fkamil

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika fkamil, 7 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór :)
    Świąt przytulnych, magicznych
    Prezentów – nie tylko praktycznych,
    Spotkań bliskich, serdecznych,
    Krajobrazów zimowych, bajecznych.
    W Sylwestra zabawy do rana
    Wśród wybuchów szampana…

    życzy Greta
    [​IMG]
     
  2. Marrylan

    Marrylan Chodząca legenda forum

    Bry :)

    W te święta magiczne - życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek, z ogromem światełek. Olbrzymich prezentów, od wesołych elfów. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.

    [​IMG]
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum


    Dziękuję Wam serdecznie :) Wesołych Świąt i dla Was, nie przejadajcie się zbytnio :)
     
  4. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Kamilu, Tobie także życzę wesołych Świąt

    [​IMG]
     
  5. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Kamilu,
    zostawiam w Twoim kaciku zyczenia zdrowych i spokojnych Swiat:)
     
    magdusia668, milencia_em oraz fkamil lubią to.
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum


    Dziękuję Wam serdecznie :), przepraszam za opóźnienie, ale za dużo sernika było i jakoś zapomniałem o własnym wątku :).
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Hej Kamil, chwila minęła nawet bardzo długa a lista życzeń gdzie?
     
    magdusia668, MYSZKA2005 oraz fkamil lubią to.
  8. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Witam, lista życzeń to właściwie jest zamknięta, przeglądam w sumie dynamiczny i wyłapuje coś co mogę komuś podarować, zbieram ozdoby do tego ponurego ogrodu dla sąsiadki. W sumie tyle, a u Ciebie?
     
    magdusia668 lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A ja spałam chwilkę ;) jakie te itemy do ponurego ogrodu byś chciał?
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum

    I słusznie, sen to podstawa:). Napiszę szczerze, że każde bez udziwnień. Pole stoi po prostu puste więc przyjmie wszystko :).

    //ah i tak jak napisałem wyżej to nie chodzi tutaj o mnie tylko o sąsiadkę
     
    magdusia668 lubi to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To niech ta sąsiadka się do mnie odezwie tak w miarę szybko bo niedługo koniec zabawy ;) A Ty już nic nie potrzebujesz? Koniki w różu może?
     
    magdusia668 lubi to.
  12. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wydaje mi się, że ktoś w dynamicznym szukał koników, z pewnością bardziej mu się przydadzą. Sąsiadka zaraz napisze na eewunia67?
     
    SMOD_Atena lubi to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Właśnie fkamil, sąsiadka sąsiadką (domyślam się która i coś jej wysłałam), ale Tobie nic nie jest potrzebne? Kolejna okazja już/dopiero za miesiąc...
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nick sąsiadki to Renia1307, ale skąd się domyśliłaś to nie mam pojęcia :). Ja raczej wszystko już mam, ewentualnie @tigre zażyczyła sobie ode mnie różowe mrówki...jak macie to wyślijcie mi kilka :). A Tobie może coś wpadło do głowy i mogę wysłać?
     
    magdusia668 i tigre lubią to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A to źle się domyśliłamxD To w takim razie wyślę coś do właściwej sąsiadki abyś nie tracił licencji na pośrednictwo:)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Będę bardzo wdzięczny, niestety Renia jest w pracy i nie może chwilowo się zalogować żeby wysłać sowę. Dziękuję bardzo w jej imieniu.
     
    magdusia668, BA_Marion oraz milencia_em lubią to.
  17. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Kamil a chcesz rozowe pandy? Mi brakuje 1 koziomleczodrzewu i 1 perelkowca i caly czas zbieram ulepszenia zagrod, warsztatow i te itemy do nawiedzonego tez sie przydadza ;)
     
  18. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Mogę Cię poratować perełkowcem, zaraz wyślę, a za pandy dziękuję ale ostatnio jak była ostatnia misja zimowa to dla domków z piernika na bahamaramie stawiałem właśnie żółte pandy, natrzaskałem ich tam tyle, że w dynamicznym pewnie ktoś się na nie skusi jak nie potrzebujesz. Idę wysłać Ci miód, ale dziękuję Ci za propozycję.
     
    magdusia668 lubi to.
  19. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Dzieki wielkie za perelkowca :D Ja misje z piernikami jeszcze koncze - zostalo uzbierac 100 domkow, ale mysle ze zdarze - wczoraj ostro dzialalam z oaza i troche tych domkow uzbieralam ;)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Trochę czasu jest więc na pewno skończysz, a za perełkowca nie ma sprawy :).
     
    magdusia668, gretag oraz milencia_em lubią to.