Farmerskie Koło Fortuny - wyłączenie animacji

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika mati12392, 22 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Chcesz mieć możliwość wyłączenia animacji na Farmerskim Kole Fortuny?

 1. Tak

  84,2%
 2. Nie

  7,9%
 3. Nie wiem/ nie mam zdania

  7,9%
 1. mati12392

  mati12392 Czeladnik forum

  Proponuję dodanie przycisku umożliwiającego wyłączenie animacji na Farmerskim Kole Fortuny. Kręcenie kołem zajmuje dużo czasu, po wyłączeniu animacji kręcenie trwałoby sekundę.
   
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Jestem na tak, wspominałam już o tym też w innym pomyśle: #8.

  Dopóki gra działała na Flashu to można było wejść w inwentarz, wybrać wejściówki i po wystartowaniu pomijać animację klikając przycisk Esc. Na chwilę obecną nie ma tej możliwości, tak więc opcja pominięcia czy też wyłączenia animacji byłaby bardzo przydatna.

  Pomysł dodaję do alfabetycznego spisu treści i owocnych rozmów życzę.

  P.S. Dodałam do ankiety opcję dla niezdecydowanych.
   
  hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
 3. kizi_mizi

  kizi_mizi Zaawansowany

  jestem na tak, w głowie się kręci, czas się marnuje a i tak czasem czeka się na kolejny klon czy jodłę>:(:cry:
   
  hiacynta i krasnoludek10 lubią to.
 4. krasnoludek10

  krasnoludek10 Chodząca legenda forum

  Jestem na tak, ponieważ jak kręcę kołem na Unity, to bardzo często trwa to w nieskończoność i marnuję (tak cenny na farmie) czas. Jednocześnie niestety nie zgadzam się z tym pomysłem, ponieważ w przypadku gry na kliencie ta animacja aż tak nie przeszkadza. Klikasz sobie strzałkę, która uruchamia animację Farmerskiego Koła Fortuny a potem ją stopujesz. Może i byłoby więcej argumentów aby przekonać mnie na tak, ale niestety bardzo często nagrody się nie wyświetlają/zawieszają po wejściu na koło a wyłączenie animacji... Mam mieszane uczucia czy rozwiąże odwieczny problem znikających nagród do wygrania przy obecnej pracy programistów8) A wchodzić co chwilę w wygrane nagrody też mi się nie uśmiecha. Uważam, że Koło Fortuny nie powinno działać na zasadzie kota w worku, czyli coś wylosujesz, ale nawet nie wiadomo z jakiej puli nagród.
   
  Anetta41 i hiacynta lubią to.
 5. hiacynta

  hiacynta Cesarz forum

  Wszystko co ułatwi skrócenie marnowanego czasu na kole jest przydatne. Czasami kręcąc 99 razy, zwłaszcza bardzo późnym wieczorem jest usypiające. Głosuję na tak.
   
  KsiądzxD, Anetta41 oraz krasnoludek10 lubią to.
 6. Rastafarian78

  Rastafarian78 Czeladnik forum

  Dziś testowałem koło fortuny za zielone próby. Otwieramy koło fortuny, wybieramy z których prób chcemy korzystać, klikamy start i potem klawisz ESC na klawiaturze. Okno z kołem się zamyka. Operację powtarzamy do woli. Czas animacji ominięty, nagroda dopisana, którą można sprawdzić klikając wygrane nagrody. Czyli odkąd skróty klawiszowe działają można korzystać. Pozdrawiam
   
 7. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Rastafarian78 teraz już działa ten sposób z wykorzystaniem Esc. Tylko zamiast wejść do koła fortuny wchodzimy w inwentarz/Towar konsumpcyjny i w wyszukiwarce wpisujemy np. dar lub imp i wyświetlają nam się wybrane próby. Później już tylko Użyj i Esc, animacja jest pominięta a nie musimy za każdym razem wchodzić do koła. Pozdrawiam.

  Tak że propozycja Autora tak jakby trochę inaczej ale już działa ;)
   
  Anetta41, Rowot oraz krasnoludek10 lubią to.
 8. Tekla69

  Tekla69 Naśladowca mistrzów

  A jeśli nie chcę wszystkich prób użyć tyko część, czy jest taka możliwość?
   
  Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
 9. BA_Czerwona

  BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

  Pomysł nie zakłada, że będzie możliwość wykręcenia wszystkich prób, tylko zamiast animacji pojawi się od razu nagroda. Jeśli natomiast chodzi Ci o obecny stan gry, możesz wykorzystać wyżej opisany sposób z Esc, używając każdą próbę osobno, wracając i kręcąc znowu, aż do wykorzystania wybranej przez Ciebie liczby wejściówek.
   
  Anetta41 i krasnoludek10 lubią to.
 10. Frezja

  Frezja Okazjonalny autor

  Niestety. Testowałam u siebie i klawisz esc nie działa.