Opinie Farmeramskie noce

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 31 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    też nie lubię ale jakby mi zabrakło jednego wsadomisiasześciolampowego do końca i było po np 3 lampy za florena to bym pewnie kupiła
     
  2. monire13

    monire13 Czeladnik forum

    Małe pola się bardziej opłacają?
     
  3. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jak zjadasz CMJ, to z każdego masz +2 roślinki, przy dżemie dyniowym +1 roślinę.
     
  4. aisunel

    aisunel Generał forum

    Jakis magiczny sie zrobil ten event na koniec,jakies dobre duszyczki nawrzucaly mi lamp,ale to juz chyba za pozno 19/42,dzikuje Wam bardzo dobre duszki:p
     
  5. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja raczej też nie zdobędę drugiego ulepszenia brakuje mi pięciu kroków czyli 30 lamp jeśli nawet znajomi i sąsiedzi przyślą mi 20 to i tak 10 zbraknie a wydra dziś na 9 razy nie dała żadnej lampy więc raczej nie będzie kolejnego ulepszenia mówi się trudno
     
  6. -galonzia-

    -galonzia- Zaawansowany

    oj dziwne ze z winoron wypada wiecej igielek jak z kaktusu
     
  7. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Trzeba dać sobie spokój z tą grą ,jestem w powie czyli 20 zaliczonych.
     
  8. ewanta

    ewanta Komandor forum

    brakuje mi 20 lamp do pierwszego ulepszenia. mam nadzieję że się uda do jutra zdobyć- kupować nie będę
     
  9. szamante

    szamante Hrabia forum

    bez szans,i bez sensu gra,skoro nie można w żaden sposób ukończyć. jestem ciekawa ile procent ukończy niedzwiedzia???
     
  10. [Czereśniak]

    [Czereśniak] Naśladowca mistrzów

    Niedźwiadek chce popłynąć na wakacje pięknym jachtem, no to niechaj popłynie-.-:D:oops:
     
  11. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    Pomarańczową zagrodę dla fok dostałam :) Oddaję tylko lampy temu niebieskiemu. Kilka sztuk dywanów też oddałam (siejąc kilka razy eventówki na małych poletkach w liczbie ok. 30. rozsianych wokół zagród ;) ) i coś tam się z tego dostało. Także uważam za udany, choć specjalnie nic takiego w nim nie robiłam :)
     
  12. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Na 13 dywanów dostałam aż 5 razy lampy. Ale to nie koniec, bo trzy razy dostałam po 4 lampy i dwa razy po dwie lampy :inlove:
    Wydry karmione zgodnie z moją urojoną teorią xD

    Wydry (sąsiedzi również ;) ) się tak spisały, że nawet nie wiem kiedy zgarnęłam drugie ulepszenie (a miałam nawet pierwszego nie zdobyć :p ). Eventówki zostało na 6 dywanów i chyba na tym skończę.

    W przypadku kolejnych takich eventów postawię od początku na sianie, jeśli po dobie stwierdzę że z zagród nic nie leci. Mądry Polak po szkodzie..
     
    Ostatnie edytowanie: 6 sierpnia 2018
  13. ewanta

    ewanta Komandor forum

    mnie też dzisiaj wydra uszczęśliwiła wreszcie lampami - na 7 dywanów dostałam 4 sztuki - 2x2
     
  14. aisunel

    aisunel Generał forum

    I to jest bardzo prawdopodobne,z naciskiem na bardzo:D
     
  15. kybek93

    kybek93 Chodząca legenda forum

    Witaj !
    Mam podobną sytuację - stan 22/25 do pierwszego ulepszenia
    Nie będę się użalać jak go nie zdobędę
    Na 26 dywanów wypadło tylko 6 lamp.
    Na chwilę obecną posiany biały krokus , zbiór za 4 h a potem pójdą drzewka ze skarpetą
    Może ktoś kogoś przechytrzy hihihi
     
  16. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Nie mam parcia na PD, po wypróbowaniu kilku sprawdzonych sposobów na wypadajki i ewidentny ich brak, przestałam się
    przejmować- to tylko gra ;) lubię ją i z takiego powodu nie zamierzam psioczyć na decyzyjnych. Tak zadecydowali .
    Niektórzy strasznie głośno ostatnio mówią , że ewenty zrobiły się bardzo łatwe, za łatwe :cry:To wymyślili dwa w jednym
    łatwy z trudnym i w sumie to mi się podoba.
     
  17. Kloni17

    Kloni17 Książę forum

    Oj tak gorąco popieram tych lamp leci zdecydowanie za mało i nawet prezenty od sąsiadów nie wystarczają!
     
    Mikasek-, oset53 oraz kybek93 lubią to.
  18. Bronek82

    Bronek82 Hrabia forum

    Przed chwilą z całego pola Sandałowców (188 sztuki) wypadła 1 lampa!!!
    Dramat!!!
     
  19. Daisy44

    Daisy44 Generał forum

    Co event żegnasz się z grą... :eek:a ja mam 9 kroków z lampami i mi to już wisi. xD:p Mam sporo innej roboty na farmie (i nie tylko);):p Misje robię różne, nabijam PD i TPD ... i fajnie mi z tym:D:D:DPnącza nawet nie odpaliłam... a mogę:music::pxD
     
  20. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Ja nawet chyba do pierwszego ulepszenia nie dojdę, ale trudno. Jest jak jest. Powodzenia
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.