Opinie Farmerski pokaz mody

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 19 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Powiew szyku przepełnia twoją farmę, więc najwyższy czas szykować się na ekscytujący pokaz mody. Przebieraj swoje zwierzaki w wymyślne stroje i bryluj pośród śmietanki towarzyskiej!

    [​IMG]


    [​IMG]
    Czwartek, 20.08.2020, godz. 14:00

    [​IMG]
    Środa, 26.08.2020, godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    gretag lubi to.
  2. jacekf

    jacekf Półbóstwo forum

    w nagrodach drzewko narzedziowe i to w wersji xxl ...................... ? ciekawe czy daje pile i hebel...........................;):pxD
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Ojej.
    Najdroższy koszyczek wziął i podrożał, chyba o 21 zyla o_O
    A mnie się głupiej wydawało, że już te 64 PLN (bez 1 grosza) to i tak sporo za takie byle co 8)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    No muszę zrobić 16 zadań-item ze słoniem jest :pxD:cry:xD
     
  5. madziales

    madziales Naśladowca mistrzów

    Witam, event może i będę robić, w evencie jest torba designerska do młyna potrzebna, skąd ją trzeba będzie wziąć, bo się nie mogę doczytać, podpowie ktoś może?:)
     
    antonina-farmerska i gretag lubią to.
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Torba designerska nie jest potrzebna do młyna, tylko produkowana w młynie;) Do jej wyprodukowania potrzebujesz roślin eventowych i wypadajek:)
     
  7. savinka36

    savinka36 Okazjonalny autor

    Witam. Na pnączu będą itemy jednopolowe - 3 szt. (w opisie) czy 4 szt. (na rysunku)?
     
    antonina-farmerska i gretag lubią to.
  8. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    nie taki kulawy ten event (w prównaniu do ostatniego), ja robię.
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Z tego co widzę 4 dowolne itemy 1x1. Poprawimy:)
     
  10. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    Dzień dobry :)

    Do wykonania eventu potrzebujemy :
    • 21243 pasków skórzanych -roślina eventowa
    • 1621 oczek - wypadajki
    • 32 paski ze sztucznej skóry - produkt z młyna
    • 22 torba designerska - produkt z młyna
     
  11. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam farmerskie duszki;)
    ewent ciekawy, robie, :), ile zrobie, to moje;),
    i wzielam sie troszke za sezony:), a w ewencie tyle punktow do zdobycia:), to tez pomoze;),
    Pozdrawiam, milego dzionka, usmiechu i slonka, i, trzymajmy sie zdrowo;)
     
  12. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    dzien dobry :))
    w poradniku jest takie zdanie:
    "Możemy wykonać dowolne zadanie od 1 do 7. Po jego ukończeniu zostaniemy przekierowani do kolejnego modela, gdzie znów możemy wybrać jedno zadanie."
    czy to znaczy, ze nie moge calkowicie ubrac 1 modela (wykonac 7 kolejnych zadan) tylko ubierac wszystkich po troche???
     
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Technicznie wygląda to tak, że masz dostępne 7 zadań dla jednego modela. Robisz któreś z nich i gra przeskakuje na następnego modela, gdzie znów robisz jedno zadanie z 7. I tak dopóki nie zrobisz wszystkich siedmiu zadań u wszystkich modeli. Wtedy kolejno stają się dostępne zadania nr 8.
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To znaczy, że sami nie wybieramy sobie kolejnego modela, tylko możemy wybrać zadanie u wyznaczonego.
    Bo wolałabym jednak wybrać sama tego modela. Zajączek jest taki apetyczny.;):)
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Naliczyłem 6.040 SPNów.
    Żyłując stodołę, niestety muszę robić.:cry:
    Jak podliczyła Gretka:
    badyl 21.234
    wylotki 1.621
    Na dwóch łąkach to 17 zbiorów (1.200) + 834 z rozsiewu.
    No powiedzmy 18 Zbiorów.
    Z kupą czy bez, to nie wyjdzie mi inaczej jak 4 zbiory na dobę, czyli 5 dni siania, jeden zostanie w zapasie na dorobienie wylotek.
    Kurka, mam teraz inny priorytet (240 lvl do końca roku).8)
    Jutro rozsieję, na noc dam na super polach ze śmigłami (+ super nawóz) i pojutrze rano zagadam z kołem.
    Może nie będę musiał z tym się babrać 5 dni.:)
     
  16. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    xDxDxD
    No niestety, zanim dobierzemy się do apetycznego zajączka, trzeba przebrnąć przez znacznie mniej apetyczną owcę i krowę (kot jest spoko). Ale zawsze można kliknąć w zakładkę z zajączkiem i choć sobie popatrzeć, gdy jego zadania nie będą akurat aktywne:D
     
  17. kropelka04

    kropelka04 Generał forum

    dziekuje. tak zrozumialam, ale to nie po mojej mysli;) wolalam ubierac po kolei:p, zeby sie nie pogubic w liczeniuxD
     
  18. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Faktycznie Kot jest całkiem fajny.:)
    Znalazłam w Zgaduli modelki (bo to jednak modelki). Grecia nam pokazała jak się będą stroiły "dziewczyny".xD
    [​IMG]
     
  19. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Szkoda, że młyn tylko z farmy. -.-
     
  20. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    robię , a co mi tam :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.