Opinie Farmerski pokaz mody II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Cookie

    MOD_Cookie Wszystkowiedząca wyrocznia

    Trochę chomiki mnie zatrzymały w evencie, bo plamiste omijają mnie szerokim łukiem, więc dzisiaj nie skończę.
    Ale takie wyniki wynagrodzą opóźnienie :p
    [​IMG]
     
  2. abask

    abask Komandor forum

    Event zrobiłam ale wydarli tej SP, że szok.
     
  3. Kafelowy

    Kafelowy Naśladowca mistrzów

    Fajnie macie ,że już koniec. Ja czekam tylko na żółwie.Ślimaczą się w żółwim tempie i nie wiem kiedy przyjdą. A wtedy będzie koniec i u mnie. :)
     
  4. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Do pnącza zrobiłam.Tym na 15 poziom sposobem na 15 poziom sezonu wskoczyłam,chociaż go nie robię :p
     
  5. kornik1

    kornik1 Cesarz forum

    U mnie koniec. Zrobiłam całość :)
    Teraz może być hamaczek ;)
     
  6. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Oaza wyczyszczona, ile wzielam tyle mam, przypadkiem troche sezonu sie zrobilo, bo tym razem odpuscilam.

    To by bylo na tyle w tym evencie.
     
  7. edi0707

    edi0707 Czeladnik forum

    Jeszcze nigdy tak szybo nie ukończyłam eventu :D :D :D
    Teraz mogę na spokojnie nadrabiać "zwierzyniec" :D
     
  8. klonek68

    klonek68 Weteran forum

  9. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    mnie też plamiste omijają szerokim łukiem, szkoda ze nie w górę tylko w dół:(:(
     
  10. dosias

    dosias Generał forum

    event zakonczyłam, tyle ile chciałam to zrobiłam pozostałej części nie robie nie opłaca się
     
  11. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Ufff dobrze, że paszowo jestem przygotowana, bo używam tylko na hodowlanych. Ale tym razem to nieźle mi się uszczuplił zapas xD

    Odznaki są, jeszcze tylko 10 rekinków mi się dorobi i będą neony:inlove:
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Event łatwy i przyjemny ;) Skończyłam a do tego zbudowałam sobie różowe zęby rekina, klej , perfumerię, tartak , wężowe gary i sejfy. :inlove::music: BB uważam za bardzo udane :music:Jeszcze zrobiłam pół serowni i kartonów :p :inlove:
     
  13. Grazka.34

    Grazka.34 Stały bywalec

    A ja poległam na delfinach :cry::cry::cry: Niestety nie mam jeszcze ich odkrytych i raczej nie mam szans by tego dokonać przed zakończeniem eventu :(:(:(
     
  14. ziutek7770

    ziutek7770 Aktywny autor

    Pnącze odpalone i to by było na tyle. Proza życia farmera - brak SP i szans na jej zdobycie. Powodzenia innym.
     
  15. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    Zrobiłam do końca wszystkie zadania po prawej stronie z każdej kategorii po 8 zadań, tym samym zgarnęłam wszystkie nagrody po lewej stronie;).
     
  16. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    U mnie również pnącze odpalone, i event ukończony. Teram zabieram się za braki. W stodole świeci pustkami. Życzę powodzenia tym co jeszcze skubią.
     
  17. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    no i po evencie, ale mi zapasy przetrzepało, czas zagrody powystawiać i odrobić inwentarz a tym co jeszcze walczą życzę złotych strzałów w oazie :)
     
  18. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Skończone
    takich neonów jeszcze nie miałem :D
    [​IMG]
     
  19. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    pnącze odpalonE i trochę misji ukończonych powodzenia
     
    Ostatnie edytowanie: 5 listopada 2020
  20. grazyna19547070

    grazyna19547070 Naśladowca mistrzów

    chomiki dały mi w kosc ale w koncu plamiste się wykluły,event skonczyłam wczoraj,pozdrawiam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.