Opinie Farmerski pokaz mody II

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 3 listopada 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    Dzięki:)
     
    magdusia668 lubi to.
  2. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Jak dla mnie, po ewencie.
    Wybrałem SPN i żetony.
    Jak na targu pojawią się chomiki dymane, to jeszcze jedną rundę zrobię, żeby pozostałe odznaki wykorzystać.
    Wsady miałem dzięki zgaduli przygotowane wcześniej w czasie obniżki (czarny piątek).
    Kosztowało mnie to 132 szt. SP i nie mam zamiaru wydać więcej.
    Do gadów musiałem jedną odznakę dorobić, to 134 szt.:p
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  3. farmerinha

    farmerinha Koneser forum

    Ilości SP potrzebne do zdobycia neonów są z lekka szalone... o_O
    Na szczęście chociaż tej mam spory zapas, a neonów jak na lekarstwo, więc trudno, czyszczę zapasy :D Biorąc pod uwagę jak mi na Unity hula farma to chyba muszę się nią nacieszyć póki się da :p

    Oby rekinów mi nastrczyło, bo nie zgarnęłam ich za dużo, a hodowla odblokowana dopiero teraz :p
     
  4. PoloMit

    PoloMit Komandor forum

    U mnie event przeszedł do historii:inlove: pnącze odpalone, co zostało zwierza pójdzie na targ, trochę grosza wpadnie;)
    Powodzenia walczącym:)
     
  5. angelus11.

    angelus11. Forumowy żółtodziób

    Wiatm,blagam o odpowiedz,mam towar,po lewej stronie wyświetla sie ziekony ptaszek,a plus jest szary...
    Dlaczego?
     
  6. robins71

    robins71 Stary wyjadacz

  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Najwyraźniej próbujesz robić zadania u zwierzaka, który nie jest aktywy. Trzeba je robić po kolei - jedno zadanie u Berty, później jedno u Czarnołuska i tak dalej...
     
    magdusia668 lubi to.
  8. Ithi

    Ithi Czeladnik forum

    Bo jesli zrobisz jedno zwierzę to się ono automatycznie blokuje i przeskakuje na nastepnę.
     
    magdusia668 lubi to.
  9. angelus11.

    angelus11. Forumowy żółtodziób

    Bardzo dziękuję!
     
    magdusia668 i BA_Marion lubią to.
  10. dotas

    dotas Stały bywalec

    U mnie już po ewencie. Jednak zrobiłam cały. SP jeszcze mi trochę zostało na następne klonowanie. A do różowych fabryk coraz bliżej.
     
  11. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jeszcze robię klonowania, ale miałam taką niespodziankę :)

    [​IMG]
     
  12. kdudek1

    kdudek1 Czeladnik forum

    u mnie też pnącze zdobyte ale dalej nic nie mogę zrobić czy to to koniec na pnączu?

    OK pnącze odpalone i u mnie a co dalej z zadaniami tymi po lewej stronie po pnączu?

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na Forum zabronione jest pisanie kilku postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dodać, skorzystaj proszę z opcji Edytuj w Twojej wypowiedzi.
    Zapoznaj się z poradnikiem:
    >>Forum krok po kroku<<.
    Poćwiczyć możesz w tym wątku: >>Wątek do ćwiczeń<<.

    MOD_Cookie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 listopada 2020
  13. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Leżę sobie na białym ciepłym piasku woda turkusowa oblewa moją wyspę Meeru na Północnym Atolu Male. Popijam drinki owocowe (bezalkoholowe) malediwianka mnie wachluje co bym nie miał za gorąco gdy klonuję sobie zwierzaki i jest pięknie.:)A teraz na poważnie leje zimno za oknem słota jesienna a ja doczłapałem do pnącza i finito.Wracam na hamaczek ,dalej drzemka popołudniowa i MalediwyxDxD.
     
  14. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    U mnie pokaz zakończył się przed chwilą
     
  15. kamder

    kamder Hrabia forum

    Całość zrobiona na szybko :)
    [​IMG]
    Z przeskoków niestety nic ciekawego nie wyszło, ale przynajmniej perfekcyjnie wyliczone 8).
     
  16. kubuś1006

    kubuś1006 Okazjonalny autor

    Yhym, czyli bez delfinów i rekinów, mogłem zrobić szalone 4 zadania. Nawet jak odblokuję jedne z nich, to niewiele mi to da.
     
  17. bogusiak80

    bogusiak80 Fanatyk forum

    Wszystko zrobione pnącze odpalone,nagrody dodatkowe w pasku.:)
     
  18. Tequilator

    Tequilator Zaawansowany

    Dla mnie pnącze zacne. Szczęśliwe wszystko miałem w stodole, więc poszło gładko.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 listopada 2020
  19. magdusia668

    magdusia668 Fanatyk forum

    godzinka i ... po evencie :) zrobiłam cały :D
     
  20. LUCERITO11

    LUCERITO11 Koneser forum

    Za 5 min koniec :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.