Farmerskie Koło fortuny - nagrody i dyskusje.

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    [​IMG]

    no okej polowałem upolowałem a teraz powiedzcie mi z czego ta ogólna radość wynika że każdy chce to mieć bo ja nie kumam ?? znaczy jak bym miał takich 10 szt okej 10 pul 4000pd na wyspie ale co mi po jednej ?? jakaoś umiarkowana radość tyle że ciesze się bo wszyscy się cieszą jak to trafią więc smutać niewolno
     
    Ostatnie edytowanie: 22 października 2014
    ankak106, gosiagosia60 oraz aweva55 lubią to.
  2. ngale

    ngale Młodszy ekspert

    Ja dzisiaj śliwę XXL wylosowałem, a kilka dni wcześniej jabłoń XXL, o surmii już zapomniałem. I lepsze nagrody częściej wypadają. Ciekawe jak długo?
     
    ankak106 i 0olimpia0 lubią to.
  3. 0olimpia0

    0olimpia0 Chodząca legenda forum

    Witam

    Wczoraj odkryłam w stodole dwie próby imprezowe - zakręciłam i mam tulipana xD

    [​IMG]

    Pozdrawiam :)
     
  4. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    Trafiłem właśnie pszczołę ninję :)
    Poluje na różowe strusie jaja ale na moim kole raptem raz się pojawiły...
     
  5. dorag45

    dorag45 Okazjonalny autor

    no i pojawiła mi się lilia ale wypadła pomarańczowa fabryka strusich jaj , później pojawiła się różowa fabryka strusich jaj iiiiiii wylosowałem hehe moja pierwsza różowa fabryka jupii
     
    ankak106 i 0olimpia0 lubią to.
  6. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]

    a mnie znowu nawiedzila brzoskwinia xxl ;)
     
    ankak106 i 0olimpia0 lubią to.
  7. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    wszyscy się z nich cieszą bo oprócz tego ze dają nie najgorsze PD, sa cenne i rzadkie, a do tego bardzo ładne, i warto mieć całą kolekcje ich, bo ma być pnącze ze wszystkimi kwiatkami.
     
    marmlada i 0olimpia0 lubią to.
  8. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    aaachaaa okej a to teraz będę kontynuował głupie pytania a ile tych kwiatków jest łącznie ??
     
    0olimpia0 lubi to.
  9. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    chwilowo 3 a ponoć ma ich być 6
     
    gosiagosia60 i 0olimpia0 lubią to.
  10. KavadeR

    KavadeR Czeladnik forum

    Mi kilka dni temu w 2 kręceniach udało się wylosować fabrykę jaj i strzygalnię królików, kręcąc raz po raz. :)
     
    0olimpia0 lubi to.
  11. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    współczuje, też mam pecha do koła fortuny.
     
    gosiagosia60 i 0olimpia0 lubią to.
  12. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    no ja w końcu zobaczyłam dziś te kwiatki ( taki niebieski i fioletowy)..ale tradycyjnie nie ustrzeliłam ..zamiast kwiatków dostałam 8SP i i kupon na kombajn (12 godz)..i nie mam już imprezówek ..:( ..takie to moje koło wredne ..:p;)
     
    0olimpia0 lubi to.
  13. ewka900422

    ewka900422 Młodszy ekspert

    5 x sn na kole ;) lepsze to niż zośka ;)
     
    est-orka i 0olimpia0 lubią to.
  14. toDzasta

    toDzasta Komandor forum

    10 sztuk drutu-.-
     
    est-orka, morellaa oraz 0olimpia0 lubią to.
  15. lisica122

    lisica122 Wszystkowiedząca wyrocznia

    to koło to jest jedną wielka porażką nagrody dostaje jakbym była na niskim poziomie- indyki dziś (zagroda) o_O
     
    est-orka, morellaa oraz 0olimpia0 lubią to.
  16. fankaromka

    fankaromka Wielki mistrz forum

    jestem w szoku,wylosowałam na kole........śpiewającego tulipana:Djak do tej pory wszystkie nowości omijały mnie szerokim kołem....aż do dziś
     
  17. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Mój "lepszy" tydzień :D:[​IMG] "Skarpetek"praktycznie nie używam,ponieważ drzewka w pasku a niestety często mam-.-Tak jak drut(nie mam kwiaciarni)-.-Dochodzi do tego,że się cieszę,jak dostanę 2 x SP,SN też nigdy za wiele(na kole chociaż z 15 kropelek powinno być :p)Taka ogólna lipa,której posadzić nie można,to koło jest....Raz jedyny dostałam tą" liliję",która na wyspie pasuje,jak kwiatek do kożucha :D:pAle stoi,przecież nie wyrzucę :D
     
    est-orka i 0olimpia0 lubią to.
  18. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    A u mnie dzisiaj niespodzianka:) mój pierwszy kwiatek:)

    [​IMG]
     
    chris975, morellaa oraz est-orka lubią to.
  19. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Po takim "zakręceniu" ... [​IMG] ...aż miło popracować na farmiexD

    Dużo fajnych nagród życzę :)
    Miłego dnia:)
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Gratulacje.U mnie na kole takie nagrody,to wieeelka rzadkość.Wczoraj kotlarnia była,zakręciłam.....1170 x PD -.-
     
    morellaa lubi to.