fkamil

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika fkamil, 7 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Cześć Łukasz, dziękuję za propozycję, ale jak tu tak czytam to widzę, że są bardziej potrzebujący więc ja sobie jakoś tam poradzę, ewentualnie dokupię jajka na targu, lub wymienię w balonie :). Pozdrawiam serdecznie i również życzę miłego farmerowania :)

    Cześć Iza :). Faktycznie teraz widzę, że są one na drzewie, szkoda tylko, że takie drogie, ale masz rację, na pewno lepsze to niż drzewko wypadajkowe. Dziękuję Ci za poradę, to są właśnie te detale które odróżniają mnie od Was- weteranów:). Kłaniam się:)

    I tak właśnie zrobię, dziękuję Wam za czujność i porady. To bardzo miłe ;)
     
  2. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Kamilu jak mi się uda zdobyć więcej drzewek jajecznych to się podzielę :) Bo przydałoby się mieć ich myślę przynajmniej 10 sztuk :p a dochodzą jeszcze inne drzewka mleczodrzew, koziomleczodrzew czy perełkowiec japoński i też dobrze by było mieć ich przynajmniej 10 sztuk, ale skąd tyle wziąć :oops::(
    Wspólnie damy radę ;)
     
    magdusia668 i MYSZKA2005 lubią to.
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    W porządku, zbierz sobie jako pierwsza i działaj, ja sobie poradzę w inny sposób :).
     
  4. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    Oj :oops:Jak to przeczytałam to aż mi się jakoś tak smutno zrobiło :(, że przeze mnie musisz zmieniać plany i działania - nie rób tego - byłeś pierwszy i niech tak zostanie - ja się zadowolę resztkami ;) Dostanę coś to będę bardzo zadowolona, a jak się nie uda to będę próbować innym razem - ja nie muszę mieć wszystkiego od razu ;) Ale wiadomo, że wtedy jest łatwiej na farmie, no ale coś za coś :)
     
    magdusia668, MYSZKA2005 oraz hlnrys lubią to.
  5. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nie zmieniam żadnych planów i nie powinno Ci być smutno, traktuję to jako kolejne wyzwanie z którym sobie poradzę, nie tak to w inny sposób:). To drzewo nie jest mi niezbędne do funkcjonowania farmy. Skoro ich potrzebujesz to je zapewne dostaniesz od tych miłych farmerów którzy zaoferowali chęć pomocy w tym wątku. Ja sobie kupię na targu gotowy produkt i wszyscy zadowoleni:). Pozdrawiam i życzę przyjemnej nocy:).
     
  6. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Dziękuję Kamilu @fkamil - w takim razie mnie pocieszyłeś, bo już zaczynałam mieć wyrzuty sumienia :oops: Tak czy siak znając forumowiczów to obydwoje będziemy zadowoleni, a i może balon się spisze, że parę wymian będzie można zrobić :)

    Plantacja przygotowana na dzisiejszą misję? ;) Ja mam posianą korngelię czy jak jej tam i mam nadzieję, że sypnie z niej troche wypadajek ;)
     
  7. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Grasz już tak długo i nie masz z balona jajecznego?
    Odbierz sobie jajeczne z drzewa mądrości za gwiazdki, bo tych zapewne już przez tyle lat grania uzbierałaś sporo.

    A zazdrość to nie jest miła cecha.

    Kamil, Twoja dobrość rzuca mnie na kolana. Szacun.
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Anhedrea, odległa data rejestracji niekoniecznie zawsze oznacza to samo;) Wystarczy, jeśli ktoś miał dłuuugą przerwę, zwłaszcza w okresie, gdy gra mocno przyśpieszyła... albo gdy grał okazyjnie, a teraz próbuje grać intensywniej. Zaległości trudno jednak odrobić...
    A Kamil faktycznie... Ma zacięcie analityczne i chce szybko wyjść na samodzielność, a to lubię:)
     
  9. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum


    To nie jest prawdziwa zazdrosc przeciesz - napisalam to w zarcie, ale jak ktos wzial to na powaznie to nie chcialam, bo wyjde zaraz na jakas zla i zazdrosna o wszystko osobe :(

    Gwiazdek mam obecnie 124 i zbieram i wydaje na rozbudowuje obornika, bo ciagle mam malo miejsca i nawoz mi w duzych ilosciach przepada.

    Fakt gram od 2011 roku, ale w miedzy czasie mialam 2 przerwy po 2 lata - ostatni raz gralam w 2017 roku i teraz wrocilam w lipcu i zaczelam bardziej czytac forum i sie w nim nawet udzielac, czego wczesniej w ogole nie robilam. Od poczatku mojej rejestracji w grze, bardzo slabo mi szlo, bo nigdy nie wydalam, nie wydaje i nie bede wydawac realnej kasy i wszystko zdobywalam sama, bez prezentow od znajomych i zawsze bylam mocno w tyle jesli chodzi o nowosci czy rzeczy parz itemy ulatwiajace gre, dlatego mam dopiero 93 poziom na farmie i nie wszystko mam, no ale gram jak umiem i jak sie od czasu do czasu uda cos zdobyc z balona to jest dla mnie cud, a tym samym zawsze oddaje najcenniejsze rzeczy jakie mam. Teraz po 2 letniej przerwie ciezko mi jest wrocic bo mam duze zalegosci w nowosciach, itemach, a i pnacze swieci pustkami - mam tylko 28 aktywnych galazek, z czego tylko 5 daja jakies skrzynki, a reszta pare SG, pare PD i TPD. Dopiero w tym roku dowiedzialam sie jak grac, zeby eventy siewne konczyc i dzieki temu udalo mi sie pierwszy raz w zyciu pare eventow skonczyc i dlatego na moim pnaczu zagoscily galazki, ktore daja skrzynki :inlove: Gram spokojnie, bez pospiechu, ale wiadomo, ze jak kazdy chcialabym tez miec cos co mi ulatwi prace na farmie i pokonywanie tych poziomow - nie musze miec wszystkiego od razu na prawde, ale jak ktos moze albo chce mi pomoc, zeby gralo mi sie latwiej to ja ta pomoc przyjme i w miare moich mozliwosci sie zrewanzuje, choc jak napisalam wczesniej duzo nie mam przez ta przerwe i staram sie teraz nadrobic, ale wszystkiego co mnie minelo na pewno nie dostane. Nie jestem zazdrosna absolutnie, ze komus sie lepiej powodzi jak mi, nawet jak gra krocej - szacun z mojej strony dla Kamila @fkamil , ze w tak krotkim czasie udalo mu sie tak daleko zajsc i nie wiem jak to zrobil i chyle mu czola za to i niech mu sie powodzi jak najlepiej i kazdemu tego zycze. Zle mnie zrozumialas - wszystko napisalam w zarcie.

    Pozdrawiam serdecznie :)
     
  10. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Kamil, po perełkowiec (miód) i jajeczne zgłoś się w czasie G&T.
    Może także mleczodrzew się znajdzie.
    Kozie mleko niestety już porozdawałam i został mi tylko jeden.

    Warunek jest tylko jeden, dostajesz je i nie dajesz dalej. One są tylko dla Ciebie.
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  11. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Ja posadziłem kaktusowy kapelusz bo to jest roślina która mi najdłużej rośnie (15 godzin), 12 godzin z samą wodą. Wyleciało z niej 55 wypadajek. Postawiłem teraz 10 dużych pól i zasiałem na nich eventówkę, podlałem wodą, nawozem, super nawozem i super nawozem Zosi + mam odpalony chutney. Na reszcie pól wsadziłem marakuję, rośni z wodą 1:12 więc będzie nawet szybciej niż eventówka. Z dużego pola eventowego zbieram 10 plonów zatem z 10 dużych pól = 100 nasion na kolejny siew. Nadal na dużych polach to zrobię wplatając 1x2 pola pomiędzy. Wszystko to podleję tymi samymi rzeczami co za pierwszym razem. Jak zbiorę drugi siew to zmieniam pola na całość 1x1, sieję wtedy już wszystko z wodą i nawozem i zaczynam normalny event. Czasu jest bardzo dużo i planuję to rozegrać tak, że najpierw "idę" po ulepszenia bo to najważniejsze. Później już oddam sobie to co tam potrzeba. Nie mam zamiaru kupować nic z targu bo do końca eventu to sobie wysieję wszystko na drugim polu na którym nie ma eventu + dokupię po taniości z czerwonego koszyka.

    Nie bardzo wiem co tutaj odpisać mówiąc szczerze bo to raczej nie jest żadna dobroć tylko chyba normalne zachowanie. Zdaje sobie sprawę, że milencia_em gra dłużej i skoro, jak tutaj przeczytałem, nie miała jeszcze tego szczęścia mieć takich drzewek jakie mi tu inni gracze zaproponowali (za co im tutaj raz jeszcze dziękuję) to czuję się nieswojo przyjmując je jako "pierwszy". W momencie w którym teraz jestem w grze mam naprawdę bardzo duże pole do wyboru. Tak jak napisałem wcześniej- nie są mi one niezbędne. Mogę robić 5 innych rzeczy wykorzystując to co mogę kupić w koszyku lub na targu. Postawiłem sobie takie cele na rok 2020, ale mówiąc szczerze to on się jeszcze nawet nie zaczął więc wszyscy mamy tutaj czas. Na pewno to nie jest ostatnie G&T i każdy prędzej czy później dostanie to czego szuka. Więc będzie mi bardzo miło jeśli te drzewka o których rozpoczęła się ta dyskusja trafią do milenci. W tym czasie porobię sobie inne zadania których mam tutaj całą listę więc wszyscy są zadowoleni :).

    Lubię cyferki i lubię trochę analizować jakby tu osiągnąć cel jak najszybciej. Dostając coś za darmo to taka trochę droga na skróty, ale jak pomyślę, że narobię tych zadań po 1,2,3 gwiazdki i wreszcie kupię drzewko to będzie miało ono dla mnie o wiele większą wartość no i będę sobie wchodził często na pole na którym rośnie i gapił się na nie z uśmiechem:). Wiadomo, że mam rzeczy które dostałem podczas eventu G&T i owszem mają dla mnie dużą wartość, ale nie aż tak dużą jak coś co samemu osiągnąłem ;)


    To ja też mam warunek w takim razie. Napiszesz mi czego Ty potrzebujesz tak abym mógł Ci dać coś w zamian. I nie chcę czytać o jabłonkach, bułkach i cukru żelowym :p.


    //jeszcze mała edycja
    @milencia_em

    W misji 3 postaraj się naszykować sobie trochę wcześniej potrzebnych plonów bo można zebrać naprawdę dużo gwiazdek. Każde zadanie to 18 gwiazdek, myślę, że możemy tutaj coś podziałać:)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2019
  12. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    @fkamil Plony na Bahame i Farme mam już przygotowane jak tylko pojawil sie poradnik co do eventu i jestem juz gotowa, zeby siac sama eventowke :) Fakt nawet nie spojrzalam na ilosc gwiazdek, a tu takie ilosci :D Bedzie mozna cos z nimi pozniej podzialac, bo to wszystko takie drogie, jesli chodzi o ilosc gwiazdek albo bananow :( Czlowiek zbiera i zbiera i ciagle brakuje :(

    Mi z karnegii olbrzymiej wyleciało mi 86 wypadajek, wiec calkiem dobrze - ona rosnie 24h, z woda i nawozem cos kolo 17h.
     
    fkamil i MYSZKA2005 lubią to.
  13. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    na wypadajki na wyspie dobrze jest np. na noc posiac kolczocha - 15h a jak sie do tego doda maske tiki ew. masc lecznicza to skraca rosniecie ponizej 9h.w sam raz na noc:)
    jak nie macie to dajcie znac podesle. maska tiki ma jeszcze to dobrego, ze nie zajmuje zadnego slotu, ale to jutro bo na dzisiaj nie mam juz wolnych prezentow:)
    powodzenia
     
    magdusia668, milencia_em oraz fkamil lubią to.
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Hej Lidka, mam jeszcze dwie maski tiki, ale trzymam je na jakieś sytuacje awaryjne, misja 2 jest dosyć łatwa i pewnie byłaby tylko strata wykorzystać tak cenny przedmiot, ale dziękuję :)
     
    magdusia668 lubi to.
  15. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    ok. ale przypomnij sie, jak juz nie bedziesz potrzebowal innych prezentow to podesle, zeby zwiekszyc zapas:)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Tobie teraz eventówkę tak?:)
     
    magdusia668 i MYSZKA2005 lubią to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Hej :) Chciałam trochę pomóc i wysłać Ci maskę Tiki bo mam duży zapas, ale niestety na dzisiaj limit prezentów już wyczerpałam tak że na tę wiadomość od eewunia67 dzisiaj nie zwracaj uwagi, jutro się poprawię ;)
     
    magdusia668, MYSZKA2005 oraz fkamil lubią to.
  18. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dziękuję bardzo w takim razie, mogę się odwdzięczyć chutneyem, na czas eventu na pewno się przyda. Wysłać na eewunia67?
     
    magdusia668 i MYSZKA2005 lubią to.
  19. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Kamil,
    jak masz bardziej potrzebujacych odbiorcow to im wysylaj:)
    poki co nie narzekam na brak. jak bede miala kryzys to sie odezwe:):):)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ani mi się waż xD;) a tak poważnie to nic mi nie wysyłaj, ja tu już prawie 10 lat zapasy robię tak że mam co trzeba i dla siebie, i od czasu do czasu dla potrzebujących co nieco się znajdzie ;)