fkamil

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika fkamil, 7 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Kamil dziękuję:D

    Bez zrzędzenia do przodu;) zresztą mam to w sygnaturcexD
     
  2. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Ja mam się obrażać , no daj spokój .
    To głupie jest , cieszę się z sukcesów innych graczy i gitara .
    Musi być w grze taka babcia na luziku .
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dobrze, że chociaż mamy Ciebie ;)
     
  4. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    Cieszę się , że tak myślisz .
    Filozofia mojego życia jest prosta jak budowa cepa , na zazdrość i zawiść nie ma miejsca .
     
  5. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Witam w sobotnie piękne słoneczne popołudnie :)- na moje ulubione placki ziemniaczane się nie załapałam :(... a szkoda bo to moja regionalna potrawa tak jak i babka ziemniaczana czy kiszka....mniam...
    Kamilu, jak ci idzie w kasynie ? za mną już a może dopiero 60 gierek - jeszcze troszkę czasu do końca jest więc robię swoim rytmem, coś tam jeszcze zawsze wpadnie ....

    Zostawiam wszystkim odwiedzającym kawkę po obiadku :)... pozdrawiam serdecznie

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Dzień dobry :), kawę po obiedzie chętnie zjem, placek jeszcze bardziej :). W kasynie jeszcze mi w ogóle nie idzie ponieważ mam młyn zapchany do jutra. Po południu wstawię gierki i zacznę grać. Jak mi pójdzie to nie wiem, ale wyliczyłem już, że prawej strony na pewno nie zrobię całej. Nie mam zamiaru z tego powodu płakać gdyż nie przykładam się do siania. Owszem sieję z wodą i nawozem i systematycznie zbieram, nawet w nocy, ale nie używam bonusów i kołem nie kręcę więc ile ugram to moje, reszta jest milczeniem :).
    Pozdrawiam Cię i życzę Ci powodzenia w kasynie :)
     
  7. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jeje, mega :D. Czy coś jeszcze zostało, czy się spóźniłem? Mogę choćby talerz wylizaćxD:p
    Ludziom optymistycznie nastawionym do świata żyje się łatwiej, takie moje zdanie :)
    Tarta z truskawkami, pychota:inlove:
     
  8. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Sąsiad Ty choć pająki goń bo strach włazić.........
     
    magdusia668, Miśkowo oraz fkamil lubią to.
  9. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Wybacz sąsiadka, ale tak się rozsiałem po polach, że zapomniałem do chałupy wrócić;).
     
    magdusia668, Miśkowo oraz tigre lubią to.
  10. tigre

    tigre Fanatyk forum

    Szlajasz Ty się nie wiadomo gdzie i po różnych domkach a własny zaniedbany - wstyd :)
    Zacznę Ci chyba badyl z pola podkradać.....jak ja siania niecierpię
    Jak Ty te siewne misje robisz - masakra- wczoraj do nich pozaglądałam i oszacowawszy ilości badyla żałuję, że tu opcji usuń nie ma - przynajmniej by w pasku z misjami nie wkurzało....
     
    magdusia668, Miśkowo oraz fkamil lubią to.
  11. fkamil

    fkamil Komandor forum

    A już Ci mówię sąsiadka jak robię siewne ;). Wchodzę w zadania i patrzę co potrzebuję wysiać, idę na pola, sieję to, podlewam, czasami jak długo rośnie to rzucę jakieś dodatki z rzemiosła, nawożę elegancko i nastawiam alarm w zegarku na godzinę zbiorów. Czynność muszę powtórzyć dopóki nie uzbieram wymaganej ilości rośliny do zadania. Jak już uzbieram to wchodzę w zadania i oddaję to co wysiałem. Odbieram nagrodę i jak mam taką małą zieloną fajeczkę przy zadaniu to o nim zapominam i idę do kolejnego zadania. Tak robię misje siewne :D. Takk, wiem, małpa jestem :D
     
    magdusia668, Miśkowo oraz tigre lubią to.
  12. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry
    [​IMG]
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Hej Kamil :)
    Jak tam ma się projekt jajeczny?8)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  14. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Cześć Łukasz, projekt jajeczny troszkę utknął w miejscu bo skupiłem się w tej edycji na innych rzeczach więc w sumie wiele się nie zmieniło ;). A jak orzechowy projekt? :)
     
    magdusia668 i Miśkowo lubią to.
  15. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Projekt orzechowy w 100% wykonany, u Eli wrzucę zdjęcie, ale muszę jeszcze zebrać warsztaty, żeby było czyste pole :).
    To czemu nie piszesz co teraz zbierasz? Trzeba się dopytywać? Oj Kamil...:p
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  16. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No to bardzo się cieszę Łukasz, czekam na orzechówkę w takim razie no i zdjęcie oczywiście :)
     
    magdusia668, tigre oraz Miśkowo lubią to.
  17. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    A ja czekam na odpowiedź co zbierasz? ;)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  18. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nie powiem, bo będę miał zaraz dług u Ciebie :D
     
    magdusia668 i Miśkowo lubią to.
  19. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    U mnie długi? Coś Ty, ze mną, jak z dzieckiem, za rączkę i do baru ;), dogadamy się bez problemu :)
     
    magdusia668 i fkamil lubią to.
  20. fkamil

    fkamil Komandor forum

    No to chodźmy od razu do tego baru Łukasz ;), a powiedz mi poza orzechami to szukasz czegoś jeszcze?
     
    magdusia668 i Miśkowo lubią to.