fkamil

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika fkamil, 7 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No czekam właśnie na tę sowę od sąsiadki ale skoro jest w pracy a nick ma Renia1307 - to coś tam wyślę na szybko bo czas ucieka ;)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  2. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Moze starczy i dla mnie? :pxD
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Tak, przepraszam, ale niestety jest w pracy i nie ma chwilowej możliwości wysłać sowy. Na pewno jak się zaloguje to podziękuję tak jak i ja bardzo dziękuję za pomoc w jej imieniu.
     
    magdusia668 lubi to.
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Z itemów do mrocznego już się wypstrykałam niestety :)

    Nie ma sprawy, za wiele tego już nie miałam ale kilka wysłałam :)
     
    magdusia668, milencia_em oraz fkamil lubią to.
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Każdy jest na wagę złota jak jest puste pole:). Dziękuję:).
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Już sąsiadka podziękowała ale dziękować to trzeba by Tobie, taki sąsiad to skarb :D ;)
     
  7. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Gracze którzy dzielą się tym co mają to największy skarb ;).
     
    magdusia668, gretag oraz milencia_em lubią to.
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To fakt, fajnie jest coś komuś podarować czy pomóc w inny sposób i widzieć radość takich osób, bo to nie sztuka brać ale właśnie coś komuś bezinteresownie dać czy pomóc jak się jest w stanie :)
    Tylko ze smutkiem zauważyłam już nieraz, że co niektórzy zaczynają przesadzać w wymaganiach i nawet pretensje mieć bo temu dałaś a mnie nie? albo zwykłego dziękuję nie napisać i to mi się już nie podoba, no ale to sporadyczne przypadki na szczęście ;)

    Miłej nocy życzę :)
     
    magdusia668, tigre oraz milencia_em lubią to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Szczesliwego Nowego Roku przyszłym zyczyc
     
  10. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Kamilu, wszelkiej pomyślności w nowym roku . :)
     
    magdusia668, gretag oraz fkamil lubią to.
  11. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

  12. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Wszystkiego co najlepsze w Nowym roku Kamilu życzę .xD
     
    magdusia668, gretag oraz fkamil lubią to.
  13. fkamil

    fkamil Komandor forum


    Dziękuję bardzo za pamięć:), Wam też życzę Szczęśliwego Nowego Roku :)
     
    magdusia668, gretag oraz agucha31 lubią to.
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Kamilu, szczęśliwego Nowego Roku:D! Obfitości farmerskich;)
     
  15. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dziękuję za pamięć Łukaszu, Tobie również życzę szczęśliwego Nowego Roku :)
     
  16. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Szczęśliwego nowego roku!
    [​IMG]
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  17. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No dobra to mamy 2020-01-01. W związku z tym, że postanowiłem sobie osiągnąć kilka celów w grze na ten rok to będę sobie robił co jakiś czas aktualizację w moim wątku.
    W moim pierwszym poście wypisałem sobie małą listę celów i pozwolę sobie ją teraz skopiować i zaktualizować:).

    Jeśli chodzi o cele bezpośrednio dotyczące gry to zrobię sobie listę niżej i będę odhaczał z czasem :)
    - wykupienie za gwiazdki wszystkich magazynów i rozbudowanie ich na maksa- rozbudowałem menażerię do końca, ogród też na maksa, zabrakło mi narzędzi na rozbudowę manufaktury, ale powoli je uzbieram
    - zdobycie magicznego drzewa z drzewa mądrości -za radą doświadczonych farmerów odpuściłem ten krok bo 500 gwiazdek mogę lepiej spożytkować
    - rozbudowanie obornika do samego końca na dzień dzisiejszy udało mi się rozbudować obornik do 500 sztuk pojemności
    - zdobycie chociaż jednego drzewa dającego super nawóz i super nawóz Zosi (o ile to w ogóle możliwe) ok skoro się nie da to zmieniam ten punkt na: zebrać drzewa jajeczne XXL do ogrodu w związku z tym, że niedawno był event gdzie główną nagrodą były właśnie drzewka 2x2 to udało mi się zdobyć jedno i jestem z niego bardzo dumny, ale dzięki balonowi i prezentom zebrałem też drzewa jajeczne do ogrodu
    - wykonanie wszystkich zadań w których oddaje się warsztatowe różności -tutaj lista zadań które muszę skończyć:
    • popyt na wełnę 30%
    • szał na angorę 50%
    • Guano 40%
    • w poszukiwaniu trufli 86%
    • migocząca biżuteria 36%
    • poduszkowa bitwa 76%
    • na falach odnowy biologicznej 70%
    • 1001 przygód 80%
    • kreatywne pałeczki 80%
    • perypetie przy zakupie garnka 53%
    • kłopoty z klejem 33%
    • magia wąsów 30%
    • przyjacielska przysługa 13%
    • instrukcja obsługi hydrantu 60%
    • straż pożarna 26%
    • w obronie twierdzy 6%
    • wachlarz możliwości 50%
    • odpoczynek w hamaku 73%
    • pożytek ze słonia 80%
    • brokatowe przyjęcie 46%
    • z jednej gliny 26%
    • zagadka kocich łakoci 60%

    - zbudowanie każdego warsztatu w grze w ilości min. 5, tak abym mógł w razie czego robić eventy czasowe budować już nie muszę ponieważ poprosiłem o podstawy warsztatów podczas eventu GT, zaoszczędziłem tym sposobem masę narzędzi które przeznaczę na rozbudowę manufaktury
    - wzięcie udziału w dożynkach 2020 (o ile będą)
    - odkrycie całej mapy kryształowych wodospadów i wyspę skarbów na Bahamaramie udało mi się odkryć za 80 bananów dwa drzewa które są po drodze z kolei do drzewa które jest wymagane w zadaniu czasowym na rozbudowę kryształowego wodospadu, wyspy skarbów jeszcze nie ruszyłem
    - odkrycie wszystkich możliwych posągów w Świątyni Małp tu będzie mi ciężko opisywać więc zrobię to na zasadzie "użyte banany" i wkleję screen niżej
    [​IMG]

    Tutaj menażeria, ogród jajeczny i manufaktura
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    W manufakturze są tylko 3 warsztaty ponieważ nie mam jednej podstawy guano więc tymczasowo wstawiłem tyle co mogłem.
    I to mała wisienka na torcie:)
    [​IMG]

    To tyle co mi się udało osiągnąć od 7 grudnia.

    Kolejna aktualizacja pewnie za miesiąc.
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Kamil, a nie możesz dorzucić do manufaktury innego warsztatu o podobnym czasie wzrostu?
    W manufakturze, menażerii czy ogrodzie dendrologicznym nie musisz mieć takich samych rzeczy wstawionych, więc szkoda, żeby to miejsce się marnowało ;)
     
  19. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Tak, zrobię to jak manufaktura będzie gotowa do zbioru, mam w środku jedno różowe guano (dzięki @tigre) i to jest czas 24 godziny na zbiór więc mam spore pole manewru do wyboru, gorzej z paszą i zwierzakami, ale coś tam znajdę :).
     
  20. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    No moje gratulacje Kamil - brawo dla Ciebie, bo jak na taki krótki czas to dużo zrobiłeś. Powodzenia w dalszej realizacji planów :)
    Mi osobiście jakoś te całe menażerie, manufaktury i ogrody wydają się zbędne, no ale może z czasem nabiorę do nich przekonania i sama je w końcu zdobędę, ale póki co to moje jedyne postanowienie w grze to robić, robić i jeszcze raz robić misje w spółdzielni, bo jakoś bardzo je lubię :D Pozdrawiam serdecznie ;)
     
    MYSZKA2005 i fkamil lubią to.