Event Farmerskie Gryzmoły

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 26 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Na noc długo rosnące. Najlepszy sposób. Nie ma dopalaczy na wypadajki. Są uszlachetnione rośliny, które rosną dużo krócej niż ustawa przewiduje.
    Jeszcze 3700 kwiatuszków i 203 pisaczki.
     
    kropelka04 i AnnDżelina lubią to.
  2. michav765

    michav765 Stały bywalec

    Roślina zebrana.Szkicowniki się produkują zostało tylko 277 flamastrów do zebrania:).Jak dobrze pójdzie to jutro wieczorem skończę:)
     
    eliza9070, .Robaczek. oraz 0olimpia0 lubią to.
  3. szarlotka7711

    szarlotka7711 Zaawansowany

    Czy może ktoś mi pomóc potrzebuję jeszcze przeszło 200 flamastrów :( Bardzo proszę tak słabo wylatują że masakra
     
  4. eliza9070

    eliza9070 Ambasador forum

    Dwa zasiewy długo rosnącej i masz. A i nawet jak trzy to zdążysz.
     
  5. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    niestety limit podarków nie pozwala bo rozesłałam już dziś posiej na noc gdzie tylko się da długorosnące ja wczoraj siałam róże w dzień a na noc miałam cebulę i szpinak - fakt że zdemolowałam farmę ale trudno ponad 200 wypadajek miałam z długorosnących zaczęłam pierwszy raz od walki na wypadajki bo już nie raz zdarzało mi się nie skończyć eventu z ich braku- teczówki miałam tyle co na szkicowniki- i dopiero od dziś intensywnie sieję tęczówkę już mam jej ciut dosyć no ale powinnam dziś skończyć . Reasumując jeszcze teraz możesz mieć tęczówkę a potem coś dłuższego na noc. Nic innego na wypadajki chyba nie działa to loteria jest zawsze najwięcej leci jak już nie są potrzebne
     
  6. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Roślinkę eventowa ukończyłam, postanowiłam nadrobić braki w stodole. Na wyspie sieje bromelię i myślałam, że będą wypadać flamastry - a tu już po raz drug 1 sztuka:oops:. Na farmie sieje pomidory i tutaj też licho - 6 sztuk. Chyba z ukończeniem będę musiała poczekać do jutra. Na noc posieje róże - wtedy pewnie wypadnie brakujące kilkadziesiąt sztuk:)
     
    .Robaczek., kropelka04 oraz eliza9070 lubią to.
  7. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    roslinki mam a brak wypadajek....całe 4 sztuki buuuuuuuuuuuuu:cry:
     
  8. iza_79

    iza_79 Książę forum

    zaraz pewnie skończysz, tyle to i z pszenicy wyleci
    mi brakuje już tylko ok 200
     
    kasia750 lubi to.
  9. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)
    tyle się nasiałam a tu mi na końcu piszą, że mi się udałoo_Oo_O ....... jakie udało się?
    Udać to mi się mogło wykręcić Stracha Pogo, na którego czaję się już od wprowadzenia;)xDxDxD
     
  10. szarlotka7711

    szarlotka7711 Zaawansowany

    Dzięki za rady tylko u mnie nawet to nie chce zadziałać z róż wypadło mi zaledwie 15 szt. Z całego pola potrafiło mi wylecieć tylko 4 szt
     
  11. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    Ehh.. zebrałam roślinkę, posiałam znowu, ale chyba już niepotrzebnie, ale już trudno.
     
  12. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Siejesz na małych polach?Z chutnejem?Masz już cebulę?Bo ja sieję na noc,jak potrzebuję,bez dopalaczy i dobrze z niej wypada.Popróbuj w szklarni ulepszyć jakieś swoje najdłuższe zielsko,to też działa.Powodzenia.
     
    eliza9070 i kropelka04 lubią to.
  13. _Jedynka

    _Jedynka Czeladnik forum

    Sadzicie na super polach na noc? I udaje wam się uzbierać i wypadajki i rosliny eventowe w paręnaście godzin? Ja się nie umiem tak zorganizować
     
    eliza9070 lubi to.
  14. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Mając 91 poziom w grze to raczej nie powinno stanowić problemu (?)
    A może tak:
    Zakup odpowiednią ilość kukułek do pucharów i maksymalnie rozwiń puchar ze zwierzętami.
    Jeżeli masz odblokowaną runę "żywa legenda" na drzewie mądrości to koniecznie tam umieść puchary.
    Intensywnie wykorzystuj szklarnię a zwłaszcza roślinki mogące uzyskać "Miłość do SN".
    Dasz radę !
     
  15. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Badylki jeszcze dwa zbiory i będzie komplet,szkicowniki ukręcone,tylko wypadajek duuużo brak-150.Jutro nadrobię posadzę długorosnące i nadrobię straty;)xD
     
    eliza9070 lubi to.
  16. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Hejka sąsiadka :)

    Wysyłaj zawsze potrzebującym bo dla mnie wypadajki to nie problem. Ja już ich nie potrzebuję. Zbieram skrzynki ;)
     
  17. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Jutro powinnam zakończyć ten event 8) Powodzenia Walczącym :)
     
    ankak106, 0olimpia0 oraz kropelka04 lubią to.
  18. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    event skonczony, wypadajki na duzym + (260). trzymam kciuki za tych, ktorzy jeszcze nie skonczyli, a tym, ktorzy zakonczyli - gratuluje :)
     
    .Robaczek. lubi to.
  19. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Jeszcze 16 flamastrów do końca - ale jest ciężko tę końcówkę uzbierać. Bardzo słabo lecą - puchary mam max rośliny i 29/30 zwierzęta. Jestem przekonana, że po skończeniu eventu będą leciały jak szalone. :)
     
    kropelka04 lubi to.
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    to flamastrem skrzynki będziesz podpisywał hihi- jak leciał pisak przez płot to jeszcze nie wiedziałam poza tym czas sąsiadów akurat był :D- ja skrzynki preferuję od zawsze a najczęściej dostaję cukier :D za pół godz zbieram tęczówkę jak mi braknie i jeszcze będę musiała posadzić to chyba sama kolorów tęczy nabiorę >:(:oops::wuerg:xD
     
    kropelka04, eliza9070 oraz gosiagosia60 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.