Farmerskie Koło fortuny - nagrody i dyskusje.

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika Angel, 30 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Ja też nie kręcę , czekam na lepsze czasy ..... hihi
     
    Dorota1020 i madzik13 lubią to.
  2. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    a mnie skusiła czerwona fabryka strusich jaj no i zakręciłem patrze w następnym znowu czerwona fabryka strusich jaj wynik końcowy 2x surmia xxl
     
    gosiagosia60 lubi to.
  3. olkaa001

    olkaa001 Komandor forum

    Żółte strusie,tak o nich marzyłam,ale sie cieszę ,hmm ale czy na pewno.Ech napije sie kawy bo chyba jeszcze sie nie obudziłam hihihihihhi


    F 92 W 235
     
    Ostatnie edytowanie: 3 października 2014
  4. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Pszczoła chomikująca, wczoraj mnie skusiła kwiatoładowarka, ale odszedłem z wiązanką na zielone światki.
     
  5. mango80

    mango80 Komisarz forum

    Kolejna próba upolowania wesołej lilii nie powiodła się, ale - jakby na pocieszenie dostałam brzoskwinkę XXL i jestem w szoku:)
     
    draculik34 i est-orka lubią to.
  6. est-orka

    est-orka Fanatyk forum

    Dzień dobry :)
    Czy u Was też zniknęły surmie xxl z koła ? xD ...... za to pojawiły się brzoskwinie xxl i xl i jabłonki xxlxDxDxD
     
    draculik34 lubi to.
  7. Vaiot

    Vaiot Nadzorca forum

    Hmm.... ja widziałam nawet wiśnie xxl i orzecha włoskiego xxl ostatnio :p
    w sumie masz racje nie widziałam surmii xxl xD
     
  8. mango80

    mango80 Komisarz forum

    Chyba coś się zmieniło na lepsze w tej kwestii. Widziałam też daktylowca XXL
     
  9. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    Kupiłam sobie 10 prób imprezowych, pierwsze kręcenie i mam:
    [​IMG]
     
  10. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    WOW, u mnie za kole brzoskwinia XXl, a skoro są też daktyle i jabłonki to oznacza coś pięknego, WRESZCIE KONIEC INWAZJI SURMI!!! HURA! Brzoskwinkę xxl juz mam, a poza nia na kole niema nic fajnego, więc nie zakręcę, co nie zmienia faktu ze bardzo fajna xxlka z wyglądu, no i cenniejsza od np jarzębia xxl.
     
  11. chris975

    chris975 Fanatyk forum

    U mnie dziś wisi jodła XXL także cień nadziei, że nie tylko surmie będą szpecić koło ;)
     
    Dorota1020 lubi to.
  12. ZgredzioO

    ZgredzioO Wielki mistrz forum

    Brzoskwinia XXL przestanie być unikatem. No ale widać była nim zbyt długo...
     
  13. amber♥

    amber♥ Komandor forum

    a mnie koło nie kocha :( przeważnie surmie XXL i dęby XXL - bardziej się cieszę jak dostanę SP lub kombajn na 3 godz. z kolorowych mutantów to widziałam królika straszącego -oczywiście nie trafiłam :oops:..kręcę co parę dni bo mi to koło frajdy nie sprawia - nawet nie wiem co dziś wykręciłam - takie daremne nagrody :(..nie ma się czym chwalić..8)
     
  14. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  15. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    wygrałaś dziś ?
    gratuluję Ewa ,w końcu cos innego niż surmie :D
     
  16. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    Agus tak wygralam i do tego jeszcze w TS tez dostalam brzoskwinie xxl,mam w sumie 4 szt :):)
     
  17. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Ja tam wolałabym jakieś drzewka zwłaszcza xxl (choćby surmia) bo takich mało u mnie, a trafia się super pasza (max 2 jednostki za jednym razem), czy kilka razy kupon na kombajn (3h chyba) albo sianogrosze (zazwyczaj 1480)....
    Za to tatuś mój kochany szczęście ma do koła, a to motylarnia, a to kolorowe zwierzaki, albo warsztacik jakiś czy co dwa dni Babeczka Pinkie Pie...
    Potem tylko stwierdza "nie martw się zawsze miałem więcej szczęścia niż rozumu" - i wytrzymuj na co dzień z rodzicami ;)
     
  18. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Dziś na kole fortuny miałam szczęście, udało mi się wygrać zagrodę za floreny której jeszcze nie miałam , jestem bardzo zadowolona :):):)
     
  19. nonames33

    nonames33 Naśladowca mistrzów

    25% że będzie człowiek bardzo niezadowolony niezadowolony (PD BAHAMA I ZOSIA) zwierzaki nie najgorsze więc jak by wpadły człowiek by nie narzekał sp no 200% PD jak najbardziej kręce i coooooo

    [​IMG]
     
  20. mama010203

    mama010203 Czeladnik forum

    A mnie skusiła do kręcenia kwiatoładowarka ale pudło. Wylosował się rumak rycerski więc szansa nie do końca zmarnowana.