Event Farmerskie Gryzmoły

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 26 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Event zakończony - jak dla mnie chyba najlepsza nagroda w ostatnim roku:)
     
    brydzia175, ankak106 oraz betty10 lubią to.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Koniec:)

    Zostało mi 11 sztuk tęczowej roślinki i 0 wypadajek.

    Od teraz zbieram flamastry na +.
     
  3. foremka.

    foremka. Zaawansowany

    z których pól lepiej wypadają wypadajki? Z małych czy dużych? Wiem żeby sadzić te długorosnące ale nie wiem jeszcze na której wielkości pola lepiej.
     
    eliza9070 lubi to.
  4. Owieczka311

    Owieczka311 Półbóstwo forum

    Finiszuję. Ale z flamastrami cieniiiiiutko tym razem. Zawsze wypadajki dopisywały. A teraz jak na złość.
     
    eliza9070 lubi to.
  5. .Robaczek.

    .Robaczek. Generał forum

    Rano skończyłam event, w końcu wyleciały brakujące sztuki flamastrów :) Powodzenia dla jeszcze walczących.
     
  6. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    no właśnie to jest wkurzające jak się robi event to nie chcą lecieć trzeba ich szukać kopać kombinować a jak się event zakończy to lecą nie wiadomo skąd u mnie 280 flamastrów na plusie a ile było walki o każda sztukę :D
     
  7. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Witajcie! [​IMG]
    To i ja się pochwalę. Koniec [​IMG] . Można świętować. [​IMG] Dzięki Wszystkim, którzy podsyłali flamastry!



    Nie ma znaczenia.


    No właśnie pełna loteria. Już pisałem. Wczoraj przez cały dzień 45 pisaczków, dzisiaj przez całą noc 148! Te same pola, ta sama uprawa, to samo nawożenie. Czyli co, z nocy lepiej lecą?! [​IMG]
     
  8. julkalulka111

    julkalulka111 Książę forum

    Koniec !!! :)
    Powodzenia jeszcze walczącym :)
     
  9. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Sadzę na małych :) Jakoś tak mi się wydaje, że więcej wypadajek wpadnie :)

    U mnie zostało 140 do końca, ale jeszcze długorosnące na polu siedzą, więc na pewno wpadną :) Szkicowniki i roślina oddana także może dzisiaj już pnącze odpalę :)
     
  10. ankak106

    ankak106 Komandor forum

    Event zakończony wczoraj :) Wypadajek na + 165:)
    Powodzenia dla jeszcze walczących.
     
  11. 1Ninjok1

    1Ninjok1 Wyjątkowy talent

    U mnie także zakończony evencik i jak dla mnie nie ma co narzekać na wypadanie flamastrów leciały ładnie. Bez żadnych kombinacji nazbierałem a przecierz jeszcze masa czasu do konca eventu.
    Ipnącze jakie fajne...:)
     
    lawendowaszafa i eliza9070 lubią to.
  12. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Event skończony wczoraj. Pnącze uruchomione. Z koła jak zwykle wielkie nic, tylko kilka razy SN i grusza XXL. Potrzebna mi kwiatoładowarka a tu nie ma i nie ma 8)

    Powodzenia Walczącym życzę :)
     
  13. fasolka46

    fasolka46 Stały bywalec

    brakuje jeszcze 84 wypadajki >:(
     
    lawendowaszafa lubi to.
  14. lawendowaszafa

    lawendowaszafa Młodszy ekspert

    to oddaj mi te co masz za duzo :D bo mi 150 brakuje :cry:
     
    ankak106 lubi to.
  15. AsiaPelasiax

    AsiaPelasiax Wielki mistrz forum

    Na chwilę dzisiejszą brakuję flamastrów około 200 niewiem czy zdążę zebrać.:cry: Posiana cebula itp
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Posty nic nie wnoszące do tematu eventu usunęłam.
    Przypominam,że jest specjalny temat do zamieszczania ofert wymiany,prezentów czy próśb o flamastry,zapraszam tutaj :>>>klik<<<
     
  17. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    xD na noc odkręcają kurek by uszczelka odpoczęła rano zakręcają tylko godziny są różne widocznie zależy kto o której wstajexD no nie wiem żartuje ale fakt jest taki że rano zawsze wszystkiego więcej potem to już można tylko zamiatać xD też zauważyłam że to samo na tych samych polach a różnie daje może się uleżało albo w nocy księżyc na pola działa :D
    295 flamastrów na stanie
    [​IMG]
     
  18. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    a masz uszlachetnione rośliny i pnącze, to lepiej byłoby poświęcić SN i Super Pola i wtedy szybko masz.
     
    eliza9070 lubi to.
  19. rolniksam92

    rolniksam92 Aktywny autor

    Brakuje mi 155 flamastrów! także teraz na zmianę sieje i cebule i roze...może się uda!!!
     
  20. 11eveline

    11eveline Książę forum

    U mnie też event zakończony, pnącze uruchomione, a o imprezowych wejściówkach zapomniałam. Lecę do koła fortuny.
    Trzymajcie kciuki;)
     
    brydzia175 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.