Opinie Farmerski pokaz mody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    dlaczego nie mogę postawić drzewka narzędziowego? To jest sama nakładka - a gdzie jest podstawa?? Była kiedykolwiek w grze?
     
    gretag lubi to.
  2. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Terasz dali tylko nakładkę ale w przyszłości ma być podstawa.
     
    olgs3 i ropuszka30 lubią to.
  3. ropuszka30

    ropuszka30 Mistrz forum

    Bez sensu, czuję się nabita w drzewko narzędziowe - tylko dla niego robiłam ten ewent...
     
    gretag lubi to.
  4. opel57

    opel57 Zaawansowany

    Podstawa jakiś czas temu była a było to dość dawno w 2018 roku event Warzywna Impreza
     
    Ostatnie edytowanie: 25 sierpnia 2020
    Frytka2012 i vencja lubią to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    W FAQ jest o tym informacja;)
    Mam jedną podstawę, można ją było zdobyć w evencie Warzywna impreza. Tyle, że nigdy nie opuściła paska, bo niewiele daje to drzewko.
     
    kalinamala i opel57 lubią to.
  6. agatarolnik64

    agatarolnik64 Koneser forum

    Dzisiaj rano ukończyłam event , czas urlopowy 8) farma nie może jednak leżeć odłogiem , zaglądałam na nią tylko rano i wieczorem a mimo to poszło gładko :p , nagrody nie powalają , ja jednak może też z przyzwyczajenia staram się robić wszystkie eventy , czasem z marnym skutkiem , ale jak sie bawić to się bawić , pozdrawiam wszystkich farmerów życząc powodzenia nadal walczącym :)
     
    konopielka123, kornik1 oraz kalinamala lubią to.
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    witam,drzewko narzędzi dostało ulepszenie,,miło popatrzeć z 2 narzędzi skoczyło na 6,dostało skarpetę i zośkę,,,czekam na 10 narzędzi:):):)
     
    kalinamala lubi to.
  8. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Robię dalej dla czerwonych nakładek ;) tylko niewiem po co, bo nie mam podstaw... chyba z przyzwyczajenia ;)
     
    marcinek74, kornik1 oraz kalinamala lubią to.
  9. mirka1207

    mirka1207 Okazjonalny autor

    event skończony,trzymam kciuki za zdobywających
     
  10. jmgjacek

    jmgjacek Forumowy żółtodziób

    Gdzie się ukryło drzewo narzędziowe?
     
  11. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    O ile zdobyłeś je wcześniej (w tym evencie można było zdobyć tylko ulepszenie), to znajdziesz je w inwentarzu z drzewami (na farmie).
     
  12. oset53

    oset53 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Ja eventu nie ukończę. Wczoraj wieczorem nie mogłam wejść na farmę zebrać i posiać ,
    udało się to dopiero pa godzinie 11-tej dzisiaj.Myślałam że się uda a tu figa.
     
  13. miss_52

    miss_52 Okazjonalny autor

    MOD_Zła dziękuję od wczoraj nie mogłam wejść na farmę ale jeszcze zdążę skończyć ostatnie zawirowałam się.
     
  14. aga_24

    aga_24 Okazjonalny autor

    witam ja też jestem zła jak mam kota całego to powinno się drzewo otworzyć a nie cały event. Chyba ''zrezygnuje'' z pracy żeby je robić, będę się żywić,opłacać rachunki tym co na farmie...............................
     
  15. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    zrobione :) teraz odpoczynek :p miłego reszty dnia wszystkim życzę :)
     
  16. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Skończyłam całość a nie planowałam tego.
    Miało być 16 zadań i finisz.
    Znowu wyszło jak wyszło :sleepy:
     
    zx221 i gosiagosia60 lubią to.
  17. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Moj spokojny plan-punkty sezonowe - zaraz ukoncze i drinczek na tarasie przy ostatnich promieniach slonca.
     
    ola88888 lubi to.
  18. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Pokaz mody zakończony xD
    Nakładki leżą w pasku i czekają na podstawy... może kiedyś je zdobędę.
     
    olgs3 lubi to.
  19. majlo

    majlo Forumowy żółtodziób

    zawiódł mnie ten event właśnie faktem samych nakładek .... straciłam radość z eventu i czuje się oszukana ;(
     
  20. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    robilam spokojnie ewencik do konca :), dla punktow sezonowych tez:),
    w ostatnim sezonie braklo mi kilka punktow dla surykatki :sleepy:, trudno, :), i misja czeka:sleepy:,
    tym razem ucieszylam sie w ewencie punktami sezonowymi dla drzewka zyczen:), nie przepuszczexD
    wlasnie zaczelam 38, a w 39 drzewko :), bedzie moje;)
    tak sie robi dwa ewenty i misje przy okazji;)
    Pozdrawiam, powodzenia jeszcze walczacym;)
     
    kalinamala, cookie11maya oraz morellaa lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.