fkamil

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika fkamil, 7 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Łatwo to w miarę jest dla kogoś, kto osiągnął już tę setkę zdobywać kolejne poziomy, natomiast dla kogoś, kto zaczynał od zera dojście do setki nadal nie jest takie proste, więc nie bądź taki skromny;)
     
    magdusia668, MYSZKA2005 oraz fkamil lubią to.
  2. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam wszystkich

    Ja też zawitałam do Kamila.... gratki Kamil :) Ale dam Ci barierkę i motywacje :) Koleżanka zaczęła w jesieni 2017 i teraz już prawie goni mnie,ma poziom 214 ...czyli do przodu,ciekawa jestem na którym będziesz za rok.... uważajcie na Kamila bo Was minie :) to bedzie dopiero balanga :) Powodzenia
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Mamy wreszcie weekend więc jest więcej czasu na pisanie :).

    Zatem jeśli chodzi o kolejny miesiąc i realizację moich celów to trochę wreszcie ruszyły. Odkryłem pierwszą część grzybowego lasu:
    [​IMG]

    Tutaj prawie mi się udało drugie pole, ale zabrakło czasu. Na kolejnej pełni już to nadrobię.
    [​IMG]

    Tutaj taka sama historia:)
    [​IMG]

    [​IMG]

    I ostatni:
    [​IMG]

    Na dzień dzisiejszy mam poziom 162 i 381 na Bahamaramie.
    Dokupiłem w tym miesiącu jedną manufakturę i udało mi się rozbudować ją o jeden poziom. Jak uda mi się rozbudować menażerię (trzecią) do 8 zagród to kupię kolejną.

    Bananów jak pisałem nie oddaję do świątyni, zbieram je i w razie potrzeb eventowych oddaję tylko w potrzebie, ale chociaż udało mi się nawet trochę uzbierać:)
    [​IMG]

    Gwiazdki:
    [​IMG]

    Podsumowanie:

    Jeżeli nic się nie zmieni to do końca roku powinienem się wyrobić bez problemu z poziomem 200, gwiazdki nadal są problemem, ale powoli je zbieram więc idzie do przodu. Narzędzia wreszcie wpadają w większej ilości, ostatnie eventy z nagrodą w postaci:
    [​IMG]

    bardzo mi pomogły i nadgoniłem trochę braki, dwa razy trafiłem 4x skrzynkę XXXL :)

    Obornik stoi w miejscu, ale jak skończę z runą skracającą dojrzewanie drzewek to postaram się go rozbudować do 1000 pojemnośći.

    I na koniec wisienka:) wreszcie udało mi się minąć magiczną barierę :):
    [​IMG]

    Życzę wszystkim dużo zdrowia zwłaszcza w tak nieciekawych czasach i dziękuję za przeczytanie.
    Pozdrawiam :)
     
  4. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Kamil, super postępy, tak trzymaj ;)
     
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    A dziękuję, to miłe :), daj znać jak coś Ci potrzeba na GT jutro, pozdrawiam.
     
  6. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Kamil,

    super i gratuluje:)
    niezle osiagniecia:):)
    pocichutku sobie drepczesz i niemalo wydreptales:)
    dzieki za zyczenia i dla Ciebie rowniez zdrowia i spokoju.
    pozdrawiam
     
  7. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam Kamil

    A Twoje postępy to widzę jak u mnie skaczesz codziennie dwa poziomy, to do tego 200 będzie do końca miesiąca.Powodzenia
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jak zwykle się nie zastanawiałem, co bym mógł zbierać, ale może jeszcze do jutra coś wymyślę;)
     
  9. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Mam pomoc w postaci Twojej osoby więc idzie jak idzie :). Pozdrawiam Lidka :).

    Nooooo sąsiadka :) bez przesady, codziennie dwa poziomy to ja bym chciał robić, ale wychodzi trochę mniej :)


    To czekam na sowę jak coś wymyślisz, pozdrawiam i życzę Wam dobrej nocy :).
     
  10. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Hahahah a nie pisałam wyżej Kamil ?? dwa już dziś były,ciekawe co do wieczora :)
     
    magdusia668, MYSZKA2005 oraz fkamil lubią to.
  11. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Napisałem Ci sąsiadko, że dzisiaj kończyłem event Wiosenny urlop i tam wpadło sporo PD, czysty przypadek :)
     
    magdusia668, MYSZKA2005 oraz jagoda1953 lubią to.
  12. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    oj zeby to byla prawda, ale opor w Twojej strony niemozebny:p:p:p:p:p:p
    i do tego jestes niereformowalny8)8)8)8)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  13. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Też Cię serdecznie pozdrawiam Lidka :).
     
    magdusia668 i MYSZKA2005 lubią to.
  14. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    dziekuje KamiluxDxD
    i mam nadzieje, ze w realu wszystko oki i pod kontrola:(
     
    fkamil lubi to.
  15. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Sąsiad czego tam teraz poszukujesz?
    Normalnie dumna z Ciebie jestem - jeszcze chwila i mnie dogonisz :)
     
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Chomicze muchołapki sztuk 100, masz? nie? no to nic :). A Tobie co potrzeba? wiesz, że rzucę za płot co mam :)

    @MYSZKA2005 Tak Lidka, wszystko dobrze, do sklepu mnie nie wpuszczają między 10 a 12 no ale przeżyje :D
     
    magdusia668 i tigre lubią to.
  17. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Czesc, a to widac za mlodo jeszce wygladasz:):):)
    ale w razie co to brode i wasy sobie dopraw, moze sie przemkniesz:):):)

    pozdrawiam i jak dobrze to dalej tak trzymaj:)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  18. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Powiedziałem Pani że dzisiaj czuje się staro, ale nie przeszło :). Również Cię pozdrawiam :)
     
    magdusia668 lubi to.
  19. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Kamil, zdrowych i radosnych Świąt!!! :)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  20. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Zdrowych, spokojnych świąt!
    [​IMG]
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.