fkamil

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika fkamil, 7 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Zwykłe jajeczne masz...?
    Drzewka produktowe łatwiej jest zdobyć i rzeczywiście się przydają, oszczędność miejsca i paszy (taka fabryka jaj nie dość, że kury i pasze bierze, to jeszcze długo produkuje i cztery pola zajmuje - a drzewinka sobie stoi, jeść nie woła...).
    Poszukam dla ciebie tych produktowych, zwykle znajduję wszystko, czego szukam xD
     
    magdusia668, grakula16 oraz MYSZKA2005 lubią to.
  2. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Nie mam zwykłych nawet. Postaram się powymieniać na najbliższym G&T na jakieś inne drzewa i zebrać XXL do ogrodu. Trochę różnych drzewek XXL mam, pewnie się ktoś trafi :)
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Jak nie masz zwykłego jajecznego, to XXL na nic ci się nie przyda, to trzeba stawiać na podstawie, czyli na zwykłym.
    Zresztą te produktowe drzewka też już chyba niedostępne są, tzn z TSów nie wyrastają... ale to już ci MODka lepiej odpowie ;)
     
  4. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Tak, źle napisałem wyżej. Miałem na myśli, że wymienię się na podstawy i XXL.
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Powodzenia ;)
    No, ale jesteś już całkiem znany na forum, więc pewnie ci się uda ;)
     
  6. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Czy znany to raczej bym nie powiedział, nie wychylam się przed szereg, gram swoje i jak mogę to pomogę, jak większość osób tutaj. Również pozdrawiam i dziękuję za porady, każdą sobie cenię.
     
    magdusia668 i MYSZKA2005 lubią to.
  7. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    Kamilu,
    to i ja przyszla sie przywitac do Twojego wlasnego kacika:)
    zycze Ci wielu zyczliwych odwiedzajacych i .....ojej, tyle ambitnych planow:):)
    to oczywiscie realizacji ich wszystkich:)
    jakby co to wiesz gdzie pukac:)

    serdecznie pozdrawiam
     
  8. aisunel

    aisunel Generał forum

    Czesc kamilku;).Jak milo widziec ambitnego kurczaka:p.Mam na imie Daniel,jestem w tej grze.....................dlugoo_O.Czytuje Twoje zaangazowanie i jestem pod wrazeniem:).Cele masz ambitne lecz czas/czytaj firma/, je z pewnoscia zweryfikuja. ).Masz racje cele masz trudne i dlugie,chociasz ta dlugosc mozesz bardzo skrocic z wielkim zadowoleniem dla firmy i podobnych do Mnie"pasozytow"xD.Odezwij sie do mnie na g&t,mam tysiace gadzetow,ktorych nie uzywam,a Tobie beda bardzo pomocne:).Witaj w "piekle"Kamilku:D
     
  9. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Bardzo mi miło Lidka, dziękuję za miłe słowo i dobrze wiesz, że to działa w drugą stronę. Jakbyś potrzebowała czegoś (raczej z produktów) bo wiedzy mam trochę mniej to wiesz gdzie mnie szukać :), zawsze Ci chętnie pomogę i jeszcze chętniej wymienię kilka sówek :), również Cię pozdrawiam serdecznie :).


    Miło mi Cię poznać Danielu :) czy te kropki: ".....................dlugoo_O." mam traktować jako każda kropka to 1 rok? bo wychodzi na to, że faktycznie długo :). Cele są ambitne przede wszystkim dla mnie. Mam kilka warsztatów, kilka drzew też już uzbierałem, mam kilka ciekawych zagród więc coś tam na pewno uskubię. Co do zadowolenia firmy to unikam przesadnych zakupów. Kombajn i siewnik zazwyczaj kupuję na promocji "kombajn za pół ceny" zagrody sobie zazwyczaj klikam bo pełna automatyzacja na farmie by mnie za bardzo rozleniwiła. Z przyjemnością się odezwę na G&T pod warunkiem, że dasz mi znać czego z kolei Ty potrzebujesz. Dziękuję za powitanie w "piekle", ciepło tu macie :).
     
  10. aisunel

    aisunel Generał forum

    No,po takim okresleniu,nie bedziesz ulubiencem firmy,a "pasozyty" maja to w nosie,pierwsza 100-ka w top nas utrzymuje:).Sprawdzilem,mam duzo licencji na prezenty,ktore moga byc Twoje:).Jestem jednym z nielicznych przypadkow,ktorzy balon omijaja lukiem szerokim,ja nic nie potrzebuje,a moi znajomi niwiele potrzebuja ale skoro nalegasz z rewanzem i chcesz inwestowac,to bulki uwielbiam,tylko musza byc swieze.Jak mnie zapamietasz, slij sowe przy balonie,powodzonka i pozytywnej chemii do gry:)
     
  11. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Bulki czyli?
    [​IMG]

    Czy to może jakiś slang i nie chodzi wcale o bułki :D
     
    magdusia668 lubi to.
  12. aisunel

    aisunel Generał forum

    Odczep sie juz od tych bulek,moga byc jablonki:D
     
    magdusia668, MYSZKA2005 oraz fkamil lubią to.
  13. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Ok chyba zrozumiałem :)
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Siema Kamil :)
    Z tej strony Łukasz, miło przywitać Cię w Twoim własnym wątku;)
    G&T już niedługo więc pamiętaj także odezwać się do mnie, na pewno się znajdzie wiele rzeczy, które potrzebujesz, a drzewo jajeczne - podstawę i XXL-kę masz już zapewnioną ;), tylko nie zapomnij wysłać sówki, bo ja to czasem mam sklerozę:p
    Miłego farmerowania:)
     
  15. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Takiemu to dobrze - ja od 2 lat szukam drzewka jajecznego i nie znalazlam ani nie dostalam :( , a tu nawet XXL Ci proponuja ;) Pozazdroscic ;)
    @Miśkowo @aisunel jakby Kamil zapomnial to ja sie odezwe, moze i cos dla mnie sie znajdzie? :p
     
  16. aisunel

    aisunel Generał forum

    Sowa i sie krepuj bez obawy:)
     
  17. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Dziekuje jak moge to skorzystam i caly plot zapcham sowami xD A tak na powaznie to sie odezwe, bo zadnych itemow nie mam co by mi ulatwily prace na farmie, a jak Tobie zalegaja to ja chetnie przytule i sie nimi dobrze zaopiekuje :D
     
  18. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No pewnie, na pewno coś się znajdzie, co będzie mogło do Ciebie polecieć;)
     
  19. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Hej,tu Iza. Kamil pewnie tego nie wiesz ale drzewka produktowe masz na drzewie mądrości ,ale sporo kosztują gwiazdek .
    Odezwij sie podczas GT to pewnie coś dla Ciebie znajdę;)
     
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Lepiej wziąć te drzewka produktowe niż magiczne. Wyda się mniej gwiazdek, a i pożytek z nich będzie większy.