Opinie Farmeramskie noce

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 31 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    obawiam sie ,że te lampy jednak z drzew nie lecą ,bo z tego co czytam ,tylko osoby co miały zagrody i warsztaty te lampy otrzymały
     
    anna0089 i krasnoludek10 lubią to.
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Z całego pola fok,delfinów i różowych pand oraz wielbłądów - okrągłe zero lamp.Więc nic się nie sprawdza,ani drzewa,ani zagrody.Z wodospadów,gdzie miałam pół na pól,dostałam 3 sztuki.
     
    anna0089, krasnoludek10 oraz dotikampo lubią to.
  3. iPatryk

    iPatryk Zaawansowany

    u mnie lamp zero , moze ktos poratuje?
     
    anna0089 i krasnoludek10 lubią to.
  4. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Coś czuję, że będzie podobnie jak z eventem na mrocznej polanie. Przez 5 dni słabo a w ostatnie dni odkręci się kurek z wypadajkami. Pewnie jak komuś bardzo zależy to w panice się skusi na koszyczki...
     
  5. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Według FAQ powinny:

    [​IMG]
     
  6. agula38

    agula38 Chodząca legenda forum

    no to już nic nie wiem :(
    wychodzi na to ,że wypadalność lamp będzie katastroficzna
    Anhedrea ,a odkąd to FAQ jest wyrocznią która sie nigdy nie myli ;)
     
    anna0089, krasnoludek10 oraz dotikampo lubią to.
  7. babydelfi

    babydelfi Ambasador forum

    hahahahhahaa xDxDxDxDxDxD

    wszystkie trzy pola obstawione zagrodami po bokach drzewa i tylko 2 latarenki
    hahahaha xDxDxDxDxDxDxD kpina jakaś, odechciewa się robić event
    xDxDxDxDxDxDxDxD


    chyba słońce mi albo komuś tam na górze zaszkodziło :p
     
  8. 92weronika

    92weronika Baron forum

    To już wiadomo o co prosić sąsiadów i co im wysyłać :)
     
  9. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Dziękuję:) Niby porównywalne ilości do drzewek 20h, ale jednak lepsze. Drzewka się zbierze raz na dobę, a foki na upartego dwa razy można zebrać...
    Chyba po uporaniu się z eventówką wystawię nie drzewka, ale foki. No chyba, że najwyższy hydraulik znowu coś poczaruje z kurkamixD
    Może się też okazać, że jednak najwięcej lamp leci jako wyraz wdzięczności za dywany. Wtedy dopiero sprawa się skomplikuje - wypadałoby oddawać nadliczbowo dywany, aby dostać więcej lamp:D
     
  10. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Z tych darmowych prezentów dla małego,dostałam w sumie 6 latarenek.Najpierw 4,a potem 2.
     
    anna0089, krasnoludek10 oraz dotikampo lubią to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to u mnie chyba jeszcze gorzej, na plantacji mam 2 menażerie i manufakturę, deszczowy las pełen drzew a lamp...aż 3 ale to prezenty od moich miłych sąsiadów (dziękuję i proszę o jeszcze :) ). Czyli ze zbiorów okrąglutkie 0, mam nadzieję, że to tylko coś się zacięło i będzie lepiej :)

    Powodzenia wszystkim życzę :)
     
  12. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Jakoś trzeba było graczy przekonać do siania eventówki i robienia zadań do pnącza. U mnie na razie posiane wszystkie rodzaje roślinki. Później pewnie zostanie najdłuższa, jak już będzie jej tyle, żeby obsiać całe pole.
     
    anna0089, krasnoludek10 oraz dotikampo lubią to.
  13. halina54

    halina54 Hrabia forum

    zacielo sie na amen, bo kolo fortuny pedzi jak szalone tylko nie wiem dokad bo nie mozna go zatrzymac,pozbierac cos to jakas makabra sto razy trzeba odswiezac..powinni nie wlaczac eventu skoro nic dotychczas nie narawili a lamp ZERO....CIEKAWE KIEDY WRESZCIE TO NAPRAWIA ZEBY MOZNA BYLO GRAC NORMALNIE
     
  14. JohnLock

    JohnLock Hrabia forum

    Czytam i fajnie jednak, że się świadomie nie przygotowałem na lampki bo bym był bardzo zawiedziony i zły jak wszyscy.
    203 igły i 2 lampki a z czego wypadły to Bóg jeden wie, pewnie z manufaktury.
    Dalej tkwie w słonecznym amoku i nie wiem co tak naprawdę chcę z tych nagród xD
     
    anna0089, dotikampo oraz krasnoludek10 lubią to.
  15. rysio

    rysio Ambasador forum

    oj oj oj - pieta achilesowa juz znana po zbiorze zagrod i kilku drzew -magicznych lamp ZERO
     
    bogusiania i krasnoludek10 lubią to.
  16. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Dwa zaliczone misie - z jednego 2 zagadkowe drzewka,z drugiego 80 tys pd.Bez sensu,że trzeba stracić aż 6 lampek a dostaje się tylko jedną nagrodę.
     
  17. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    no właśnie to jest masakra jakaś, ale przynajmniej zagadowe drzewka dostałaś, ja też tak chcę :D
     
    anna0089 i krasnoludek10 lubią to.
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Krzych1975 Twój post z samym cytatem usunęłam.

    halina54 naprawiają ale jak widać nie jest to takie proste i proszę nie pisz dużymi literami to w niczym nie pomoże, o tym że jest zabronione na naszym forum już nie wspomnę :)
     
    anna0089 i krasnoludek10 lubią to.
  19. jagódka133

    jagódka133 Fanatyk forum

    całe 14 lamp xD:cry: wszędzie 22h i 21h drzewem na wodospadach było trochę zagrod. Proszę sąsiadów i lampki inaczej będzie bieda :(


    wydra dała mi za jeden dywan 4lampki. igieł 178
     
    anna0089, krasnoludek10 oraz dotikampo lubią to.
  20. Krzych1975

    Krzych1975 Okazjonalny autor

    Na wodospadach postawiłem 24 zagrody i pewnie z nich wyleciały lampy
     
    anna0089 i krasnoludek10 lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.