Farmerskie Koło fortuny - nagrody i dyskusje.

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    W pełni popieram propozycję wywalenia z Imprezowego kola fortuny za płatne wejściówki za realną gotówkę (wejściówki jak widzę są w ciągłej wyprzy bo się pewnie dobrze sprzedają) żółci. Mój obecny stan posiadania to: 227 x żółta strzygalnia owiec, 232 x żółta mleczarnia i 473 x żółte kacze pióra. Gdyby to coś było np. sprzedawalne w czasie GT to chociaż część bym wysłał w otchłań, a tak stodoła zapchana badziewiem. Do ekspresu i tak nie zapakuję wszysktich, bo musiałbym za floreny skracać czas przyjazdu...... Proponuję także ograniczyć drzewa, bo mam np. 268 jodły xxl, 221 klonu cukrowego xxl, 106 klonu cukrowego xl. Drzewa nie do wysłania w czasie GT . A szkoda. Bo pewnie wielu graczy chciałoby takie drzewa dostać w prezencie. Tak więc - głośno krzyczę i popieram wszelkie wnioski dotyczące radykalnej zmiany nagród na Imprezowym kole fortuny.
     
    bona53 lubi to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Każdą z wymienionych przez Ciebie rzeczy dało się wysłać podczas G&T: Lista z ostatniej edycji.

    Żeby uzbierać takie ilości drzew i zagród, trzeba było użyć kilkunastu (o ile nie kilkudziesięciu) tysięcy biletów. Jakakolwiek nagroda rzeczowa będzie na tym kole, to przy takiej ilości prób, uzbierają się jej setki sztuk. No ale może ja się nie znam. Niemniej jednak chętnie poczytam, co powinno się znaleźć na kole zamiast tych znienawidzonych warsztatów.
     
  3. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Rzeczywiście były na liście. Moja pomyłka, tylko że jakoś nikt o te "dobroci" nie pytał i nie szukał. Przynajmniej ja takich szukających nie znalazłem (trudno śledzić forum przez 24h). Z tymi tysiącami biletów przesadziłeś - poza tym żółtki wpadają dość często i są na obydwu kołach, więc "zdobycie" ich w takiej ilości przez kilka lat grania to nie jest jakiś oszałamiający "sukces" (czasami na np. 30 zwykłych darmowych wpada kilkanaście fantastycznych żółtych warsztatów). Ale zwykłe to zwykłe - są darmowe, więc tutaj o nich nie piszę i nie krytykuję. Ale w przypadku imprezowych można byłoby je spokojnie zastąpić przynajmniej takimi w kolorze pomarańczowym lub nawet czerwonym (takie są tylko jako Jackpot). Można wprowadzić więcej nagród w postaci PD / TPD / SG albo tego co bardziej potrzebne czyli SN / SNZ / TNZ / SP (tyle że wtedy spadnie zarobek BP). Można wprowadzić np. produkty z warsztatów czy też więcej produktów rzemieślniczych. Imprezowe są płatne i zapewne dlatego pojawiają się głosy krytyczne. Wszystkim się nie dogodzi - to pewne. Zwłaszcza tym, którzy te imprezowe mają z innych źródeł. Ale po to jest forum i ten wątek, żeby o tym dyskutować. Chyba, że wszystkim graczom pasuje to co w tej chwili, a tylko ja marudzę.
     
    bona53, izabell2468 oraz magdusia668 lubią to.
  4. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Jaka tam przesada:),na 30 kręceń dostałam ich 19xDxDxD i...wcale mnie to nie martwi jakoś specjalnie-ot będzie co wrzucać do Giganta;)

    Ps.Też mnie drażnią nagrody za imprezowe wejściówki bo coś extra to u mnie rarytas,jednak wpływu na to nie mam toteż przestałam narzekać.
     
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli się nie pomyliłam w liczeniu, to mam 299 żółtych ulepszeń warsztatów (różniastych). Niektórych wołałabym jednak nie utylizować w pociągu... W takim układzie nie przeszkadza mi jakoś bardzo gdy koło obdarowuje mnie kolejnymi:)
     
    Anhedrea, olgs3 oraz izabell2468 lubią to.
  6. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Czyli gitara. Wszyscy happy (tzn. szczęśliwi), żółtki są okej i wprawiają graczy w ekstazę i samozadowlenie. Można zapakować pociąg i liczyć na cud. Tylko ja mam inne zdanie i nie podoba mi się nadmiar żółtych warsztatów na imprezowym kole fortuny. Szczęścia w kręceniu życzę i miłego niedzielnego wieczoru.
     
  7. rysio

    rysio Ambasador forum

    co sie stalo z kuponami na kombajn na imprezowym kole? od 2 tygodni sie nie pojawiaja, wiec nie ma mowy o wygraniu.
    ale za to glowna nagroda na imprezowym kole jaka wygralem to bukiet wart 200 PD
    albo zlikwidawac te absurdy albo kolo
     
    bona53 lubi to.
  8. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Prawie cały event "z Alicją" zrobiłam "na piechotkę", więc nie pisz, że nie ma mowy o wygraniu, po prostu trochę więcej klikania.
    Nie wiem, który masz poziom w grze, ale marudą jesteś na wysokim poziomie. :) Pozdrawiam
     
    talarek1961, -karol1299- oraz fkamil lubią to.
  9. rysio

    rysio Ambasador forum

    zeby wygrac musi sie najpierw pojawic!
    i o tym jest moj post
    a jesli cie cieszy imprezowe kolo z nagroda 200 PD to gratuluje. a mnie wolno powiedziec ze mnie nie cieszy
    PS. od kiedy opisanie faktu jest marudzeniem?
    to moze ty jestes chwalipieta w robieniu eventow bez kombajna
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lutego 2020
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Marudziliście to poprawili na gorsze,więc proszę przestańcie marudzić bo będzie jeszcze gorzej.
     
  11. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Ależ oczywiście ze wolno,niestety w momencie gdy w watko jest 20 twoich postów które są praktycznie identyczne, ludzi zaczyna czytanie ich nudzić.

    Pisanie faktów nie jest marudzeniem, ale faktów w twoich postach niestety mało.
    Widać jedynie pełno oskarżeń o to że koło jest zakłamane, oszukane i że niektóre nagrody się nie pojawiają.


    Ja tam z kola jestem zadowolony, bonusy dostaje, kupony widuje i wygrywam. A do kręcenia absolutnie nikt mnie nie zmusza, a nagrody jakie są widzę wyraźnie, i zawsze mogę poczekać na zmianę jak mnie nie interesują.
     
  12. rysio

    rysio Ambasador forum

    "co sie stalo z kuponami na kombajn na imprezowym kole? od 2 tygodni sie nie pojawiaja" - a co to jest wg ciebie. wg mnie pytanie + stwierdzenie faktu
    " glowna nagroda na imprezowym kole jaka wygralem to bukiet wart 200 PD" - kolejny fakt
    a jesli cie nudzi czytanie moich postow to nie czytaj, masz takie samo prawo ich nie czytac jak ja niekorzystac z kola
    mysle ze to salomonskie rozwiazanie a kazdy ma takie same prawo powiedziec co mysli o grze
     
  13. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Marudzisz. Wszędzie, gdzie się pojawiasz - wybacz taka prawda.

    U mnie na kole kuponów dużo.
    Nie czytanie to faktycznie jakieś rozwiązanie.
     
    julkalulka111 lubi to.
  14. BA_Rock

    BA_Rock Board Administrator Team Farmerama PL

    Rysiu, kupony na kole widuję regularnie, a i wygrać się jakiś da od czasu do czasu, więc tradycyjnie zapraszam do PT w celu sprawdzenia problemu.
    Co zaś do wieńca dającego 200 PD, to czy możesz zdradzić jego nazwę? Bo najsłabszy jaki widzę w tej kategorii w kwiaciarni jest stroik jubileuszowy, który daje 500 PD. Niżej nie ma.
    200 ale kwiaciarskich PD daje wiązanka weselna, ale kwiaciarskie PD to zupełnie coś innego niż PD i dla osób rozwijających to rzemiosło to całkiem sporo. Poza tym jest on z 3 poziomu rzemiosła, więc z punktu widzenia gry nie jest to słaba nagroda.
    Dla kogoś kto już ma maksymalny poziom w kwiaciarni, pewnie jest mniej atrakcyjny, ale przynajmniej na moim targu ma całkiem atrakcyjną cenę.
     
    julkalulka111 lubi to.
  15. rysio

    rysio Ambasador forum

    masz racje kwiaciarski PD, tylko po co mi ona skoro 2 albo 3 lata temu ukonczylem wszystkie 5 etapow?
    kupon ostatni widzialem 7 albo 8 dni temu, wygralem nie pamietam (dawno). wczesniej bywaly 48 h, teraz max 12 h. czy to jest ta zapowiadana poprawa?
    PT jeszcze zadnego problemu tego typu nie rozwiazala -stereotypowa odp "bledow nie stwierdzono, bo to bylo kiedys, mam sie zglosic przed jego wystapieniem zeby mogli sprawdzic" innymi slowy "jakbym wiedzial ze sie wywroce to bym sobie usiadl"

    [ciach]

    Fragment niezwiązany z tematem usunęłam,

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 lutego 2020
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    [ciach]
    Koło się kręci i kręci i przeważnie coś żółtego ukręci xD

    Post edytowałam, fragment obraźliwy i prowokujący do kłótni usunęłam. Tym razem upominam słownie, bardzo proszę o wzajemny szacunek.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 lutego 2020
    xBabciaEwa i fkamil lubią to.
  17. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    U mnie mandagora , albo cukier , ale bywają również kupony i sp . :p
    Nie narzekam , biorę co dają i gitara . xD
     
    olgs3 lubi to.
  18. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O to możesz dla mnie produkować źródło życia lub cjm ;)xD

    no właśnie raz lepsza nagroda pięć razy nie ale co tam
    i tak w sumie wejściówki mam za darmo z tego co sobie wypracuję w grze lub same z koła wpadną
    to nie jest tak źle

    choć przed zmianą zdecydowanie lepsze były na kole nagrody :)
    [ciach]

    Cytat usuniętego posta i Twoją odpowiedź usunęłam.

    SMOD_Atena
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 lutego 2020
    tereska1108 lubi to.
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    rysio Twój post niezwiązany z tematem wątku usunęłam.

    agniecha$ i rysio bardzo proszę trzymać się tematu bez osobistych wycieczek i obraźliwych wypowiedzi.
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    agniecha$ Twój post usunęłam, jeśli uważasz, że jakiś post jest niezgodny z Regulaminem to korzystaj proszę z opcji "Raport".
     
    agniecha$ lubi to.