Flash Player

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika _Uleńka_, 31 lipca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _Uleńka_

    _Uleńka_ Nadzorca forum

    Witam, czy za każdym razem ,gdy się loguje na farmę
    to muszę uruchomiać flasha?
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj _Uleńka_.

    Niestety tak to wygląda na przeglądarce Chrome, wybrana opcja Zezwalaj dla wtyczki AFP działa do momentu zamknięcia przeglądarki, po ponownym otworzeniu i próbie zalogowania będzie konieczność ponownego kliknięcia na kłódkę na pasku adresu, wybraniu opcji Zezwalaj dla Flash i odświeżenie strony.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. _Uleńka_

    _Uleńka_ Nadzorca forum

    Czy tak będzie zawsze?
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Na chwilę obecną dopóki gra działa na technologii Flash i korzystasz z przeglądarki Chrome to takie czynności są niestety konieczne. A co przyniesie przyszłość to czas pokaże.

    Czy jeszcze w czymś mogę Ci pomóc?
     
  5. _Uleńka_

    _Uleńka_ Nadzorca forum

    Nie dziękuje.Pozdrawiam.
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę, również pozdrawiam i temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.