Event Farmerskie Gryzmoły

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 26 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. skorpionek2007

    skorpionek2007 Hrabia forum

    jakby ktos potrzebowal pisaka to niech pisze ...event skonczylam nie wiem kiedy juz cmj 2 razy zebrany
     
    annanan1 i eliza9070 lubią to.
  2. Asiulek_jo225

    Asiulek_jo225 Czeladnik forum

    jeszcze 2500 badyla brak... :(
     
  3. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Jestem tuż przed metą. 800 badyli, 15 mazaków i godzina 11.30 dzielą mnie od wygranej.
    Albo będzie "złoty deszcz", albo ....... no właśnie albo co? Bo przecież nie porażka:p. Już raczej przygotowanie do nowego sezonu.
     
  4. xdawid2x

    xdawid2x Forumowy żółtodziób

    Czy znajdzie sie jakaś dobra duszyczka i poratuje mnie MCJ. Niestety brak kasy i czasu do końca eventu. Boję się że nie starczy mi roślinek i parę zabraknie. Bardzo proszę


    Dziękuję bardzo za pomoc jesteście kochani :))
     
    Ostatnie edytowanie: 2 czerwca 2015
  5. noj.

    noj. Forumowy żółtodziób

    roślinki są ale flamastrów brak :( prawie 80 w 6h nie realne :(
     
  6. Ania87b

    Ania87b Czeladnik forum

    witam:D
    BP przykręciło kurek na maxa:(
    z jednej łąki róż wyleciało "całe" 6 flamastrów,z jednej łąki i lasku dyni wyleciało "całe" 12 flamastrów,a z wyspy eventówki "całe" 2 flamastry:(
    na szczęście brakowało mi tylko 15 szt.,więc ostanie 3 notesiki się produkują i będzie koniec:D
     
  7. .mimik.

    .mimik. Okazjonalny autor

    zdecydowanie za slabo leca te flamastry, u mnie tez z roz wylecialo po 5 szt na łąkę. a do konca ewnetu brakuje mi 115 niestety nie uda mi sie dokończyć. Roślinki są tylko te flamastry.... no trudno sie mówi :)
     
    annanan1 lubi to.
  8. annanan1

    annanan1 Okazjonalny autor

    ja mam podobnie.czekam na zbiory brokuła, może wypadnie trochę więcej pisaków niż z innych roślinek.... Ale eventu jak zawsze nie ukończę przez brak wypadajek :(

    jakby ktoś mógł przesłać to proszę o pisaki...:)
     
  9. RAFIX23

    RAFIX23 Moguł forum

    Mnie się udało przed chwilą skończyć :pcieszę się jak dziecko ze zdobycia pnącza ,mam do wyslania flamastry piszcie sówki .
     
  10. noj.

    noj. Forumowy żółtodziób

    mi brakuje 72 flamastrów :( a tak mało czasu
     
  11. Tygrysek901

    Tygrysek901 Naśladowca mistrzów

    No i event skończyłam właśnie. Wszystko oddane. Dziękuję za pomoc skrzynkową i flamastrową :)
    Powodzenia wszystkim, którzy jeszcze kończą!! :)
     
  12. TrissMerigold.

    TrissMerigold. Fanatyk forum

    Dzień dobry ;)
    Kochani dziękuję, za wczorajszą pomoc, przedostatnie zadanie udało się skończyć ;) Nie przysyłajcie już flamastrów, niestety po tym jak z dwóch łąk goździków wyleciało trzydzieści-kilka wypadajek - nie mam już nawet matematycznych szans xD. Tak przykręconego kurka jeszcze nie widziałam xD Nie pomogły puchary w drzewie, nie pomógł Dżony :eek: Płakać nie będę, bo i tak na luzie działałam, ale sytuacja zaskakująca, bo do tej pory NIGDY nie miałam problemu z wypadajkami o_O;) Gdyby ktoś potrzebował pisaczka, a miał szanse - piszta sówki ;)
     
  13. annanan1

    annanan1 Okazjonalny autor

    powodzenie, a raczej szczeście niektórym na pewno się przyda... roślinki już od kilku dni w stodole zalegają bo pisaki wypadają jak na lekarstwo :) ja jeszcze potrzebuje prawie 100, i mimo tego że na polach brokuły rosną i za chwilę zbiór pewnie i tak nie uda się dokończyć.

    Jeśli możecie, przysyłajcie pisaki:)
     
  14. Nelaa50

    Nelaa50 Naśladowca mistrzów

    Uff, przed chwilą udało mi się skończyć, pnącze już odpalone :inlove: Dziękuję wszystkim farmerom za wsparcie słowne i przede wszystkim za wszystkie nadesłane flamastry :) Jak komuś jeszcze brakuje, a ma szansę skończyć event- piszcie sówkę! :) Miłego dnia! ;)
     
  15. andzorek_potworek

    andzorek_potworek Czeladnik forum

    jak dla mnie trochę mało czasu. nie wszystko się zrobić brakło jednego dnia
     
    eliza9070 lubi to.
  16. .-knor-.

    .-knor-. Czeladnik forum

    Dziękuje farmerom:alma116,AsiaPelasiax,talarek1961,zagubionaowieczka za wczorajsze flamastry.Ewent ukończony też dzieki temu że miałem na stanie troche SN:)teraz nawet z pszenicy leca za każdym razem po 1 szt.
     
  17. Krzychu64

    Krzychu64 Nadzorca forum

    Udało się. Na plusie 8 flamastrów i 71 badyli czyli ..... dobrze rozplanowanexD.
     
  18. feniks1414

    feniks1414 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam Wszystkich !
    Event skończony na stanie 5 szt tęczówki ....
    Mam jeszcze 2 prezenciory , więc kto potrzebuje niech mi wyśle sówkę.....:)
    Pozdro !
     
  19. Dagulka_1608

    Dagulka_1608 Mistrz forum

    no u mnie podobnie brakło dnia na dosianie roślinki :cry: bo z wpadajkami problemu nie miałam mam ich na plusie i to sporo, gorzej z roślinką :eek: na kolejne eveny musze obrać jakąś strategie, żeby wyrobić się z wysianiem roślinki do końca. Macie może jakieś rady dla mnie? Jak wy to robicie że wyrabiacie się z wysianiem roślinki?
     
  20. _Ola_Z_

    _Ola_Z_ Wielki mistrz forum

    chutnej i małe pola :)

    a żeby było dokładniej: pierwsze dwa/trzy rozsiewy na dużych (najlepiej ze wszystkimi ulepszeniami typu woda, kupa, super kupa i zośka, jak masz to pnącze i biała niewinność - oszczędzą sporo czasu)
    potem przechodzisz na małe pola z chutnejem (chutnej dodaje dwie roślinki z każdego pola niezależnie od jego rozmiaru) i oczywiście wodą (jeśli masz spory zapas kupy, to nie zaszkodzi, ale podczas eventów nie opłaca się jej kupować, bo wydasz majątek).
    tym sposobem kilka zasiewów i event z głowy :)
     
    Ostatnie edytowanie: 2 czerwca 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.