Event Farmerskie Gryzmoły

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 26 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam:D
    u mnie pnącze działa już od wczoraj,a wejściówki trzymam na kapitana poga,albo łubin,bo tego mi brakuje..........
     
  2. juras

    juras Weteran forum

    U mnie już niewielkie braki (24), ale teraz to z winogron po 2-3 wylatują. Po co ja te róże i cebule sadziłem? ;)
     
  3. visa77

    visa77 Komandor forum

    Evencik przeszedł do historii :D farma do normalności :D idę kręcić kołem ;)
    Powodzenia zyczę walczącym jeszcze z brakami :)
     
  4. princessca

    princessca Okazjonalny autor

    gratuluję wszystkim, którzy skończyli event. Ja sieję i sieję róże, mam uszlachetnione i kiepściutko, flamasterki nie chcą wypadać, do końca brak 150 flamastrów, chyba się nie uda :(
     
    panoramaogrodnicza, hiacynta oraz amdep lubią to.
  5. tessao

    tessao Cesarz forum

    nareszcie :inlove:
    powodzenia walczącym
     
  6. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    u mnie obornik po 117,50 :(
     
  7. amdep

    amdep Moguł forum

    U mnie roślinki do ostatniego zadania rano oddane, szkicowniki właśnie oddałam, a flamastrów jeszcze 114 sztuk brak...
    A na noc wszędzie już były róże i cebula, na Bahamie Trawa cytrynowa, a tego badziewia wypadło tylko tyle, ile na 6 brakujących szkicowników potrzebowałam. Wrrrrr...>:(

    Policzyłam - z rannych zbiorów było 64 sztuki, czyli jeszcze dwa razy długorosnące muszę posiać, żeby mieć te 114 sztuk. :(

    Jednak nie da się naprawdę lubić Farmeramy, nie mówiąc o BP! >:(
     
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    u mojej jednej córy ze wszystkich łąk karczocha wypadło 92 flamastry:D
    nie jest najgorzej:D
     
  9. baska22

    baska22 Stały bywalec

    nie jest źle z tymi flamastrami wczoraj późnym wieczorem brakowało 150 a dziś przed chwilą zakończyłam event i zdobyłam pnącze :D miałam posadzone irysy (na głównej i dzikiej) i drzewka xxl do zebrania (na leśnej) i baha plus trawa cytrynowa :p
    nie poddawajcie się walczcie do końca >:(
     
  10. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    a u drugiej córy z czerwonej kapusty wyleciało 66 flamastrów............
     
  11. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    a ja wciąż walczę, przez pomyłkę oddałam w nocy wszystkie tęczowe do zadania i teraz odrabiam straty....
    zaczynam od 5 roślinek :cry:
     
  12. ankak106

    ankak106 Komandor forum

    Z miłą chęcią, jakbym mogła to bym oddała:) Spokojnie wylecą:)
     
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    czasem się zdarza:D
     
    eliza9070 i hiacynta lubią to.
  14. BasiuniaXDjoł

    BasiuniaXDjoł Czeladnik forum

    witam:)u mnie też wyjątkowo slabo wylatują mimo nocnej różyczkio_Omoże ktoś ma na wydaniu jakiegoś flamasterka ja z chęcią przyjmę;)
     
  15. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Prawda i tylko prawda, nie po raz pierwszy;):)
     
    amdep i panoramaogrodnicza lubią to.
  16. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Ja imprezowe wejściówki uruchomię jak się skończy event, liczę że wtedy dostanę co lepszego, niż to co zazwyczaj dostawałem np. mleczarnia, kozie mleko, SG czy 4 Turbo Nawóz do drzew.
     
    ankak106 i hiacynta lubią to.
  17. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    event ukonczylem juz wczoraj rano , ale wejsciowki na kolo trzymam az pojawi sie nowy kwiatek. na razie mam juz komplet- czyli te 2 nowe / strach pogo i kapitan strach /. moze uda sie trafic ....... nowe ;)
    a w temacie to wypadajek mam juz 161 na plusie. teraz leca jak szalone , czy nie mogly tak od razu ................... -.-
     
  18. kheme

    kheme Analityk forum

    30 flamastrów i 9 szkicowników do końca, róże mi się zrobią na 3 polach za 6,5h, ale taaaaak mi się już nie chce tego robić. :D
     
    hiacynta i Esterka23 lubią to.
  19. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Event ukończony dziś przed południem. Wypadajek 77 na plus ale sieje tylko krótko rosnące na małych polach bo przez pomyłkę zjadłam CMJ to chociaż uzupełnię braki w stodole. Mam flamastry do rozdania. Gratuluję tym co ukończyli i trzymam kciuki za resztę
     
    ankak106, hiacynta oraz kheme lubią to.
  20. danutka6161

    danutka6161 Forumowy żółtodziób

    Witam, a u mnie brak 128 wypadajek, wszędzie postawiłam zagrody i warsztaciki i wszystkie drzewa, myślę, że ukończę, gratki dla tych, co skończyli, powodzenia walczącym.
     
    hiacynta i kheme lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.