Opinie Farmeramskie noce

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 31 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. dotikampo

    dotikampo Fanatyk forum

    O jaki sympatyczny, luzacki evencik, choć są pułapki...

    Zauważcie, że dżina dającego pnącze karmimy dywanami - do których potrzebna jest eventówka i igły wypadające ze wszystkiego, a dżina od lepszych nagród - lampami, które wypadają tylko z drzew/zagród/warsztatów.

    Na dwóch łąkach bahamy mam teraz pola, na wodospadach miks zagród, warsztatów i drzewek. Wodospadów w ogóle nie tykam. Na dwóch łąkach bahamy wystawię wieczorem drzewka 20h (jutro wypadną i lampy i igły). Potem drzewka zdejmę, rozsieję 9h eventówkę. Potrzebuję 4,39 zasiewów 9h rośliny, czyli siejąc też na noc, w piątek rano zbiorę ostatnią eventówkę. Wtedy zastąpię pola 12h drzewkami i będę tylko zbierać kokosy tj. prezenty od dżina z lampami:D A jednocześnie na farmę wrócą do slotu dopalacze +3 i znów trochę podgonię sianie na smoka:music:

    BP chyba wiedziało, czego potrzebuję robiąc ten eventxD Czekałam na coś, co pozwoli wyjąć CMJ ze slotu:music:
     
  2. niebo016

    niebo016 Generał forum

    -.-Pnącze jest marne-.-, ale jest wybór roślinki:music:, zrobię na 1 całym rozwalonym polu z wodą i nawozem i się jakoś zrobi.:p
     
  3. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    "Otterdin" i "Djinn bear"...?
    Serio...? 8)xDxDxD

    Nie robię tego oczywiście, bo i po co. Ale imiona głównych postaci rzuciły mnie na kolana.
    Wielkie brawa dla zespołu translatorskiego xD

    ***
    PS. Otter to wydra - więc Aladyn jest wydrą. Bear to niedźwiedź, djinn to po naszemu dźin (ten z butelki) - w tej roli występuje miś. Ale co za różnica, niech sobie będzie język zakazany, który w szczególnych okolicznościach cudownym sposobem staje się dozwolony.
     
  4. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    Wydradyn, Misiodzin
     
  5. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Wszędzie mam drzewa i będę musiał dzisiaj wieczorem je ściągnąć z wyspy (plantacji) i będę siał eventówkę na 41 dużych polach czyli na 164 małych. 164 x 4 = 656 - 164 = 492 x 10 = 4920 tej rośliny co rośnie 9 godzin. Ostatni zbiór będzie x 4 to prawie wystarczy na dywany. Ten kto daje takie nagrody z pnącza chyba nie gra w ogóle w grę. Chodzi mi tutaj o PD. Dołożyli masę punktów a dają 12.5 tys. raz na 23 godziny
     
  6. anna0089

    anna0089 Książę forum

    Dziewczyno, jesteś super. Mój mózg przez te upały przyswaja tylko przetworzone informacje. Plan super, spróbuje go też zastosować
     
  7. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Ja tęskniłam za dłuższą eventówką, a jeszcze dają nam wybór :inlove: i w sumie mało jej chcą (mam na myśli białego kaktusa).
    Z wodą i nawozem będzie rosła 6h 28m 48s, z samą wodą 7h 12m 00s, tak czy siak da radę zebrać 3 razy w ciągu dnia. I to bez nawozu. Bo chyba nie chce mi się bawić w te 6,5 godziny

    Zrobię szybko na 284 małych albo na 71 super polach (kupony mi się kończą i jeszcze nie zdecydowałam), a potem znowu postawię moje zagrody. Wodospadów nie ruszam, ani drzew którychkolwiek.

    Pnącze? Na pierwszy rzut to nie powala. Dzięki niemu moje fabryczki (masło orzechowe i hamaki) będę mogła zebrać 2 razy na dzień a nie raz, więc zgarnę je bez wybrzydzania
     
  8. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No właśnie - takie to proste.
    I nawet fajnie brzmi.
    Ale przyjrzałam się bliżej FAQ do eventu - i w każdym razie Wydradyn (no, trochę gorzej, bo Wydrodyn) jednak się załapał, jest na screenie, który zapewne będzie anonsował event na farmie. Z Misiodżina zrobiono tam Niedźwiedziodżina, co uważam za przesadne utrudnienie, ale niech będzie.
    Więc tym większe brawa dla wspomnianego zespołu translatorskiego, który nie skorzystał z podpowiedzi na screenie, tylko ambitnie i samodzielnie pozostawił nazwy postaci bez tłumaczenia, żeby sobie ludziska pointerpretowali - i znaczenie, i wymowę.
    No i mamy dwa dźiny oczywiście, wręcz nadmiar szczęścia.
    Hurra.
     
  9. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    pnącze nie powala specjalnie, ale za to misiodżin czy niedźwiedziowecki dźinowiec daje zagadkowe drzewka a kilka mi brakuje :d do czasówek, co prawda za gwiazdki można coś tam skrócić i są 2 dopalacze :D

    coś tam się podziubie :D i tylko baha extra, będę mógł robić zapasy na zwykłej :D
     
  10. SperanzaE

    SperanzaE Baron forum

    "bear" łatwo przetłumaczalne, ale że "otterdin" to wydra to nie wiedziałam i wzięłam to za nazwę własną. Także dzięki!
    Poza botaniką głównie z zakresu tropikalnej dendrologii a szczególnie owocowej można się tu języków uczyć i to jest dodatkowy plus tej gry (czasem zaglądam pod te linki, które podajecie w Zgaduli).

    Fajnie, że opisujecie swoje plany na ten event. Ale mi się już swoich plantacji i zagród ruszać i tak już nie chce.
    Nie lubię też rzędów, które trzeba uruchamiać na jakiś konkretny czas aby dały dodatkowy bonus.
    Może to i pomaga w grze ale ja zdecydowanie wolę te z PD/TPD, SG i skrzynki.
     
  11. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    To jest bardzo dobra strategia, przyznaję że planowałem podobnie powodzenia i pozdrawiam.
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Witam..
    82 super pola..po bokach male..i w czwartek wieczorem koniec siania;)
     
  13. christoph29

    christoph29 Zaawansowany

    Event na Bahamie ale z pnącza zwykłe PD jako nagroda... trochę bez sensu.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Event robię.. I w tej chwili żałuję, że nie robiłem pełniowego eventuxD
     
  15. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    U mnie będzie na spokojnie w piątek rozsiana. Potem będę poszukiwać wypadajek - też na spokojnie :)
     
    krasnoludek10 i agucha31 lubią to.
  16. aankaa_66

    aankaa_66 Nadzorca forum

    A co ma wspólnego jeden z drugim? Też mrocznego nie robiłam :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  17. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    A to nie są ulepszenia do tych fabryk, które można było zdobyć w pełniowym? A może jest jakiś inny sposób ich zdobycia, o jakim ja nie wiem (nie za hajs) ???
     
    aankaa_66 i Anhedrea lubią to.
  18. kasia_79

    kasia_79 Młodszy ekspert

    podstawę fabryki można było kupić w galerii za 500 000 sianogroszy a teraz zdobywamy ulepszenia
     
    aankaa_66 i krasnoludek10 lubią to.
  19. _Jacqueline_

    _Jacqueline_ Młodszy ekspert

    Mrocznego miałam nie robić, ale ten tego... no ulepszenia fabryki choć zdobyłam :D

    A ten, cóż, no nie powala pnącze, ale... właśnie to ale. Będę robić, ile się da :D wodospadów tylko czasowa nieodblokowana, jedna część pola, kilkanaście zagród i reszta drzew. Dodatkowymi nagrodami nie pogardzę za wypadajki :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  20. leszek147

    leszek147 Czeladnik forum

    Witam w nagrodach od Niedzwiedzin jest błąd ,na pasku głównych nagrod pozycja 35 (OBRAZEK) znajduje sie ulepszenie fabryki a w tabeli jest item "Magiczna pomoc", która wersja jest prawdziwa
     
    krasnoludek10 i hlnrys lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.