Opinie Farmeramskie noce

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 31 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Posty dotyczące wypadajek usunęłam. W tej sprawie piszemy w wątku: Przedmioty eventowe.
     
  2. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Czyhałam na tę ostatnią lampę, czyhałam i jest:D Ostatni item to już wisienka na torcie (zależało mi na ulepszeniach), ale mam frajdę, że się udało:D

    [​IMG]

    Zdaje się, że kolejny event będzie trochę podobny... Nic to, podreperowałam pogłowie fok, osłom też się to przyda xD
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Poleciała igła. To był mój ostatni wolny prezent.

    zzizzie dziękuję za wszystko, dzięki Tobie i innym znajomym zrobiłam całość.
    Dzisiaj wyleciało sporo lamp i igieł z zagród oraz drzew. A i wydry wyjątkowo szczodre były.
    Nawet została mi 1 lampa .
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Czas na podsumowanie.

    Mam drugi item - 184 lampy

    Prezenty - 91/6=15 dziennie :inlove::inlove::inlove: Sami-Wiecie-Kto
    Dywany - 28/63 - 2.25 dywanu na 1 lampę
    Wypadło 12x2 i 1x4
    Ze zbiorów 184-91-28=65
    Ze zbiorów bym miał tylko 10 kroków.
    Gdybym miał 20 prezentów dziennie, to by było na styk do drugiego ulepszenia.

    Nie ma co, do następnego takiego ewentu zakładam 20 farm i robię go bez problemu.
    xD:cry:xD
    Żeby z własnej orki nazbierać lamp tylko na pierwszy item (28+65=93/6=15).
    >:(>:(>:(
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2018
  5. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    Ufff...., rzutem na taśmę, ale zdobyłam 2 ulepszenie. Udało się dzięki wspaniałym sąsiadom, szczególne podziękowania dla Krystyny52, no i dokupieniu 10 lamp (na szczęście miałam 45fl). Ale tak "katastroficznego" w wypadajki eventu to jeszcze nie było i miejmy nadzieję, że już nie będzie. Trzymam kciuki za...... jeszcze walczących.
     
  6. -Gargamel-

    -Gargamel- Analityk forum

    Podsumowanie super. Proponuję założyć tych farm więcej i wymusić na BP żeby można było dostawać więcej prezentów dziennie!!!! Tylko czy wówczas miałbyś czas dla swojej podstawowej farmy? Bo musiałbyś byś się cały czas na jakąś kolejną farmę logować potem z niej wychodzić, kolejna farma, i kolejna. Ale byłoby ciekawie! I jakie zyski!! Mniam, mniam!
    Mój dorobek to pnącze i 20 niedźwiedzinów! Niestety jak u wszystkich tak i u mnie lampy nie chciały lecieć.
     
  7. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Uffff drugie ulepszenie mam :D i wystarczy- dziekuje za pomoc bardzo bardzo:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  8. Krzysztof231062

    Krzysztof231062 Czeladnik forum

    [​IMG]
    Dziękuję wszystkim, już nie było nadziei a tu pierwsze ulepszenie zdobytexD, bez życzliwych ludzi było by to niemożliwe
     
  9. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Mam lepszy pomysł. Z każdej dodatkowej farmy po wysłaniu sobie masz jeszcze conajmniej 4 prezenty. Zakładasz kółko rolnicze z czterema sąsiadami, każdy ma dodatkowe cztery farmy, wysyła sobie i sąsiadom. Luz blus i nieczasochłonne
     
  10. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Mi do pierwszego ulepszenia brakuje ...1 lampa ! miałam nie walczyć ale dzisiaj sypnęło lampkami z samych fok 8 lampek-szok.
    [​IMG]

    poczekam do ostatniej chwili ,może któryś z sąsiadów się zlituje a jak nie to odżałuję 5f:cry:.
    Nie chciałam na ten ewent wydawać nawet grosza ,tak dla zasady :cry:

    bardzo dziękuje forumowiczom - jest

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 7 sierpnia 2018
  11. MargolciowyRaj

    MargolciowyRaj Zaawansowany

    Walczcie do końca. Moja wyderka właśnie mi dała 4 lampeczki. To chyba za ostatnie dwa dni, kiedy była bardzo skąpa...
     
    Anetta41, kybek93 oraz anna0089 lubią to.
  12. Tralanetka

    Tralanetka Analityk forum

    Chwalę się. U mnie tak.
    [​IMG]

    Tylko i wyłącznie mam tak dzięki wiecie Komu:D. Bez pomocy Zuzy pewnie nawet nie dotarłabym do pierwszego ulepszenia.-.--.- Też miałam foki, hipki i neonowe, i różowe zagrody dla pand i wielbłądów. I warsztaty.I drzewa: palmy betelowe, czapetki, puchowce goji, sandałowce. I figa ( figowców nie wystawiałamxD) buu. Minimalnie leciały lampy i koniec. A wydry - te to dopiero były chytre.:mad: Eventówki więc nie dosiewałam ponad stan. Przerobiłam na dywany tylko tę jej nadwyżkę, którą miałam.

    Big Poincie!! Ulituj się nad nami eventofilami. Jeszcze parę takich wydarzeń i eventofobia gotowa. xD
     
  13. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    i właśnie kolejna lampa wypadła i druga kurtyna zdobyta
    normalnie nie wierzę w to, co widzę 8) w jakim kierunku ta gra podąża ?? o_O
    no ale jak nie wiadomo o co chodzi, to raczej chodzi o to samo... :p
     
  14. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    Byłem pewny, że prędzej czy później naoliwią lampy i odkręcą kurki ...... nic takiego nie nastąpiło.
    Utwierdza mnie to tylko w przekonaniu, że decyzja aby Farmerama zdecydowanie spadała /w moim prywatnym rankingu rozrywek/ na dalsze miejsce była jedyną słuszną.
    Nigdy nie skumam jaki jest sens i logika w pogłębianiu frustracji userów i wystawianiu ich nerwów na próbę.
    Wg mnie to jedno z najbardziej żenujących wydarzeń w ostatnim czasie.

    Dla podkreślenia wagi słów napomknę jedynie ...... koniec na zawsze* pisania na forumie i basta.


    Próby przekupstwa NIC nie pomogą, twardy jestem.


    Bry w kerozynie.
     
  15. edyta368

    edyta368 Aktywny autor

    ja równiesz postawiłam na eventówkę i dywany i jakoś mi lampy nie leciały doszłam tylko do pierwszego ulepszenia więc też uważam że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase i nie lubię być robiona w balona , prosze na drugi raz napisać uczciwie jak nie kupisz to nie dostaniesz
     
  16. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oj, nie będziesz przecież taki twardy , za chwilę G&T może jednak Cię rozmiękczymy.-.-xD
    No i zmusiłeś mnie do zaglądnięcia do wiki - k e r o z y n a - (o nafcie słyszałam):D
    i taki obrazek znalazłam:
    [​IMG] ale eventowa była podobno magiczna.
    Zrobiłam cały event ale nigdy więcej magii.8)
     
  17. winiulka

    winiulka Ekspert forum

    uff -za chwilę koniec tego eventu
    zabrakło" tylko" 54 lamp ............do I ulepszenia stan 16/42
    podsumowanie:
    - z lamp z zagród i drzew,średnio na dobę- 2
    - wydra prawie nie dawała lamp,chociaż pnącze dawno zdobyte
    - sąsiedzi na urlopach
    - koszyczków nie kupowałam
    ale nie ma co, przeżyję, chociaż uważam sie zrobioną totalnie w balona,jak wielu
    pozdrawiam
     
  18. -_Amidamaru_-

    -_Amidamaru_- Nadzorca forum

    Jedna lampa potrzeba dla dżina... Ktoś poratuje?
     
  19. morellaa

    morellaa Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam:).
    Mnie zabrakło 21 lamp do zakończenia eventu,ale to nieważne,bo ten ostatni item nie jest mi do niczego potrzebny.Ważne,że dzięki zaangażowaniu sąsiadów i kilku osób z forum zdobyłam drugie ulepszenie
    [​IMG]
    Bardzo,bardzo Wam dziękuję:inlove:.
    Gram ponad 8 lat i jest to pierwszy event,którego nie ukończyłam i mam nadzieję,że nie świadczy to o mojej nieudolności lecz o wyżyłowanych wymaganiach postawionych przez BP:eek:>:(.
    Nerwów,które straciłam przy tej nierównej walce nic mi nie uleczy:mad:.
    Ale nałóg farmerski na razie zwycięża i gram dalej.....xD
     
  20. 92weronika

    92weronika Baron forum

    Dziękuję jeszcze raz wszystkim przysyłającym lampy. Udało się ukończyć. Ostatnią lampa niestety za florki no ale trudno.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.