Event Farmerskie Gryzmoły

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 26 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Drewno można sprzedać na targu w zakładce produkty. Drugie zadane ukończone, za 15 minut kończę trzecie, a potem chyba nastąpi lekki paraliż - bo wypadajek brak. :)
     
    toDzasta lubi to.
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    u mnie roślinki rosną,najbliższy zbiór o godz.23.35................
    szkicowniki się robią,pierwsze 19 będzie gotowe za 9 godz.25 min.
     
  3. kheme

    kheme Analityk forum

    Mam 30 farb, nie wiem czy uzbieram te 50..
     
    Esterka23 lubi to.
  4. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    Drewno jako produkt fabryki TARTAK BOBRÓW można sprzedawać na targu w dziale PRODUKTY.

    Natomiast do eventu obecnego należy zbierać deski, czyli przedmioty wypadające podczas zbierania plonów z pól, zagród, warsztatów i drzew :)
     
  5. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Gratuluję tempa eventowego:D
    Nie ma niestety możliwości wybrzydzania w rekompensacie. Tylko dwa warianty wyboru, a nasze propozycje chyba mało BP interesują.-.-

    Event postanowiłam sobie utrudnić i obrzydzić8) Nie będę na razie korzystać z pnącza kasztanowego (i tak dojdzie jutro), użyłam póki co tylko tyle jednostek SN i SNZ ile jest do wygrania w evencie - czyli 10 szt. SN i 12 szt. SNZ. Będzie się wlekło niesamowicie, ale jestem ciekawa, czy zdobędę wystarczającą ilość wypadajek.
    Jak za starych dobrych czasów, bez kasztanka i bez szklarni:p
     
  6. kheme

    kheme Analityk forum

    O co chodzi z tą szklarnią?
     
  7. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

  8. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    Na pewno dasz radę ! Wypadajki lecą stałym aczkolwiek powolnym tempem.
    Można robić bez użycia rzędów pnącza, ale czy warto ?
    I tak regularnie stosuje się CMJ a szkoda jego czasu działania.
    W sumie - można się pobawić w rolnika na dorobku
     
  9. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    już widzę że będę miał chyba problem z wypadajkami,oddałem do pierwszego zadania i w młynie 5 tych szkicowników robię i nie ma nic hahha
     
  10. agbiko

    agbiko Półbóstwo forum

    Z braku lepszych wrażeń na farmie taki sobie plan wymyśliłam:p Nie wiem czy go dotrzymam, bo jak mi się znudzi i jak jutro kasztankowe dojrzeje to kto wie, czy nie nastąpi załamanie;)
    Kiedyś z nudów chciałam nawet założyć nową farmę i sprawdzić jak długo zajmie mi rozkręcenie interesu, ale zrezygnowałam, bo to głupi pomysł był:p
    Wypadajek mam 105 póki co. A i oczywiście leśna od kilku miesięcy naiwnie czeka na 5xPD z drzew, więc wyjęta z eventu:(
     
  11. juliuszka

    juliuszka Generał forum

    U mnie tym razem bez jakichś szczególnych przygotowań do eventu. Na leśnej sekwoje plus najcenniejsze na targu, na pozostałych XXL-ki i najcenniejsze zagrody (plus oczywiście czesalnie wąsisków). Do tego regularne zbiory (dla wypadajek - narzędzia i składniki do rzemiosła).
    Na starcie eventu (po zbiorze wszystkiego) - wypadajek ponad 170.
    Potem szybkie uruchomienie kasztanowego pnącza i po rozsiewie podarowanych 10 szt. eventówki - sekundowa cebula na wypadajki.
    Udało mi się, że większość drzewek doszła kilka chwil (godzin) przed zbiorem, to "ciach" je ! i poletka do eventu.
    Za pół godzinki cała farma będzie w malutkich poletkach i szybciutko do końca roślinki i działania CMJ.
    Potem drzewa, sekwoje, najdroższe i unikatowe zwierzęta oraz wąsiska.

    Na 5xPD z drzew nie liczę podobnie jak na zielony express.

    Jedyne, co mnie martwi, to pora nocna. Dla tak krótkiej roślinki snu przerywać nie zamierzam a nie wiem jak wyliczyć efektywny czas odpoczynku dla mnie i skuteczny dla jakiejś roślinki (chyba na SuperPolu)...

    Trzymam kciuki za Ciebie !

    Za wszystkich pozostałych również.
     
  12. shashua

    shashua Młodszy ekspert

    powoli się robi, na noc zasiane wszędzie chociaż nie chce mi się wstawać , 30 szt. szkicownika miele, nie mam nic do roboty-.-
     
  13. .Farmerkaa.

    .Farmerkaa. Koneser forum

    Chyba się da zrobić ten event 8) chociaż nagrody nie powalają -.-
     
  14. ka_ro

    ka_ro Ekspert forum

    Dzieńdoberek :) właśnie wróciłam z pracy i chciałam rozpocząć przygodę z komiksem i co? i gapa jestem jak nie wiem.... wczoraj posiałam długie rośliny na super polach na wypadajki i nie podlałam super-nawozem.....-.->:(:cry: dobrze, że tylko na 1 łące :p
     
  15. aggie83

    aggie83 Forumowy żółtodziób

    Świetny event! Roślinka szybko rośnie. A pnącze rewelacja!!!:D Już zabrałam się do roboty :)
     
    11eveline lubi to.
  16. 11eveline

    11eveline Książę forum

    Pewnie, że się da zrobić. Za godzinę skończę czwarte zadane, a potem sieję i czekam na flamastry. Mnie się nagrody podobają, sporo TPD i CMJ co dwa dni :inlove: Koniec z sianiem cebul i orzeszków:)
     
  17. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    taki jak tutaj - chrumcia91. a no lecą ;) nie jest źle ;) dam rade :Da
    no faktycznie taniocha.....5 SG, zawsze podczas eventow byla droga :D
     
  18. 11eveline

    11eveline Książę forum

    nawóz rzeczywiście tani, u mnie na targu po 5,25. Szkoda tylko, że ciągle trzeba biegać na targ. Poprzednie rozwiązanie było lepsze, jak można było zgromadzić w oborniku dużą ilość. Ja sieję na małych tylko z wodą. Za 35 minut zbieram ostatnie na dzisiaj zbiory roślinki eventowej, a na noc wrzucę coś długorosnącego. :)
     
  19. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ale dobrze że tani to i ja bede jutro na kupie jechac, chociaz w sumie to i kombajn bedzie potrzebny.... zbierac, siac i podlewac to moge i bez kombajnu na małych ale z kupą to juz bedzie za duzo klikania...no ale zobaczymy ;) kuponow mam troche zachomikowanych :)
    ja właśnie zrobiłam superpola wiec sie moge wyspac jutro ;)
     
  20. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Mam nadzieję że się da jak mi odblokują wypadajki bo nie chcą lecieć zasiałam na noc długorosnące może się do rana coś odblokuje z tych pól- czytam tak was i głowa zaczyna boleć rany szklarnie tony dopalaczy ja tego nie ogarniam :D ale ma to swoje plusy każdy event jest dla mnie wyzwaniem :)
    mnie nagroda się podoba i powalczę najwyżej ostatnia ale skończę :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.