fkamil

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika fkamil, 7 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Do baru chętnie, co 5 godzin regularnie wpadam :p, a Ty nie obracaj mi tu kota orzechami, milczę teraz w 30 językachxD
     
    magdusia668, tigre oraz fkamil lubią to.
  2. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Popijaj smoothie i nie mąć mi w uszach, nie powiem bo będę miał za duży dług i to w 30 językach ;).
     
    magdusia668, tigre oraz Miśkowo lubią to.
  3. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Czy Ty tylko o jednym...... już pić chcesz......bosz melinę z gospodarstwa zrobi....
    i następny skory do picia...... w realu to Wy daleko od siebie mieszkacie mam nadzieję....
     
    magdusia668, Miśkowo oraz fkamil lubią to.
  4. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Znasz zasadę, że alkohol pity z umiarem nie szkodzi w żadnej ilości? ;) tego się właśnie trzymamy z Łukaszem :). Zazdrościsz? to się przysiądź do stołu, polejemy ;)
     
    magdusia668, Miśkowo oraz tigre lubią to.
  5. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Kamil! Misiek dopiero co się w te rejony przeprowadził a Ty już go rozpijasz! Wstyd - co on sobie o naszej dzielnicy pomyśli?!
     
    magdusia668, Miśkowo oraz fkamil lubią to.
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Że jestem pewnie jedynym porządnym gospodarzem w okolicy?
     
  7. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Nie ma jak miło rozpocząć nowy tydzień :)
    Dobrego dnia dla wszystkich :)
    Aha, alkohol dopiero po 12, jak przystało na porządnych obywateli;)
     
    magdusia668, tigre oraz fkamil lubią to.
  8. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Jakoś wytrzymamy te 2 godziny i 40 minut ;). Nastawiłem alarm żebyśmy nie przegapili ;). Miłego dnia Łukasz.
     
    magdusia668, tigre oraz Miśkowo lubią to.
  9. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    chyba 3 h 40 min...:p
     
  10. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Kłamią
    obaj kłamią
    przecież widzę jak pomykają z rana koło żywopłotu by kaca leczyć ;)
    Norbi...Ty nie pijesz co? może byś tak do sąsiedztwa wpadł i porządek z tym zrobił.... ;) bo ja już sił do nich nie mam....
     
  11. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nic mi o tym nie wiadomo droga sąsiadko...sama zobacz:

    [​IMG]
     
  12. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Ja Wam dam ,no coś takiego....moje winne piwnice opróżniać,potem tak Was moi sąsiedzi widzą[​IMG] [​IMG] ....zaraz jakiś dziki [​IMG] Was pogoni
     
  13. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Dla każdego coś orzeżwiającego w te upały..... pozdrawiam serdecznie :)

    [​IMG] [​IMG]
     
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Czerwiec 2020.

    Poziom 215, Bahamarama 402.

    Banany użyte:
    [​IMG]

    Zostało mi 215 ale oszczędzam je w razie eventu lub aktualnych zadań.

    Gwiazdki powoli do przodu, ale jak zawsze ciągle mało.
    [​IMG]

    Dobrnąłem wreszcie do rozbudowania drugiej manufaktury oraz rozbudowania czwartej menażerii do końca.

    Florenowce oczywiście zdobyte tak jak pisałem miesiąc temu:).


    Pełnia w tym samym punkcie, ale podgoniłem trochę zadanie "czarnoświetlny doom rock" i dzięki sporej ilości desek w nagrodach dokończyłem menażerię wyżej.
    [​IMG]

    Co do zadania "Pracowite motyle":
    [​IMG]

    Drzewko już stoi i pracuje, teraz wziąłem się za "Niezłe groszki" i doszedłem już do ostatniego zadania:
    [​IMG]

    Po zgarnięciu drzewka biorę się za zadanie "Ogrodnik z zamiłowania". (jeszcze nie zacząłem)

    W tym miesiącu doszło mi kilka fajnych pomysłów i planów na następne miesiące które jeszcze bardziej usprawnią zdobywanie PD i SG. Postaram się je wkrótce wdrożyć i zobaczymy jak zaowocuje, ale o tym może w następnym miesiącu :).
    Pozdrawiam :)
    Kamil
     
  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Jak tak patrzę na Twoje misje, to mam wrażenie, że ja nic na farmie nie robię :oops:
    Tym bardziej gratuluję ;)

    Po kawę musisz iść do Eli :p
     
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Jak tak patrzę ile Ty tych skrzynek masz i otwierasz to mam wrażenie, że ja nic na farmie nie mam ;).
     
  17. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Tak wygląda moja wyspa skarbów ;)
    [​IMG]
    ustawiona na skrzyneczki, farmowa i pełniowa też cała w skrzyneczkach ;)

    Tylko mi powoli miejsca brakuje. Jak dojdzie nowy item skrzyneczkowy to trzeba będzie wybierać co ściągnąć :(
     
  18. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Bardzo ładnie, ja też chciałem coś takiego, ale jak na razie stać mnie na tyle:
    [​IMG]

    Ale powoli zbieram te wszystkie domki i zjeżdżalnie więc może i ja zapełnię wyspę :).
     
  19. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    A pewnie, powoli swoim tempem. W jeden dzień tego nie uzbierałam ;)


    Jak oazy, klonowałeś coś jeszcze poza chomikami?
     
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Bobry i wielbłądy, ale nie było tam nic co można byłoby wkleić, ot zwykłe przeskoki z podstawowych o 1/2 czasami 3.