Floreny za wchodzenie do gry

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika kristianj100, 7 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy chcesz, aby za wchodzenie przez 7 dni codziennie Franek dawał nam jednego Florena ?

  1. TAK

    132 głos(ów)
    94,3%
  2. NIE

    8 głos(ów)
    5,7%
  1. kristianj100

    kristianj100 Czeladnik forum

    Mam pomysł aby jeszcze bardziej zachęcić ludzi do częstszego grania w Farmeramę. Pomysł polega na tym, aby gracz dostawał 1 Florena za to że wchodził do gry codziennie przez cały tydzień. Florena można byłoby odebrać co 7 dni codziennego wchodzenia po zjedzeniu ciasta u Franka i kliknięciu prezentu w złotym kolorze (nowa ikonka [złoty prezent], obok tej która daje nam bonus za przechodzenie na wyższe poziomy [czerwony prezent ze złotą kokardką]) dostalibyśmy Florena i tak co tydzień, gdybyśmy codziennie wchodzili do gry. Gdy byśmy ominęli dany dzień, to tydzień, aby dostać Florena liczy się od dnia ponownego wejścia na farmę. Pomysł ma na celu zachęcenia graczy do Florenów, ponieważ 1 na tydzień to nie jest może szczyt marzeń, ale gdy gracz zobaczy jakie płyną z nich korzyści, skłoni się do zakupu Florenów.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 lipca 2015
  2. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Wątpię, żeby się skusił, bo będzie miał co tydzień 1 za darmo. Dlatego głosuję na NIE - dla graczy z wyższym poziomem to prawie nic...
     
  3. SMOD_Wadera*

    SMOD_Wadera* Guest

    Pomysł dopracowany wobec tego został dopisany do spisu treści. :)
     
  4. kristianj100

    kristianj100 Czeladnik forum

    zgodzę się z tobą 1 Floren to prawie nic, ma to na celu skłonienie do zakupu, lecz nie to było dla mnie najważniejsze w tym pomyśle, tu ważniejszą funkcją jest skłonienie graczy na codzienne wchodzenie na farmę, gra zyska na tym ponieważ gracz logujący się musi obejrzeć reklamę, wchodząc częściej obejrzy większą liczbę reklam, dzięki czemu dany reklamodawca będzie miał większą oglądalność a dzięki temu Farmerama większy zysk. Jeśli gra zarobi z oglądalności, będzie miała pieniądze aby jeszcze bardziej umilić nam rozrywkę :)
     
  5. Wika7022

    Wika7022 Chodząca legenda forum

    Ale my na tym nie zarobimy, a firma.
     
  6. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Całkiem ciekawy pomysł,chociaż powinien zachęcać do systematycznej gry,a nie do kupna Fl.
    Ale również całkiem nie realny,bo już jest np. kino,tak wiem nie każdemu działa ale jednak,są drzewka florenowe.
    1 Fl co siedem dni to za często,bo jednego dostajemy za zdobyte lvl-e,co czasem trwa trzy miesiące,więc watpię by to przeszło.
    A zarobek dla BP z reklamy startowej nie taki pewny,bo każdy kto kupił choć raz Fl już nie ma reklamy.
    Pytasz czy chcę,kto by nie chciał,pewnie że tak,bo każdy floren się przyda;)
     
  7. saturn43

    saturn43 Okazjonalny autor

    1fl=NIC ale jak to mowia ,, ziarnko do ziarnka i zbierze sie miarka" stare powiedzenie ale nigdy nie zawodzi
    za 7fl przecierz mozna kupic kombajn na przecenie
     
    kheme i bealara lubią to.
  8. malutkiigorek

    malutkiigorek Aktywny autor

    Moim zdaniem nie ważne czy się dostanie co 7 dni czy co 2 ważne, że zawsze ma się tego 1 FLORENA więcej, więc się z tobą nie zgadzam.
     
    bealara lubi to.
  9. skierka90

    skierka90 Czeladnik forum

    Uważam, że fajny pomysł niby 1 fleren to nic ale np przez miesiąc to już są ze 4 szt, które otrzymuję się za nic, za to tylko że się loguje, a loguje się i tak codziennie żeby zebrać. Ale i tak uważam że ten pomysł nie przejdzie bo za dużo by florenów trzeba było dopisywać graczom. Szkoda bo fajny pomysł i jestem jak najbardziej za :)
     
  10. kristianj100

    kristianj100 Czeladnik forum

    może i nie przejdzie, ale według mnie sama idea jest słuszna, ponieważ miałoby to na celu zachęcenie graczy do codziennego grania i funkcje jakie mógłby kupić np ten kombajn za 7 fl wspomniany wyżej - można go kupić za to ale co to jest 48 h, może ktoś się skusi na wykupienie na dłużej ;)
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mnie się pomysł podoba. W wielu grach online nagrody za codzienne logowanie są z dnia na dzień coraz lepsze i resetują się co tydzień. Często też nagrodą w ostatnim dniu jest waluta premium - odpowiednik florenów.
     
    gadek, ***kacper*** oraz Anetta41 lubią to.
  12. .latka.

    .latka. Stały bywalec

    Wika co to znaczy,dla graczy z wyższym poziomem ?,mam 96 poziom i za przejście poziomu jest śmieszny 1 floren 8),dlatego jestem na tak,zachęciło by to graczy do codziennego logowania się na farmę.
     
    mariogr2014 i gadek lubią to.
  13. litkajestem

    litkajestem Moguł forum

    dobry pomysl, ale mogles napisac ze za kazde wejscie, siedzialabym ciurkiem i wejsc, wyjsc i tak ze 100 xxDxDxDxD
     
  14. kristianj100

    kristianj100 Czeladnik forum

    też chciałbym żeby tak było, ale niestety ludziom którzy tworzą tą grę trzeba jakoś płacić
    w sumie to piękne marzenie dostać coś za darmo, ale nic takiego nie ma

    dlatego moim pomysłem jest 1 floren co 7 dni codziennego logowania się do gry, który ma zachęcić do zakupu florenów w późniejszym czasie :)
     
    ***kacper*** lubi to.
  15. Jerzy2006

    Jerzy2006 Ekspert forum

    Bardzo dobry pomysł:). Możnaby jeszcze dodać 2 FL za 30 dni codziennego logowania się do gry.
     
  16. kristianj100

    kristianj100 Czeladnik forum

    już tak nie szalejmy z tymi florenami, z 1 ciężko co dopiero 2 co miesiąc, ponieważ farmerama nawet jeśli da tego jednego, to nie takie proste bo pewne jest to że nawet jakby rozpatrzyli ten pomysł pozytywnie, to nie jest takie proste jego zrealizowanie, bo programiści musieli by trochę pokombinować aby gra naliczała za każdym razem te 7 dni, i resetowała do zera żeby znowu liczyło 7 dni - z 30 dniami już by się bardzo utrudniło - pomysłu nie będę edytować zostaje przy 7 dniach i 1 florenie :)
     
  17. mariogr2014

    mariogr2014 Stały bywalec

    jestem na tak to napewno by zmobilizowalo do codziennej gry. zrekompensowalo by tego jednego fl za przejscie poziomu, szczegolnie jak przeskakuje sie na setny poziom po zdobyciu 100 mil pd
     
  18. -mariola99-

    -mariola99- Naśladowca mistrzów

    pomysł mi się podoba i zagłosowałam na tak, taki bonus zawsze się przyda - rocznie to byłoby 52 floreny - no i fajnie
     
  19. alexander56

    alexander56 Generał forum

    zgadzam sie z tym ze taki bonus byc powinien bo kazdy floren jest na famie cenny i z trudem zdobywany ;). będąc na 96 lvl uwazam takze ze za awans na kolejny poziom 1 fl to bida:( a wiec kolejna szansa na zdobycie florków jest słusznym pomysłem , to tez jestem za :music::D