Farmerskie Koło fortuny - nagrody i dyskusje.

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    orzech włoski 531, jodła 748, klon cukrowy 612, oczywiście mowa o drzewkach xxl klon cukrowy xl 639, jodła tylko 13 i orzech tylko 8 szt strzygalnia owiec żółta 835 szt, mleczarnia żółta 907, to ja liderem jestem zdezelowanego koła fortuny xD:cry:xD:cry:>:(
     
  2. zefirek55

    zefirek55 Aktywny autor

    Witam wszystkich cierpliwych graczy oraz zapracowanych modów. Widzę ostatni wpis z dnia 7 stycznia b.r. zastanawiam się czy już wszyscy gracze machnęli ręką na wyczyny BP? Postępowanie ich to już wręcz przeginanie ..., to jest chore. Wystarczająco codzienne życie dostarcza emocji i potrzebujemy się zrelaksować a nie wkurzać na podkręcone na maxa koło fortuny.
    W ciągu doby ostatniej na 30 imprezówek wykręciłam:
    -5 razy po 2 szt gwiazdki (mam ich przeszło 28 tys na stanie)
    -4 razy strzygalnie żółte
    -grzybowa maska
    -letnia doniczka
    -pare razy sianogrosze
    -parę razy banany których mam 13,6 tys
    -tropikalne pd i parę innych paści
    Od 12 lat gram ,poziom 246. oczekuję zwrotnej relacji od BP. ja daję im zarobić a oni dają przyjemność z gry. Dużo ludzi odeszło z gry z powodu niesmaku ,delikatnie mówiąc, z jakim są traktowani gracze. Postuluje o zróżnicowanie nagród na kole w zależności od poziomu, wycofanie z koła impezowego gwiazdek, żółtych zagród oraz tandetnych produktów rzemieślniczych. Przy okazji dobrze by było aby zamiast losowych skrzynek w nagrodach eventowych powrócić do konkretów, czyli np.1 szt danego zwierzęcia, przedmiotu, etc.
    Powodzenia wszystkim grającym a BP niech się zastanowi jak nam umilić grę a nie uprzykszać:)
     
  3. jacek544

    jacek544 Wyjątkowy talent

    Zgadzam się z opinią poprzednika,sam dzisiaj wykręciłem 200 iprezówek ico otrzymałem??? same badziewie.Szkoda gadać.
     
    zefirek55 i krasnoludek10 lubią to.