Opinie Farmerskie przedszkole

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 7 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. WilczyKierz

    WilczyKierz Stały bywalec

    O ja nierozgarnięta....
    Chrumcia... Bardzo Cię lubię, wiesz? ;)

    Edit.... Filmów wystarczyło na 3 florenki. Dobre i to:)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 października 2015
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Ja mam AdBlocka, blokuje reklamy na stronach, na farmie, też, kino więc u mnie nie działa, no chyba,że wstrzymam blokowanie reklam na tej stronie, to może zacznie kino działać, idę sprawdzić:)
     
    ma-ter lubi to.
  3. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Nie denerwuj się, zagma napisała,że nie ma potrzeby wydawania sg na kolorowe zwierzaki,bo tak czy siak w tym evencie musimy klonować,by go zrobić.Do oddania mamy "maluszki",których na targu nie kupisz.Chyba ,że wolisz wyższy poziom klonować,a te niższe kupić;)
    Wystarczy dać pauzę w AdBlocku przed włączeniem kina,ja tak robię i kino działa:)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 października 2015
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    miło mi :D
    pomogłam ? :D
     
  5. Nutka

    Nutka Komandor forum

    Event oczywiście robię :). Kombinuję na niego paszę już od dawna. Zwierzaczki też zbierałam. Jutro pewnie zacznę tylko robić dżemiki, a zabawa w klonowanie od piątku. Goście jednak ważniejsi ;).
     
  6. bartek1231996

    bartek1231996 Naśladowca mistrzów

    Event łatwy i szybki. Oczywiście robię:)
    Powodzenia wszystkim !
     
    gadek lubi to.
  7. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja chyba jutro na 15 do olsztyna sie wybieram, no ale to papki nastawie pozniej :p i czekam na BB :D
     
    zonaania2122 lubi to.
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Też tak robię:) Wstrzymuję blokowanie reklam na stronie,tak to pisze u mnie i wtedy idę do kina:)
     
    toDzasta i gadek lubią to.
  9. Peonia

    Peonia Wyjątkowy talent

    Jesli nie polacza tego z BB, to ja tego nie robie! Nie lubie hodowlanych z niemowlakami. Event fajny, bo prosty. Nagrody nie za ciekawe, same itemy malo atrakcyjne.
    I przyznaje, chcialabym BB juz jutro!
     
  10. Anuszki

    Anuszki Półbóstwo forum

    Ja (wiem że nie zaczyna się zdania od "ja" ;)) w ogóle nie lubię hodowlanych eventów, nie wychodzi mi klonowanie :eek:
     
    Megan, toDzasta oraz myszulka lubią to.
  11. słowik10470

    słowik10470 Aktywny autor

    TAK CZY INACZEJ , TRZEBA KUPIĆ FLORENY, BO BEZ FLORENÓW NIE SKOŃCZYSZ EWENTU. JA PRZY OSTATNIM PRÓBOWAŁAM NIE DOKUPIĆ FLORENÓW I CAŁY CZAS SIEDZIAŁAM PRZY KOMPIE , ALE SIĘ NIE UDAŁO.

    Proszę nie pisz dużymi literami ponieważ jest to zabronione na forum.

    2.3. Zaśmiecanie, spam, flood, off-top, double posting

    Posty powinny być zrozumiałe i czytelne. Niedozwolone jest również pisanie np. DUŻYMI oraz naprzemiennie DuŻyMi i MaŁyMi LiTeRaMi.

    Kara:
    Spam, flooding i nabijanie postów - ostrzeżenie lub 11 pkt
    Notoryczny spam, flooding i nabijanie postów - 11-51 pkt, a nawet permanentna blokada konta
    Off-top - 5 pkt
    Duble posting – ostrzeżenie

    REGULAMIN

    MOD_Kleopatra
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 października 2015
  12. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Da się bez wydawania pieniędzy (tych prawdziwych),bo sp można w młynie produkować,z misji w spółdzielni zebrać,z kina fl zebrać i ewentualnie dokupić sp,czyli ogólnie za darmo:)

    PS.Nie pisz dużymi literami,bo właśnie oglądam okrutnie straszny film sama i się boję,a krzyk powoduje,że boję się bardziej;)
     
  13. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    chyba sam poczekam na bb , choć juz porządki na polanach zrobiłem :)
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    oczywiscie ze mozna bez ani jednego florena!
    ja ani jednego nie wydałam na żaden z ostatnich eventow a ukonczylam je w całości. a jesli juz koniecznie chcesz te florki kupic, to przeciez kino teraz działa. codziennie po 4 florki mozna zebrać. a SP kręci się cały czas w młynie i z misji sie zbiera
     
  15. Menasa

    Menasa Forum Pro

    A BB dalej nie ma, nie zacznę eventu bez BB. :(
     
  16. -Suuchy-

    -Suuchy- Forumowy żółtodziób

    Może w piątek od 18-ej będzie BB.
     
  17. marta44445

    marta44445 Naśladowca mistrzów

    Chrumcia jeszcze jak :) nawet mi do głowy nie przyszło że mogę sama sobie filmiki blokować :) wyłączyłam adblocka dla farmy i mam pierwszy filmik. Dzięki wielkie :D
     
    chrumcia91 i toDzasta lubią to.
  18. Goldmaster82

    Goldmaster82 Moguł forum

    Witam.
    Minęła 12.30 a tu ogłoszenia o BB nie ma. Przyjdzie pewnie poczekać do piątku lub soboty z tym eventem.
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ciesze sie ze moglam pomoc :D


    tez czekam na OO o BB a tu nic :p

    lece do olsztyna niedługo wiec po 18 sprawdze co i jak i nastawie w mlynie co trzeba :p
     
    zonaania2122 lubi to.
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Dlatego super paszę produkuje się w młynie, by była w zapasie w razie czego ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.