Event Farmerskie Gryzmoły

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Izolda*, 26 maja 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Alexa1965

    Alexa1965 Czeladnik forum

    Witam:) - przepraszam, że w tym wątku...mam pytanie - warto kolorować kukułki w "starych" misjach bez baby bomu? - bywają interesujące przeskoki? Dziękuję z góry za podpowiedź:)
     
  2. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    272 mi wyleciały z 3 skrzynek ;)
     
  3. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Niektórym chyba wciąż wydaje się, że do eventu potrzebne są palety farb, bo nieźle można na nich zarobić...
     
  4. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie drewno na poczatku nieźle szlo. ale dziwie sie ze nikt nie pyta sie na forum wlasnie ze kupił a nie moze dodać czy cos w tym stylu :p
     
    zagma lubi to.
  5. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    a cen drewna nawet nie sprawdzałam, ale zaraz to uczynię :p Wiem, wiem...nieładnie troszkę :oops::p
     
    chrumcia91 i gosiagosia60 lubią to.
  6. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    trzeba wykorzystać sytuacje :p chociaż to nieładne :p
     
    Pracuś57 i kaska860 lubią to.
  7. 11eveline

    11eveline Książę forum

    U mnie drewno po 2900 - więc chyba cena normalna. Nie wpadłam na pomysł, że deski to drewno z warsztatu. Ale przed eventem hodowałam pandy licząc, że będą. Roślinki eventowe już rosną na małych polach na całej farmie - za 20 minut pierwszy duży zbiór. Jedno zadanie ukończone. :)
     
    gosiagosia60 i chrumcia91 lubią to.
  8. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Też z chytrości poleciałam sprawdzić ceny drewna, ale u mnie nic się nie dzieje ciekawego. Natomiast palety farb są po ok. 5.400 za szt Trochę szt wystawiłam.o_O
     
  9. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    u mnie za 15 minut :D jeszcze jeden zrobie na małych i zmykam chyba do znajomych, jak wroce to na noc superpola zrobie ;) a jutro znowu w dzien małe :)
    szkoda ze nie ma 4 godzinnych kuponow na kombajn.....roslinka z wodą rosnie 3,11 wiec na 2 zbiory sie nie załapuje no....recznie chyba jeszcze zrobie :p
     
    eliza9070 lubi to.
  10. Keczmer

    Keczmer Aktywny autor

    W mojej Dżemiarni sporo jeszcze brakuje do możliwości produkowania Ch.m.j. więc czuję wręcz zmuszona do robienia tego komiksu.
    A miałam zamiar odpuścić go sobie, nie podobają mi się komiksy.

    Rozsiałam tęczowe roślinki na super polach, z ciekawości jak wyglądają - a jak przeczytałam o pnączu z Ch.m.j to muszę użyć SN na nich...

    A tak bardzo nie mam ochoty na sianie i zbieranie i to pod presją czasu...
     
  11. jaadao

    jaadao Wyjątkowy talent

    To mi się baaardzo podoba. Wykorzystanie młyna na wyspie do robienia szkicowników. Przynajmniej mogę równocześnie kręcić SP w młynie na farmie.
    Posiałam roślinki na SP z wodą oraz qpą. Będą na rano jak znalazł. W lewą rączkę kanapeczkę, zaś w prawą wezmę myszeczkę.
    Ileż to będzie zaoszczędzonego czasu.....:):):):):):):):)
     
    0olimpia0 i martynka1428 lubią to.
  12. juliuszka

    juliuszka Generał forum

  13. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    nie martw się, deski lecą jako wypadajki dość dobrze.....resztę dobrzy sąsiedzi podeślą ;)
    jaki masz nick na farmie ?
     
    chrumcia91 lubi to.
  14. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:)
    Event się robi, drugi zasiew na małych polach rośnie, wypadajek też już sporo jest, ale nie jestem taka bogata
    żeby jechać na SN-ie. Czasu dużo więc spokojnie się skończy normalnie siejąc i zbierając. Nigdzie mi się nie spieszy:p
    Powodzenia wszystkim.
     
  15. Pracuś57

    Pracuś57 Mieszkaniec forum

    Za 40 min zrobię III zadanie , ale wypadajek mam na styk. Szkicowników ogółem 31 szt ukręconych. Schody zaczną się dopiero jutro, bo SN i kasztanki się kończą.:p
     
  16. kasia750

    kasia750 Hrabia forum

    w jaki sposób mozna zwiekszyc wypadanie wypadajek (wiem jak to brzmi ):pco to jest kasztanowe pnącze?
     
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Zawsze można użyć qpy, w końcu teraz na targu jest za grosze ;)
    Też na noc sieję na SP, a z CMJ i małymi polami będę się bawić jutro od 15
     
    chrumcia91 lubi to.
  18. Agata00755

    Agata00755 Chodząca legenda forum

    eliza9070 lubi to.
  19. Konwalia

    Konwalia Wielki mistrz forum

    No właśnie, przepis na cmj kosztował sporo FL, trochę to niesprawiedliwe. No ale co w tej grze jest sprawiedliwe? Evencik dopiero rozpoczynam i polecę na luziku.
     
    0olimpia0 lubi to.
  20. aannnaah

    aannnaah Czeladnik forum

    Witam! gram od niedawna i jeszcze nie wszystko kumam:) powiedzcie proszę gdzie drewno można sprzedawać? bo na targu nigdzie nie widzę;/
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.