Opinie Fiesta mariachi

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Hejka :)
    Z Piccolo: parasolka :D i tańczący z liśćmi -.-
    Równowaga musi być :p
     
  2. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    U mnie z pierwszego piccolo parasolka. Na drugi muszę trochę poczekać - brak wylotek z bahamy. Oczywiście przegapiłam ogłoszenie o hodowli za 1SP i misję hodowlaną zrobiłam w piątek. Trochę wypadajek wypadło, ale dzisiaj byłoby 2 x więcej i hodowlane ze spółdzielni byłyby trochę podgonione. A tak SP zostały śladowe ilości, ale i tak wypstrykam do końca to chociaż parę pomarańczowych kwiatków wpadnie. Tym bardziej, że z drzewek słabiutko lecą.
     
  3. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    witam,u mnie nareszcie koniec eventowych zmagan,uzupelniam braki w stodole,pozdrawiam
     
  4. hana82

    hana82 Hrabia forum

    Nareszcie doczłapałam do końca . Teraz trzeba sobie troszkę odpocząć .
     
  5. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie z Piccolo 2 x święto światła. Sieję dalej.

    Ps. I mi udało się zakończyć tę nierówną walkę z eventem.
    Podziękowania dla farmerów którzy obdarowali mnie kwiatkami:inlove:
     
    Ostatnie edytowanie: 27 lutego 2022
  6. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    skończone zakupy zrobione z piccolo genialny i świeto swiateł :wuerg:
     
  7. halina54

    halina54 Hrabia forum

    Event zakonczony,z picolakow genialny zawodowiec i kijek pogo,dobre i to bo wpadnie troche troche farmarek a mam jeszcze ponad polowe do odblokowania wybiegu dla zwierzakow,jakos do tej pory nie bylo mi to potrzebne.... ale mozna powystawiac te dziwne postrachy galaktyki czy inne szerszenie....walczacym zycze powodzenia i pamietajcie ze jest o 2 wiecej do zrobienia i mozna dostac duzo wiecej talarkow na wykup sklepiku
     
  8. incasent

    incasent Ambasador forum

    Mnie zatrzymały pomarańczowe kwiaty, ale i tak bez problemu powinienem się do środy wyrobić. Roślinkę ewentową zakończę wraz z porannym zbiorem. Z Piccolaka nie wypadł kumpel niedźwiedź, wypadł nieumarły skarb...a z drugiego święto świateł :)
    Ale i tak uważam ewent za baaardzo udany. Sadzonki, zagrody, wejściówki, bonusy itd, itp. Dodatkowo w czasie jego trwania dopisałem do konta grubo ponad 200mlnSG. A jeszcze dokupiłem setki różnej zwierzyny ;]
    Oby więcej takich!! :)
     
  9. hanzos

    hanzos Ekspert forum

    ja też doczłapałam do pnącza, a ze skrzyneczek kwieciste melodie i chomicza muchołapka. Jestem zadowolona, pewnie upłynnie pozyskane itemy podczas GT.
     
  10. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    zabrakło mi chmielu,,,:D:pxD:cry:
     
  11. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Piccolo dało parasolkę i inwazję robali:)
     
  12. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    witam ukończyłam obie misje z piccolo otrzymałam genialnego wielozadaniowca i opryskiwacz ( mój piąty ):p teraz muszę paszy nazbieraćxD i będziemy rozmnażać zwierzaczki:inlove:
     
  13. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    a mnie ciągle brakuje chmielu,,oj:DxD:cry:
     
  14. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    nie przetwarzaj na piwo ;)xD
     
  15. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Ostatni zbiór za 20 minut. Z Picolo wyrósł genialny wielozadaniowiec oraz tańczący z liśćmi. BP dało tym razem procenty :)
     
  16. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    4800/5500 chmielu:(,,jeszcze jeden zasiew na lesnej polanie:cry:
     
  17. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    nie wybrałem tego z chmielem , ostatnie dwa (13 i 14)
     
  18. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    gratuluję,,ja nie miałam wyboru ,,szyszki jodły na stanie 4 sztukixD,,męczę chmielxD:D
     
  19. stoone1

    stoone1 Weteran forum


    powodzonka , dasz radę:D
     
  20. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Skończyłam ,zakupy w sklepiku poczynione ,perfumy-lux,pasza ,nawozy i żeton.A po drodze ,drzewka i zagrody wystawiłam zobaczymy co wyrośnie:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.