fkamil

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika fkamil, 7 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Może nie czekajmy na kryzys tylko spróbujmy mu zapobiec :), będę wysyłał w takim razie :).

    To miłe, ale jakby kiedyś się myszy dobrały do zapasów i brakło chutneya to daj mi znać, wyślę z przyjemnością :)
    [​IMG]
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie no, naprawdę nie trzeba a mnie to nawet by nie wypadało przyjąć takiego prezentu ;) Czasami tak się ktoś uprze a mnie aż tak trochę nieswojo bo mam co potrzeba ;) Myszy u mnie też grzeczne bo koty pilnują zapasów tak że to raczej Ty daj znać jak będziesz w potrzebie, adres już znasz ;)
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Doskonale sobie zdaje sprawę, że po tylu latach to można uciułać w tej grze przedmiotów aż po brzegi :), ja też nie narzekam, wiadomo, że nie mam po 1000, ale na pewno wystarczy dla mnie i dla Ciebie lub dla kogoś innego w potrzebie więc jak coś to adres już znasz :)
     
  4. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    w takim razie bardzo dziekuje, ale jak sytuacja sie zmieni to spokojnie mozesz mnie pominac:):))
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A szczególnie jak ktoś jest taki chomik jak ja i umówmy się, że zawsze znajdzie się ktoś bardziej potrzebujący a mnie wystarczy uśmiech i ewentualnie słowo dziękuję ;)
     
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nie przewiduję żadnych zmian takich sytuacji więc spokojnie :).

    Też jestem trochę chomik, może nie aż na taką skalę, ale wciąż :). Dziękuję za chęć pomocy:).
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    W naszej grze dobrze mieć różne rzeczy, zwłaszcza jak na dodatek zagnieździ się na farmie taki Miecio w parze z Przydasiem, no i nie wiadomo też kiedy i co może się przydać, tak że ja polecam się na przyszłość ;)
    A chomiki to bardzo miłe zwierzątka są, swego czasu miałam w domu mini zoo a w nim między innymi 3 gatunki chomików ale to było już tak dawno, że nawet nie pamiętam jakie to gatunki były :oops: W każdym bądź razie miło te czasy wspominam :)

    A tymczasem uciekam, miłego wieczoru i rozmów życzę :)
     
    magdusia668, milencia_em oraz fkamil lubią to.
  8. fkamil

    fkamil Komandor forum


    Też miałem dwa chomiki kilka lat temu :), żyły trochę ponad dwa lata i uwielbiały jeść jajecznicę i mini kanapki z pasztetem :). Dziękuję za miłą rozmowę i pozdrawiam :).
     
    magdusia668, kropelka04 oraz MYSZKA2005 lubią to.
  9. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Ja również w dzieciństwie miałam chomiki syjamskie jak dobrze pamietam, ale to bylo oj oj chyba z dobrych 15 lat temu :sleepy: - boze jaka ja juz stara xD No dobra w kwiecie wieku powiedzmy - po 30stce :p
    Cudne zwierzaki na prawde i pamietam doslownie jakby to wczoraj jakie to fajne uczucie jak mi tak po brzuchu chodzily :inlove: - tak fajnie laskotaly i takie mieciutkie futerka mialy - cos pieknego :inlove:

    Milego wieczoru ;)
     
  10. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Najbardziej lubiłem jak się "myły", no nie wspominając już o wypchanych policzkach pełnych kukurydzy i innych ziaren :).

    Czas się położyć bo już późno, dobranoc wszystkim.

    Jeszcze tak zapytam bo trochę nie rozumiem:) Miecio i Przydaś to....?
     
    magdusia668 i kropelka04 lubią to.
  11. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    to takie dwa kolesie i utrapienie farmerow: Miecio to taki co wierci Ci dziure w brzuchu i mowi do Ciebie "musze to miec", a Przydas to taki chomik, ktorego zdaniem wszysto "przyda sie" ):):)
     
  12. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Przepraszam, że wołam Cię tutaj, ale nie chciałem już śmiecić w wątku Zuzy.
    Nie wiem jaki może być maksymalny przyrost bo u mnie ten przyrost wynosi 0- takich pewnych, bo skrzynkę z której jest szansa na imprezową wejściówkę dostaję, ale rzadko się zdarza, że faktycznie wypada. Z rzeczy które znam, mam i wiem, że powinna być nagroda to fabryka:
    [​IMG]
    Niestety udało mi się, wtedy jak była możliwość, ugrać tylko tyle aby mieć to co widać. Z pnącza nie mam nic co daje jakąkolwiek wejściówkę (bezpośrednio). Gram w takim razie tym co mam. Nie kupuję imprezowych wejściówek, super paszy, nawozów itp. Kupuję tylko kombajn i siewnik jak jest promocja "kombajn za pół ceny".
     
    magdusia668 lubi to.
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Ciezko jest okreslic max ich wypadania bo wszystko zalezne jest od losowosci oraz inwestycji w gre....jest taki item legowisko piniaty byl on w skrzynkach eventowych,,sztuka byla chyba po 5 fl,,postawic ich mozna po jednym na polu,oprocz pol pelni i co 72 h masz 2 normalne oraz 1 imprezowa
    [​IMG]
     
    magdusia668 lubi to.
  14. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    O widzę że domek własny postawiłeś. No widzisz, mówiłam Ci ze forum nie takie straszne jak sie wydaje tylko trzeba śmiało tu i tam zaglądać i pytać o co trzeba ;)
     
  15. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Hej :), zaglądam tu i tam, cieszę się, że tu trafiłem, sami mili ludzie, przyjemniej się gra.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 grudnia 2019
  16. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A widzisz, pisałam Ci że tak jest i że warto :)
     
  17. zx221

    zx221 Półbóstwo forum

    nie słyszałem o chomikach syjamskich... są i też je miałem w dzieciństwie chomiki syryjskie, można też w domu hodować chomiki dżungarskie, Roborowskiego, chińskie i zabajkalskie zwane też mandżurskimi a w Polsce na wolności żyje chomik europejski... wszystkie przeurocze :)

    Rozdzieliłam cytat i odpowiedź
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 grudnia 2019
  18. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    @zx221 Własnie nie syjamskie a syryjskie i Roborowskiego tez mialam :) Dziekuje za poprawe :) Cos mi wlasnie nie pasowalo w tym co pisalam i juz teraz wiem co - przeciez syjamskie to sa koty a nie chomiki haha xD
     
    fkamil, MYSZKA2005 oraz zx221 lubią to.
  19. aisunel

    aisunel Generał forum

    Dobry wieczor:)
    Witaj Kamilu;).I jak w domku "piekielku",pewnie duzo sprzatania:p.Poczytalem kilka wpisow i stwierdzilem,ze az strach cokolwiek Ci podarowac,odsylasz jakies dla darczyncow bezwartosciowe rzeczy,a to daje odwrotny skuteko_O.Przemysl to,oni podobnie jak ja pozbywaja sie tego i czuja sie z tym dobrze,sa szczesliwi,ze moga pomoc:p.Az sie boje balona,wysle Ci mante,a ty mi oddasz 2 mrowkixD.Uspokoj sie:)
     
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dobry wieczór :). Trochę sprzątania jest jak to przed świętami. Nie ma strachu z wysyłaniem, ja po prostu chciałbym grać fair- Ty mi, ja Tobie. Jest mi po prostu miło i dobrze się z tym czuje, że mogę komuś coś podarować w zamian, albo po prostu jako prezent. Nie wysyłam bezwartościowych rzeczy, na GT zawsze wysyłam to czego ludzie potrzebują, a dla sąsiadek (pozdrawiam @tigre ;)) to co mam najlepsze- manty, muchołapki itp.

    P.S. nie mam mrówek :) i zanim dojdę do zadań z nimi związanych to będą już w cenie królików więc mam czas, klilkam zaległe zadania, a tych to mam tyle, że w sumie na tym G&T skupię się bardziej na dawaniu :)
     
    magdusia668, tigre oraz aisunel lubią to.