Opinie Fontanna z ponczem owocowym - seria misji tygodniowych

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 31 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No i właśnie - jak nie wystawiałaś, to ich nie widzisz, kiedy próbujesz pnącze zapełnić.
    Itemy z tym plusem trzeba rozładować, czyli pozbawić je plusa (dodatkowych bonusów).
    Można to robić powoli, czyli zgarniając bonusy... albo na szybko, czyli postawić gdziekolwiek i od razu zebrać tracąc bonusy (system będzie pytał, czy na pewno chcesz to zrobić) - i wtedy item będzie dostępny do wstawienia na pnącze.
    O ile wiem, ludzie na ogół te itemy z plusem wystawiali od razu po ich zdobyciu - no i teraz mają dostępne, rozładowane.
     
  2. zygmunt59

    zygmunt59 Młodszy ekspert

    mi brak soku zurawinowego- czy bedzie gdzies do zdobycia
     
    gretag i krasnoludek10 lubią to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    zygmunt59 bywają od czasu do czasu wyprzedaże itemów z niektórych eventów, ale czy akurat ten item będzie można kupić czy też zdobyć w inny sposób - na chwilę obecną nie wiemy.
     
    gretag i krasnoludek10 lubią to.
  4. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    I tym razem się udało.;)xD

    [​IMG]
    Misja skończona, a pnącze musi trochę poczekać na sok pomarańczowy.;)xD
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Misja wczoraj wieczorem skończona, jeszcze sok pomarańczowy czeka na zdjęcie bonusów.
     
  6. jola0909g

    jola0909g Nadzorca forum

    [​IMG]
    ostatnie kostki cukru zebrane i oddane:D, drzewka xxl z pirackimi papugami ustawione, będą gotowe do zbioru gdy z pracy wrócę...
    miłego dnia:)
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    dopiero teraz skończyłam całość:music: ,,jeszcze 1 soczek stoi do rozładowania,,nie było łatwo przez cały miesiąc,:p:cry:,nie chcę więcej takich tasiemców,>:(,jak będą,,,5 razy pomyślę
     
  8. agelina17

    agelina17 Forumowy żółtodziób

    Szkoda, że się kończy o 22 a nie o 24. Nie uda mi się zdobyć pnącza :-(
     
    matthero lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.