Opinie Fiesta mariachi

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 23 lutego 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Brakuje mi jeszcze kwiatów na 2 czaszki...
    dalej z drzew bardzo marnie, z zagród ciut lepiej... ale mam czas do jutra, powinny wylecieć :p
    Posiałam eventówkę, może ostatni raz.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Chyba się nie pochwaliłam co dostałam z piccolo:music: 2 x nieumarły skarb... Z pewnością mogło być lepiej, ale grunt, że nie kijekxD
    Zmagam się z ostatnimi 2 pomnikami (zielsko). Jutro w okolicach godz. 12 będzie koniec:)
     
  3. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Zbieram kwiaty na ostatnią czaszkę ( wylecą do jutra ), zostaje jeszcze 1300 eventówki + 405 do czaszki... za 3 godz zbiór i ostatnie wysianie.
     
  4. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    u mnie koniec i dylemat co kupić. Kupiłam 2 piccolo a co dalej???
     
    Ostatnie edytowanie: 1 marca 2022
  5. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Witajcie ja będę chciał zrobić chociaż 4/8 bo mnie męczy ten event wolałem już pobawić się w pamięciówkę ale kto co lubi ;)
     
  6. 6elka4

    6elka4 Baron forum

    To zależy czego potrzebuje Twoja farma.

    Tajemnicze sadzonki i zagrody to potencjalne koty w worku ale ja np. z sadzonki dostałam nowe drzewko na farmę akację srebrzystą.
    Pozdrawiam.
     
  7. PaKa256

    PaKa256 Forumowy żółtodziób

    Wcześniej ktoś pisał o wykorzystaniu „jaśków” w tej zabawie. Co to są Jaśki?
     
    Aisha1969, PoloMit oraz HotFarmer3387 lubią to.
  8. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jaśki to popularna nazwa itemów John Cytryna. Każdy taki item zwiększa o 5% szansę na wypadanie wszystkich przedmiotów podczas zbiorów.
     
  9. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Skończone xD
    Wzięłam zagrody, drzewa i piccolo...
     
  10. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    I ja również mogę ogłosić wreszcie koniec eventu, było ciężko, zwłaszcza z wypadaniem pomarańczowych papierowych kwiatów, ale dałam radę, duże wsparcie uzyskałam z oazy. W sklepie najważniejsze były cudowne skrzynki piccolo, z których wypadły: Inwazja robali i Kwieciste melodie, a poza nimi wykupiłam przede wszystkim SN, SNZ i SP oraz wszystkie Zagadkowe drzewa. Miło zobaczyć tańczących Mariachi:music:
     
  11. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Z rozmachu na start wszędzie najdłuższa roślinaxDxDxD:p ale skończyłam. Pikolo stoi jeszcze:p czekam aż nabierze mocy8):music::):p
     
  12. kamder

    kamder Hrabia forum

    Zrobione w całości bez bonusów :)
    [​IMG]
    Klonowanie w oazie pomogło w dokończeniu eventu. ;)
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Event przeszedł do historii, dziękujemy za opinie. Wątek zamykam i archiwizuję.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.