Opinie Fiesta mariachi II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 31 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ewanta

    ewanta Komandor forum

    249 palet i 113 pomarańczowych kwiatów
    drugi rozsiew na dużych polach w toku
     
  2. abask

    abask Komandor forum

    Wypadajki na Baha to jakaś kpina.
     
  3. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja zamiast marudzić wystawiłem tukany rosnące 10h podlane wodą - może lepiej wypadną te kwiaty biorąc pod uwagę, że można je na upartego zebrać 2 razy na dobę:D Na ten event wydałem już prawie 20 mln SG między innymi przez to, że nie mam kiedy wystawić zagadkowych zagród a zagrody dla skunksów i kangurów są po 40 FL - i co z tego, po to one są:D
     
  4. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    u mnie z iksory aż 17 wylotek a a hortensji 242 ...nie mam szans zrobić tego chociaż gumiaki na nogach i widły..zobaczymy jutro rano jak polecą ...powodzenia walczącym
     
  5. Marcinwin

    Marcinwin Moguł forum

    To chyba nie wypadajki z iksory tylko z czegoś po bokach, bo na wyspie nie lecą z roślin
     
  6. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    dzięki ...oczywiście nie doczytałam do końca ...i dalej bym roślinkę siała ...już drzewa i zagrody postawione..
     
  7. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    Troszkę się spóźniłam ale dopiero do domku wróciłam z Baha 102 wypadajki z samych drzew oj coś kiepsko jutro postawię zagrody może będzie lepiej
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Ja postawiłem zagrody tak jak pisałem wyżej i będą do zbioru około północy:) Nie omieszkam napisać raportu ile wypadło kwiatów:D Po bokach mam bananowce;)

    EDIT: Ale jestem ślepyxD Dopiero zauważyłem, że nagrody w każdym posągu takie samexD:cry:xD A zatem kangury i skunksy wracają na targ:p;)
     
  9. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    wypadajka na wyspie marniutko, oj marniutko, baaaardzo marniutko :oops:
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mnie również niepokoją wyspowe wypadajki.
    Bałam się, że źle poradnik przeczytałam albo moja farma zepsuta, ale jednak widzę, że to u wszystkich słabo lecą.
     
  11. gosiaedyta

    gosiaedyta Chodząca legenda forum

    A ja mam pytanie- czy do zdobycia naklejki wystarczy wybudować jeden posąg z pierwszego poziomu, czy trzeba dwa?
     
  12. 53klasa

    53klasa Stary wyjadacz

    Zepsuta farma rozbawiła mnie do łez xDxD:cry:.
    U mnie się dopiero co farma naprawiła po chrome, więc sobie tak coś sieję.
    Nigdy NICZEGO nie przestawiam na eventy. Mam wystawione to, co akurat mi potrzebne do spółdzielni. Albo co lubię - na przykład żurawie i kuropatwy :p, bo to ładne zwierzęta. Najwyżej nie kończę eventu. I co z tego?
    Oglądaliście kiedyś dokładnie, co się dzieje w Waszych zagrodach? Kuoki na przykład machają przyjaźnie ;).

    Sieję, co trzeba do eventu, zbieram i tyle. Po co się zapracowywać, skoro przed końcem eventu farma może się zawiesić i zalogowac się nie da? 8)
    Taki mam nastrój refleksyjny...
     
  13. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Z 3 łąk zagród dla tukanów 48 (140-92) kwiatów. Biorąc pod uwagę, że można te zagrody zebrać na upartego 2 razy na dobę, to dostaniemy 96 kwiatów. Niewielka przewaga nad drzewami w moim przypadku (przecież 96 jest tylko niewiele większe od 92), ale jednak jakaś jest. Zysk liczony oczywiście na dobę. Mam nadzieję jednak, że BP (a konkretniej Pan Kurkowy) się ogarnie i odkręci kurek, bo mi osobiście już dawno się znudziło wydawanie realnych złotówek, aby ukończyć event, więc robię to bardzo sporadycznie i jeśli miałbym to zmienić, to prędzej zrezygnowałbym z gry (z forum niekoniecznie, <ciach>)-.-


    Badyl zebrany i posiany ponownie, mogę spokojnie iść spać:p;)
    EDIT: Moje wyliczenia zakładają, że w nocy się śpi i używamy tylko zwykłej paszy dla tukanów i wody, ponieważ nagrody moim zdaniem nie są warte tego, aby zużywać na nie jakże cenną super paszę. Jedynym wyjątkiem potwierdzającym regułę w moim przypadku są pawie na Leśnej, na które poszło 78 SP z ponad 700 sztuk (kto bogatemu zabroni skoro i tak nie robię sąsiadujących misji weekendowych, których nie znoszę a dodatkowo nie musiałem czekać tylu godzin na zbiory, więc moja szansa na zwiększenie zasobu stodoły rzeczami potrzebnymi do eventu dla mnie lub innych graczy, czyli na targ, wzrosła), paszy nie chciało mi się produkować ani kupować pawi na targu, chciałem je po prostu wyhodować sam.

    Niemiłą uwagę usunęłam
    BA_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 2 września 2022
  14. GosiaJ

    GosiaJ Forumowy żółtodziób

    Na obsianych nostrzykiem 114 dużych polach wypadło 114 palet, czyli 100%, ale na Bahamaramie z drzew pomarańczowy kwiat wypada kiepsko, lepiej wypada z zagród.
     
  15. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    badyl wysiany ,10 gier zrobionych ale nie mogę skończyć bo brakuje wylotek z bahy >:(
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2022
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Aby zdobyć naklejkę wystarczy zakończyć 1 posąg:)

    ***
    Zasadniczo jestem w przededniu urlopu, więc pasowałoby się jakoś ogarnąć, sprężyć z sianiem, a zamiast tego zrobiłam poranny zbiór bez CMJ:cry:
    Z Bahamaramą zawsze jest wypadajkowy problem, zwłaszcza jeśli przedmioty nie wypadają z upraw... Wystawiłam wszystkie swoje drzewa magiczne, z hodowli do misji weekendowej coś z pewnością wypadnie, do tego sąsiedzi... Liczę, że jakoś nazbieram tych kwiatów na całość.
     
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    wypadajki na baha jak u wszystkich masakra:(
     
  18. ryzio

    ryzio Weteran forum

    az z ciekawosci sprawdziłam ile mi wyleciało do tej pory wypadajek na baharamie . Eventu nie robię, ale mam akurat wystawione wszedzie drzewa i zagrody i na te chwile mam 123 . To chyba nie za dużo ?

    dobrze, ze nie robie tego eventu :D:p
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Badyl zebrany i posiany.

    BA_Marion - przepraszam za swoją niemiłą uwagę, ale musisz przyznać, że w tym evencie te kwiatki z wyspy wylatują okropnie... Poza tym nie każdy ma tak dużo drzew magicznych jak Ty, ja np. mam tylko 2;)
     
    magdusia668 lubi to.
  20. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    skończyłam z pomocą oazy ale bardzo kosztowny ten event :cry:
     
    krasnoludek10 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.