Event Farmerskie Gryzmoły

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 26 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    Event około godziny 10:30 przeszedł do historii 8)

    Trzymam kciuki za walczących :)

    Sąsiadko dasz radę ;) zaraz podeślę pisaczka xD
     
  2. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum


    Ja wiem że dam rade za 4 godzinki róże zbieram i coś długiego posieje
     
  3. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    Ale jakby miało braknąć to podrzuciłem kilka sztuk ;)
     
    eliza9070, kotwbutach. oraz Esterka23 lubią to.
  4. Esterka23

    Esterka23 Chodząca legenda forum

    dziękuje sąsiedzie ;)
     
    kotwbutach. i VELOCI_RAPTOR lubią to.
  5. visa77

    visa77 Komandor forum

    Jeszcze 200szt badylka i 72szt flamastrów i będzie koniec :D nawet lekko się robi ten evencik :D
     
  6. amdep

    amdep Moguł forum

    Ja to wszystko wiem... ;) ;) Gram od stycznia 2011 roku. ;)

    Ja cały czas uważam, że nie w tym rzecz, aby sobie z tymi chorymi wypadajkami radzić, ale w tym, że one mają być i koniec.

    Gram w Fantasyramę - też BP jak wiadomo.
    Gra bardzo zaniedbana, nic się nie dzieje (a szkoda bo grafika śliczna, ileś razy ładniejsza niż tu), ale kilka spraw jest lepiej niż na farmie.

    W tym wypadajki w eventach.

    Tam nie ma siania jakichś długorosnących kwiatów na wypadajki, tam wypadajki lecą z eventowych.
    Eventy są długie (bo rzadko) więc jest czas na interwencję ;) - chyba jesienią ub. roku tak było, że brakło wypadajek - krzyk się podniósł na Forum, zaraz poprawili i jeszcze przeprosili.
    Inna ekipa gry, inne obyczaje - mówię o tym, jako przykład, że można i to w tym samym BP. ;)

    A co do tutejszego eventu, pewnie zdążę posiać te długorosnące na noc, chociaż eventowych jeszcze brakuje 2500 do oddania, szkicowników brak 17 sztuk - a flamastrów aktualnie zero. :(
     
  7. rolniksam92

    rolniksam92 Aktywny autor

    Szkicowniki sie produkują i za godzinkę zaczynam 5 zadanie. zasiałam wszędzie róże,ale i tak marnie leci...no nic będę walczyć dalej, ale szkoda by była straszna gdyby się nie udało;( bo narazie wypadajek do 5 zadania mam 25..
    A i chciałam podziekować wszystkim którzy mnie wspierają!
     
    amdep, eliza9070 oraz kotwbutach. lubią to.
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie jeszcze 4 szkicowniki i flamastów 150-dam rade ;) zasiałąm kapuche czerwoną na noc bo zaraz wychodze i wroce pozno :p
     
    eliza9070 i kotwbutach. lubią to.
  9. visa77

    visa77 Komandor forum

    W zwiąku z tym że w nagrodę jest takie wspaniałe pnącze, użyłam cmj do rozbudowy dżemiarni i mam tym sposobem 5 poziom :D
    Myślę że dzisiaj będzie już koniec zadań eventowych
     
  10. smokjaworzno

    smokjaworzno Forumowy żółtodziób

    witam
    potrzebuje flamastry okolo 100szt
    zaczolem dzis 6 zadanie czasu troszke jest ale przy koncu moga wypadajki slabo wypadac
    prosze o pomoc nick smokjaworzno
    z gory dziekuje
     
    kotwbutach. lubi to.
  11. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    przy koncu lepiej lecą ;) przynajmniej u mnie :D jeszcze jest dużo czasu. mi jeszcze brak 175 xD
     
    eliza9070, kotwbutach. oraz visa77 lubią to.
  12. mahartka

    mahartka Baron forum

    no. piąte zadanie w trakcie.. ale jeszcze ponad 8000 tej roślinki.. gonię ją i gonię a ona tak wolno rośnie ;) ;) ;) ;)
    flamastrów koło 160. jeszcze do mnie przyjdą :) nie martwię się :)
     
    eliza9070 i kotwbutach. lubią to.
  13. piegu1

    piegu1 Stały bywalec

    no i na 6 sie zatrzymalo brak oczywiście pisaków a roslinki jeszcze 1000 brak wiec jeden zasiew i roslina jest a pisaki ????
     
    kotwbutach. lubi to.
  14. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    A ja się zdenerwowałam na pisaki bo leciały mi jak krew z nosa , więc sobie kupiłam 300 pisaków ( wiem jestem nienormalna z tym kupowaniem pisaków , no ale cóż moja sprawa - ale tak mi leciały , że gdybym tych 300 pisaków nie kupiła to nie wie czy bym tego ewentu nie skończyła do wtorku .... tak cienko mi leciały ..... ) A było naprawdę warto skończyć ten ewent bo co dwa dni jak się go ukończy ( ewent ) otrzymuje co dwa dni chutnej marchwiowo - jabłkowy - więc teraz muszę tylko posiać pola około 4000 tysięcy tęczowych roślinek - i wio ewent skończony :) A pisaki u mnie przeszły do historii , co prawda je kupiłam ale już nie muszę się o nie martwić , czy mi wylecą , czy nie wylecą :p Co prawda kaski trochę straciłam wydając na te pisaki , ale jak to się mówi coś za coś , przynajmniej mam spokój z pisakami oo . I tylko sieje pola heh .
     
    Ostatnie edytowanie: 30 maja 2015
  15. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    event przeszedl juz do historii, skonczone. czas na odpoczynek w plenerze. powodzenia dla tych co walcza. :)
     
  16. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    To teraz Ci te 300 na pewno wyleci ;):pxD
     
  17. JJoanna

    JJoanna Książę forum

    Mówi się trudno :p
     
  18. madzika2

    madzika2 Mieszkaniec forum

    Podejrzewam, że fantasyrama miała być konkurencją dla farmy a że na razie dochodów takich nie przynosi to i pewnie zyski z farmy idą na jej utrzymanie. Na farmie, też kiedyś nie było tyle siania itp. eventy były nieczęsto, ale jak widać nic stałe nie jest.
    Pewnie, że na pewnym poziomie problemu z wypadajkami być nie powinno, ale najczęściej ma to być wątpliwa zachęta do kupna ;) Ale jeszcze sporo czasu jest, jakoś te flamastry w końcu w stodole wylądują.
    Zaczęłam z opóźnieniem jednodniowym z chwastami na polu ;) i na razie brakuje mi do końca 17 szkicowników i 150 flamastrów, z rośliną kończę ;)

    A to kto na co wydaje to nie moja sprawa :) Tym bardziej jak z zakupu zadowolony
    Mnie to chutnej aż tak nie interesuje ale PD na wyspę bardzo :)
     
  19. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Po evecie ,a ja na łono natury,pozdrawiam;)xDxDxD
     
  20. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Zamieściłam info. w temacie poszukiwania flamastrów,że mam wolne prezenty(4) I po moim poście,piszą poszukujący a do mnie nikt nie napisał :D To jak to jest z poszukującymi?Nie chce się sów pisać?Na gotowe się czeka?o_Oo_Oo_O
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.