Farmerskie Koło fortuny - nagrody i dyskusje.

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    A na moim kole żółta obora i stroik wiosenny,więc poczekam trochę i może złoty osiołek się pojawi:p
    est-orka-gratuluję i zazdroszczę;)
     
    Dorota1020, est-orka oraz gosiagosia60 lubią to.
  2. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dziękuję :)
    Zobaczysz....po przekroczeniu 100-tki będą lepsze ;) ........... oj nie, żartowałam:)
    Jak najfajniejszych nagród życzę :)

    Dziękuję:)
    I Ty któregoś dnia go trafisz..... serdecznie tego życzę :)
    A wiesz, że to już mój drugi złoty z koła..... w sobotę też wygrałam jednego, ale z żółtych (zaległych) kręceń ..... czasami sama jestem zaskoczona moim "fartem".
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2014
  3. draculik34

    draculik34 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)
    Mi się dziś trafiła lilijka :) Tak długo na nią czekałam ale wreszcie trafiłam :)
    [​IMG]

    est-orka gratuluję złotych osiołków :) jestem pod wielkim wrażeniem Twojego farta :)
     
  4. onkapinka

    onkapinka Nadzorca forum

    [​IMG]
    A ja wlasnie przed chwila wykrecilam kotlarnie:) ciesze sie, bo zlomu u mnie jak na lekarstwo.
    Estorka...ty to masz szczescie kobieto, ja u mnie na kole, jeszcze ani razu zwierzaka z najwyzszej polki nawet nie widzialam.
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2014
  5. alissma

    alissma Młodszy ekspert

    :) A mi się udało wylosować śpiewającego tulipana :D aaaleee się cieszę!!!!!!!!
     
  6. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Dwie podstawy mam ;)

    [​IMG]
     
  7. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dziękuję :)
    I cieszę się, że Tobie udało się trafić lilijkę:) ..... gratki:)


    No czasami mam to szczęście :) ..... oby tylko się nie odwróciło.
    Kotlarnia! ..... super:)
    Ja z takiej nagrody cieszyłabym się bardzo, bo brak złomu na mojej farmie nie pozwala mi się cieszyć z moich zdobycznych złotych osiołków.:eek:

    @ 0olimpia0 ..... jak to dobrze, że masz też podstawy:) ..... gratki żółtej:)
     
  8. aweva55

    aweva55 Fanatyk forum

    Gdzie Wy kręcicie to koło ????o_O
    Na moim kole nie widziałam kotlarni a z osiołków był 1 raz juczny i się zmył xD a za imprezowe wejściówki ostatnio mam na pierwszym miejscu surmię XXL :cry::cry::cry:
     
    Dorota1020 i 0olimpia0 lubią to.
  9. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    super jest koło, ja dostałam jabłonkę XXL:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
     
    Dorota1020 lubi to.
  10. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    nawet nie pisałam co ostatnio na kole miałam bo żal było patrzeć ..przeważnie jabłonie XL i grusze XL ..no byłam w szoku na 93 poziomie takie nagrody:oops::eek:..teraz drobnica typu SG ..i przeważnie trafiam na "ileś" SG ..osiołka jak do tej pory wcale na kole nie widziałam , ani kotlarni ..:( ..generalnie kręcę co 5 dni - sam chłam na kole:(
     
    Dorota1020 i morellaa lubią to.
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Ja kotlarnię na moim widziałam 8)T Y L K O widziałam :D
     
    Dorota1020, 0olimpia0 oraz morellaa lubią to.
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    hehehehe a ja psioczylam i zloty osiol wpadl xD:cry::cry: a klełam na kolo na czym swiat stoi ,jeszcze rano pisalam komus ze zlotego osla na kole u siebie nie widzialam poszlam zakrecic i jest xDxDxD:cry:
     
  13. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    załamka :( zakręciłam sobie i mi wyszła śliwa XL i rybka błazenek ..:(
    nie ma wątku co dają super sąsiady, to tutaj się pochwalę bo pierwszy raz tak mnie obdarował - na pożegnanie dał mi granata XXL...:)..i poprawił mi humor..:)
     
  14. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Super!Gratki!!
    Jeszcze żeby złomu wystarczyło i sianogroszy na drugiego osiołka to różowo widzę:))
    Gratuluję!
    Bo te "sąsiady" czasem zaszaleją:)Kiedyś dostałam pandanusa XXL,a dziś pomarańczowe wielbłądy:)
     
  15. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    a ja sobie dziś w trybie imprezowym wykręciłem kwiatoładowarkę :)
     
  16. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Z imprezowych wylosowany kolejny kwiatek xD

    [​IMG]

    Gratuluję świetnych nagród :) Pozdrawiam
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    starczy zlomu a drugi to juz wymixuje -nie problem :D troche sp jestem do przodu;)
     
    draculik34 i morellaa lubią to.
  18. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzień dobry
    ja dziś na kole ujrzałam złotego osiołka, co prawda ominęłam go szerokim łukiem, ale nadzieja jest :) a wylosowałam 2x nawóz Zosi - jak to się mówi darowanemu koniowi... ;)

    EDIT:
    Dziś czekając na te złote osiołki, udało mi sie wykręcić:
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 25 października 2014
  19. -martar1982-

    -martar1982- Aktywny autor

    U mnie dziś dżem bananowy z miodem
     
    draculik34 i 0olimpia0 lubią to.
  20. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    a ja widziałam i złotego osiołka i kotlarnie i inne cuda na kiju ...:p..a wylosowałam : ileś PD, ileś SG , ileś PD i siewnik na 3 godziny ...(kręcę co parę dni )..ot moje szczęście jak coś fajnego to mnie omija szerokim łukiem ..:)