie wybierz zakładkę Ustawienia > Wyczyść historię przeglądania.
    W otwartym oknie rozwiń szczegóły i zaznacz odpowiednie pozycje do wyczyszczenia danych
    [​IMG]"

    Wybierasz odpowiednie opcje i klikasz Usuń.
     
    olgs3 and zzizzie like this.
  9. franczeska062001

    franczeska062001 Okazjonalny autor

    Dzięki Atena. spróbuję jeszcze raz i dam znać. czy pomogło
     
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Czekam zatem na info zwrotne.
     
  11. franczeska062001

    franczeska062001 Okazjonalny autor

    Jeee! Pomogło, jeszcze raz wielkie dzięki!!! No ale to wszystko zakręcone :p Pozdrowionka, miłej i gry i chyba można zamknąć.
     
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuje również i temat zamykam :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.