Opinie Farmeramskie noce

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 31 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Dopytuję. Dziękuję za spostrzegawczość.
    Na przyszłość zgłaszaj proszę takie błędy w wątku FAQ - pod lupą.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

  3. blazers

    blazers Wszystkowiedząca wyrocznia

    43 xD.

    Czy me piękne oczy dobrze widzą, że w tym siewnym evencie można zgarnąć wypaśne rarytasy niespodzianki i dwie najbardziej mnie interesujące nakładki fabryczne nic nie siejąc ?

    Uwielbiam pasjami i robię oczywiście tego dżina czy innego dźwiedzia, resztę zostawiam w spokoju, nie można być zachłannym.

    Teraz komunikat z mojej strony /pilne przez poufne/ i trochę prywaty, mam nadzieję, że przejdzie ze względu na me ogromne zasługi no polu ...... i ogrodzie.

    Ja, blazers, doktor, cysorz, będąc w pełni władz umysłowych, świadom swych słów, starający się nie robić z gęby cholewy, deklaruję, że to mój ostatni post* na tym OFF-ie.


    Proszę nie pisać błagalnych słówek, nie dzwonić, nie ćwierkać, nie słać alkoholi, wyrobów wędliniarskich, sms-ów, mms-ów itd. itp., kompletnie NIC to nie pomoże, nieodwołalne finito/koniec.


    *............................ ostatni oczywiście do czasu aż mi się zechce napisać kolejny, taka sytuacja xD:cry:xD.


    Post sponsorowany, lokowanie produktu.


    Bry skroplone.
     
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10 lubi to.
  5. pretorianka

    pretorianka Półbóstwo forum

    Evencik oczywiście robię. Moje wodospady co prawda kiepsko przygotowane do eventu, ale banany są mi bardzo[​IMG] potrzebne . xD
     
  6. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    porażka
    nie wiem jak u was ale u mnie cała bahama wszystkie 3 pola w fabrykach zagrodach i drzewach i aż 11 magicznych lamp wypadło w tym tempie to chyba nawet za misio coś tam się nie biorę
    igieł 184
     
    bogusiania i anna0089 lubią to.
  7. Fiona64810

    Fiona64810 Czeladnik forum

    Igły wypadają normalnie -- magicznych lamp - zero - ani z drzew, ani z zagród, ani z warsztatów :(
     
    bogusiania i anna0089 lubią to.
  8. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    u mnie lamp 8, 176 igieł
     
  9. liliannarutkowska333

    liliannarutkowska333 Forumowy żółtodziób

    u mnie ani jedna lampa nie wypadła:eek:. pare igieł i to wszystko
     
    bogusiania lubi to.
  10. Arek1971

    Arek1971 Stały bywalec

    Witam co to za ulepszenie fabryki w tym ewencie prosze o odpowiedz jak nowicjuszowi
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    129 igieł i 2 magiczne lampy z bananowców. Porażka.
     
    anna0089 lubi to.
  12. Pepa2016

    Pepa2016 Mistrz forum

    Trzy pola drzew, zagród i warsztatów i tylko jedna lampa??? Coś tu chyba nie pykło :/
     
    bogusiania, krasnoludek10 oraz anna0089 lubią to.
  13. kluska7070

    kluska7070 Młodszy ekspert

    to cała masa :) ja lampy mam 2
     
  14. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jaka porażka. masz bardzo dobry wynik.
    Mnie wypadło 145 igieł i tylko 4 lampy

    A jakie masz wyniki po zbiorach?
    Ryszardzie, nic nie rozumiem.
     
    krasnoludek10 i anna0089 lubią to.
  15. abask

    abask Komandor forum

    Magiczne wodospady w drzewkach a reszta 24 godzinny zasiew i 3 lampy. No sorry, ale to nie halo!
    Igiełek 257...
     
  16. DankaD76

    DankaD76 Moguł forum

    kurde no bez przesady żeby żadna lampa nie wypadła z 32 zgród?? Wypadło mi 35 igieł. Chyba zaraz odechce mi sie grać-.-
     
  17. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    Z 2 łąk drzew 20h dostałam 255 igieł i 8 lamp. Gdzie te lampy ja pytam... Miał ktoś wystawione długie zagrody/warsztaty? Też tak marnie lampy z nich lecą?
     
  18. Verbalinka1987

    Verbalinka1987 Baron forum

    Ile wypadlo Wam lamp? Cale wodospady mam w drzewach 20 h i nie wypadla ani jedna? Igiel wypadlo 80, ale czego sie spodziewac po zbiorze batatow?
     
  19. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Całe wodospady w drzewach i zagrodach - 3 lampy.Spodziewałam się lepszego wyniku.
     
  20. 92weronika

    92weronika Baron forum

    U mnie przez gapiostwo były bataty. wypadło 12 igieł. Z całego pola aloesu - 15 igieł.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.