Opinie Farmerski pokaz mody II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Skończyłam wczoraj i też udało mi się wyjść na 0 z odznakami:)
    event.PNG
    Efektem ubocznym było coś ponad 200 FM, jakie wypadły z oaz. Większych przeskoków nie miałam, max to 4 poziom, czyli np. galantoskrzydły albo anakonda jadowita. A i to rzadko się trafiało... No cóż, u mnie to normalna norma...:p
    Przy okazji wyszło jak pilnuję stodoły, jeśli chodzi o zwierzęta. Paru żółwi mi zabrakło i musiałam dokupić (po zbójeckiej cenie zresztą). Ale jak się nie chciało ich wyhodować... :music:
     
  2. nastienka0

    nastienka0 Forumowy żółtodziób

    A skąd wziąć lazurka. Utknęłam na tym, nie umiem sobie z tym poradzić.
     
    Marzenakruczek lubi to.
  3. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Lazurka to kolorowa papuga, którą można uzyskać z hodowli papug w oazie miłości (albo po prostu kupić ją na targu). Musisz mieć tylko odblokowany posąg hodowli papug w Świątyni małp (druga komnata):)
     
    hiacynta i Marzenakruczek lubią to.
  4. nastienka0

    nastienka0 Forumowy żółtodziób

    ojej faktycznie. Dziękuję bardzo, Pozdrawiam.
     
    hiacynta, BA_Marion oraz Marzenakruczek lubią to.
  5. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Witajcie, pomimo tego, że mam złote banany, to nie mogę odblokować w Świątyni małp hodowli papug - dlaczego?
     
  6. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Czy masz odblokowane posągi znajdujące się przed posągiem hodowli papug?
     
  7. HotFarmer3387

    HotFarmer3387 Nadzorca forum

    Ponieważ w świątyni musisz mieć odblokowany wybieg dla słoni potem możesz odblokować hodowlę papug :p
     
  8. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Mam odblokowane, a słonie zaraz sprawdzę

    Słonie odblokowane, świecą na złoto, ale w budynku hodowli są szare i nie mogę ich rozmnażać :( Słonie mam, jakby coś.

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj" przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 8 listopada 2020
  9. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    To słonie czy papugi?
    Bo komnacie II jest posąg wybiegu dla słoni. Po nim, jako czwarty z rzędu jest posąg hodowli papug.
    Posąg hodowli słoni jest w komnacie V. Czy masz odblokowany ten posąg w piątej komnacie?
     
  10. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    W drugiej odblokowany, a w piątej nie odblokowany, to może z papugami też tak jest, że trzeba w kilku komnatach... Chyba to nie na temat wątku, więc napiszę coś w temacie;
    Bardzo ładnie przebierają się te zwierzątka, tylko delfinów nie mam :(
     
    dantic3 i gosiagosia60 lubią to.
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Delfiny można kupić w czerwonym koszyku...Grasz chyba z 3 miesiące krócej niż ja,to jaki problem?o_O2471 ZB mi się psuje a wszystko odblokowane...
    A żeby było w temacie,to pnącze mam już jakiś czas,reszty nie robiłam i nie robię-taka sztuka dla sztuki ten event,jak dla mnie...
     
    nuka20, iza_79, bona53 i dalsza osoba lubią to.
  12. Farmer_woj

    Farmer_woj Aktywny autor

    zdobyłam rząd chmur powinnam mieć wszystkie itemy lecz wyskakuje mi że nie mam jednego itemu poradźcie
     
  13. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    moze przez omylke postawilas gdzies w ogrodzie ozdobnym ew.na innym polu
     
  14. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam,;)
    nareszcie powiesilam galazke na pnaczuxDxD, uffff, udalo sie;)
    gonilam od rana po misjach i skrzynkach i szukalam s.paszy albo farmerek, ;)
    Pozdrawiam;)
     
    aleksandra, gosiagosia60 oraz robins71 lubią to.
  15. Farmer_woj

    Farmer_woj Aktywny autor

    zndobyłam pnącze tylko dlaczego pisze że nie mam jednego itemu sprawdziłam niestetyitemu brak
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Napisz proszę zgłoszenie do PT wg wskazówek z poradnika: Pomoc Techniczna. Jeśli tylko item został zdobyty to pomożemy Ci go odnaleźć.
     
  17. Farmer_woj

    Farmer_woj Aktywny autor

    mam rząd chmur a itemu prawdziwi zawodowcy brak coś zrobiłam nie tak
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jeżeli masz rząd chmur z eventu Farmerski pokaz mody II to też wszystkie wymagane na ten rząd itemy masz na 100% bo były do zdobycia przed rzędem chmur, ten konkretny za 16. z kolei zadanie:

    [​IMG]

    Sprawdź dobrze na wszystkich łąkach, na których wystawiałaś ostatnio jakieś itemy (może na którejś z nowych powierzchni - Latarnia morska czy Wybrzeże rozbitków), jeśli jednak nie odnajdziesz itemu to zapraszam do PT.
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czas eventu minął. Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i przenoszę do Archiwum.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.