Opinie Farmerskie przedszkole

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 7 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. olcia857

    olcia857 Naśladowca mistrzów

    Nie zapominaj, że w Niemczech mają każdego dnia 88 kinopunktów - to przeszło 4 floreny dziennie.
     
    zonaania2122 lubi to.
  2. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Ja też nie mam żadnej owcy brązowej czy czarnej i kaczek też nie mam niestety.
    Podpowie ktoś czy te owce i kaczki to może drugi i trzeci poziom klonowania?
    bo niestety z sg u mnie marnie i nie stać mnie na zakup ani jednej sztuki.
    pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
     
    toDzasta i pretorianka lubią to.
  3. Megan

    Megan Komandor forum

    U nas od jakiegoś czasu też można zdobyć tyle samo kinopunktów, trzeba zaglądać do kina.

    W temacie....event robię, wszystko mam nawet w nadmiarze, częśc już została sprzedana na targu, szczególnie owieczki brązowe i czarne:)
     
    eliza9070, toDzasta oraz Anhedrea lubią to.
  4. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Pierwszy i drugi etap. Z tym, że te z drugiego etapu wypadają okazjonalnie ( przy klonowaniu I etapu), ale dość często, nawet jak nie ma BB :)
     
    eliza9070 i toDzasta lubią to.
  5. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u nas tez tak jest teraz o_O

    jak mi zostanie SP to pandy bede meczyc do zamkow dalej :p chociaz chcialam nietoperkami pierwszy raz sie pobawic i troche kukulek podgonic, no ale zobaczymy ;)

    przeciez w zgaduli od miesiaca trabi sie ze kaczki i owce mamy szykowac :p
     
  6. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Kolorowance nie sa potrzebne do tego eventu. Wystarcza kaczki i owce, bo klonowac trzeba, zeby uzyskac male kaczatka i baranki. No chyba, ze ktos ma bogatego sasiada sklonnego wysylac te malenstwa za FL;)
     
  7. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Na Twoim miejscu w te pędy bym gnała na targ kupić paszę dla owiec, wystawiła zagrody i produkowała.
    Ewentualnie zakup na targu gotowych owieczek.
     
    Peonia, panoramaogrodnicza oraz zagma lubią to.
  8. kolobrzeg

    kolobrzeg Analityk forum

    Kiedy jest najlepsza cena na owce i kaczki - teraz przed eventem, czy pod koniec? Chyba jednak nie robię, a mam tego dużo, pójdzie na targ.
     
    gadek lubi to.
  9. czarsa

    czarsa Baron forum

    Dzień dobry..:))
    event w miarę sympatyczny...zapasy zwierzaczków mam, trochę SP nakręciłam w młynie więc oczywiście robię...postaram się w całości...jak będzie?? zobaczymy...:))
    Pozdrawiam zdecydowanych...:D niezdecydowanym dobrych myśli :D
     
    toDzasta lubi to.
  10. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    A owce czarne i brązowe że o kaczkach nie wspomnę to niby skąd?Z wykopalisk?
     
    jotka lubi to.
  11. {Monia}

    {Monia} Komandor forum

    Są potrzebne do misji, ale fakt, przy klonowaniu aby te baranki i kaczątka wytworzyć kolorowe same wpadną.
    Trzeba wytworzyć te wszystkie maleństwa i dokupić brakujące kolorowe.
    Taktyka dla tych co mają SG i nie chcą więcej SP tracić na produkcje kolorowańców z 1 i 2 poziomu.

    Dobrze, że skupiłam kaczki i owce w cenach od 400 do 600 SG.
    U mnie i jedna zwierzyna i druga już ponad 2 tys od szt kosztuje. :D
     
  12. zagma

    zagma Chodząca legenda forum

    Z klonowania, bez ktorego w tym evencie sie nie obejdzie

    Widze, ze dzialamy podobnie;)

    U mnie owce po 1300 a kaczki po 1600
     
    eliza9070, bacowa70 oraz {Monia} lubią to.
  13. zonaania2122

    zonaania2122 Wyjątkowy talent

    A to nie są kolorowańce?Niewiedziałem.Może my w inną farme gramy?
     
  14. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    owiec mam 248 a kaczek 217 wiec na razie nie sprzedaje :p zobacze jak mi w klonowaniu pojdzie i najwyzej pozniej je opchne :p a zagrody jeszcze stoją na farmie
     
  15. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Jest odnośnik w poradniku i wychodzi na to,że tak.
     
  16. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    Juz dołożyli w poradniku, że itemy dają pd/tpd w zależności od tego gdzie stoją.
     
    chrumcia91 i zagma lubią to.
  17. azadrubalja

    azadrubalja Weteran forum

    Ja liczę na to samo :D Ewent zrobię wybiórczo - dla TS-ów i imprezowych wejściówek.
     
    hp25 lubi to.
  18. visa77

    visa77 Komandor forum

    Owcami się nie przejmuje bo brązowych mam ok 130szt więc szybko sklonuje sie te czarne ale kaczek nie mam i tu sporo pójdzie SP :(
     
    kybek93, zonaania2122 oraz 0olimpia0 lubią to.
  19. Farmani15

    Farmani15 Weteran forum

    Witaski:) Event świetny "kaska" przed eventem -event zrobię i kaska po evencie-yupiiii:inlove:
    To mi się podoba:p
     
    Nutka, toDzasta oraz ma-ter lubią to.
  20. ma-ter

    ma-ter Komandor forum

    skoro potrzeba 72 kaczątka to i tak musisz wystawić kaczki 72 razy....no chyba, że maluchy będą wyskakiwały parami....
    a skoro 72 klonowania kaczek to musi pojawić się te 36 kaczorów i 16 czubatych:D

    P.S. mam nadzieję, że w sobotę będzie BB więc i tak poczekam z klonowaniem:D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.