Konkurs Farmerska pisanka

Temat na forum 'Oficjalne konkursy forum' rozpoczęty przez użytkownika TL_Mouse, 18 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    Konkurs "Farmerska pisanka"

    0.png

    W tym konkursie oceniamy Waszą kreatywność.
    Konkurs polega na przygotowaniu farmerskiej pisanki z nietypowych produktów/przedmiotów, jednak zawierającej motywy, które charakterystyczne są dla tematyki naszej gry. Wykonaną pisankę należy sfotografować dołączając kartkę z widocznym ID konta w grze.
    1.png
    • Konkurs potrwa od 23.03.2016 do 30.03.2016
    • Wyniki ogłoszone zostaną 31.03.2016 >>TU<< znajdziecie punktację końcową
    • Każdy z Uczestników może przedstawić tylko jedną pracę.
    • W konkursie mogą brać udział wszyscy użytkownicy forum farmerama.pl.
    • W konkursie może brać udział Ekipa z wyjątkiem jurorów.
    • Udział w konkursie jest dobrowolny.
    • Zdjęcie pracy konkursowej musi zawierać ID gracza.
    • W jednym poście można zamieścić nawet 3 zdjęcia tej samej pracy, jeśli jest to konieczne do pokazania wszystkich jej stron.
    • Prace zamieszczone po terminie nie wezmą udziału w konkursie.
    • Prace oceniane są w skali od 1, do 10 punktów (oceniamy kreatywność, pomysłowość, estetykę wykonania, powiązanie z tematyką konkursu, samodzielność wykonania)
    • Prace w żaden sposób nie mogą naruszać Regulaminu forum.
    Nagrody:
    I miejsce: +100% bonus na plony przez 24h+Owca złota
    II miejsce: +100% bonus na plony przez 12h+Królik wielkanocny
    III miejsce: +100% bonus na plony przez 12h+Kura tęczowa
    Jury:
    SMOD_Atena
    SMOD_Ghost
    SMOD_Salsa
    BA_Czerwona
    BA_Chris
    8e4775f742f2e7d0cc65deff8fd89bf7515ec9be.png

    Czekamy na Wasze prace i pozdrawiamy,

    e65d82ab959f4a64d0b160431025904a515ebf78.png
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 marca 2016
    andrew1997, xBabciaEwa oraz MOD_Cookie* lubią to.
  2. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    Kochani Forumowicze,
    oto moja propozycja pisanki, którą wykonałam własnoręcznie
    użyte materiały : styropianowe jajco, wstążki atłasowe, wiosenno-świąteczne aplikacje
    w tle wiosenny stroik z prawdziwych kwiatów i gałązek zieleniny z mojego ogrodu :)

    życzę Wam wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

    https://vpx.pl/i/2016/03/24/pisanka.jpg

    https://vpx.pl/i/2016/03/24/pisanka_1.jpg
     
  3. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

  4. MOD_Cookie*

    MOD_Cookie* Guest

    [​IMG]
    [​IMG]
    Dzień dobry :)
    Z plastyki i techniki nie byłam prymuską, ale raz się żyje xD
    Oto moje kwiatowe jajko wielkanocne. Do przygotowania użyłam styropianowego jajka oraz żółwia, kurki, motylków i kwiatków z mojej farmy :p Do tego garść piórek papug i kaczek (chyba nie zaważyły braku), a także sianka, które w stodole nieco zmieniło kolor ;)
    Świetna zabawa przy tworzeniu:inlove:
    Wesołych świąt! :)
     
  5. jendrula58

    jendrula58 Czeladnik forum

    [​IMG]
    [​IMG]
    Jajko- kurczaczek wykonany z jajka styropianowego, czterech kolorowych wstążek, szpileczek, drucika oraz oczek.

    Wesołych świąt! ;)
     
  6. katgad

    katgad Wszystkowiedząca wyrocznia

    Od jakiegoś czasu szlifuję decoupage, więc tą techniką wykonałam wydmuszki gęsie. A to jedna z nich, z moim ulubionym motywem kogucika :)
    [​IMG]
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    talvi, Twój post usuwam, ponieważ grafika jest niewidoczna.
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    talvi, niestety, grafiki znów nie widać. Spróbuj użyć innego hostingu, bo ten chyba jest nietrwały.
     
  9. agusia15luty

    agusia15luty Forumowy żółtodziób

  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    talvi, zgodnie z zasadami konkursu : " ( .... ) Konkurs polega na przygotowaniu farmerskiej pisanki z nietypowych produktów/przedmiotów, jednak zawierającej motywy, które charakterystyczne są dla tematyki naszej gry. Wykonaną pisankę należy sfotografować dołączając kartkę z widocznym ID konta w grze"

    Pisanka powinna być jedna, w związku z tym bardzo prosimy wybrać jedną, sfotografować i zamieścić ponownie z podanym ID. Twoja obecna praca nie będzie oceniana.
     
    dantic3 lubi to.
  11. talvi

    talvi Czeladnik forum

  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    talvi, Twój poprzedni post usunęłam. A dodawanie grafik na naszym forum nie jest takie skomplikowane. Tutaj znajdziesz poradnik : >>>Umieszczanie grafik<<<. Na przyszłość możesz poćwiczyć w tym wątku : >>>klik<<<.
    Proponuję również korzystać z polecanych w naszym poradniku hostingów : >>>klik<<<.
    Ja osobiście polecam darmowy i bardzo łatwy w obsłudze: Zapodaj.net. Twoja pisanka wrzucona na ten hosting i umieszczona z niego na naszym forum wygląda tak :

    [​IMG]
     
  13. kasiag33

    kasiag33 Moguł forum

  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Zauważyłem, że ID musi być napisane na kartce, dlatego raz jeszcze wrzucam zdjęcie mojej pisanki - kogutokrólika :p
    (niestety nie mogę usunąć powyższego postu)
    [​IMG]
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Miśkowo, Twój poprzedni post usunęłam.
     
  16. [minicat]

    [minicat] Forumowy żółtodziób

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    A to moja propozycja farmerskiego jajka Wielkanocnego :D Biały gołąb (kolorowa wersja tego z farmy :p) zawieszony w przeźroczystym jajku na kawałku mchu i gałązki. Obowiązkowo znalazły się w środku jajka kurze, żonkil z pól farmy oraz kilka kaczych piór z warsztaciku no i oczywiście klej od kameleonów aby wszystko było na swoim miejscu :inlove:
    Materiały użyte: plastikowe jajko, suszony mech, gałązki wierzby, żonkil, biały gołąb z pianki PVC, styropianowe małe jajka pomalowane farbą akrylową oraz białe piórka :music:

    Mam nadzieje że się będzie podobać 8)
     
  17. EUSTACHA

    EUSTACHA Forumowy żółtodziób

    Moje jajka wielkanocne: [​IMG]
    Materiały na pisankę: styropianowe jajko, atłasowe wstążki, szpilki, filc na dzióbki i grzebyki, oczy, klej termiczny.
    Materiały na zajączki: rolki po papierze toaletowym, kolorowa bibułka, filc na uszy, kolorowe druciki szenil na wąsy, noski z małych pomponików.
     
  18. iwona1957

    iwona1957 Komisarz forum

    Rzutem na taśmę:
    [​IMG]
    Styropianowe jajeczko oklejone metodą *quillingową

    *quilling - metoda polegająca na zwijaniu cienkich pasków papierowych w różne kształty/formy
     
  19. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Konkurs już się zakończył, więc wątek zamykam. Dziękujemy za nadesłanie prac, teraz prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na wyniki głosowania jury. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.