Opinie Farmeramskie noce

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 31 lipca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Musialek

    Musialek Okazjonalny autor

    zabawa fajna, sianie tylko na Bahamie
    powolutku i do przodu

    ale niech mi ktoś powie - po jakiego "miśka" 2 x te same itemy ??? nie lepiej było dać SP albo coś innego

    ja już nie mam gdzie tego lądować :( :( :(
     
  2. asia1106

    asia1106 Wyjątkowy talent

    Co się dzieje,że lampy wogóle mi nie wylatują,kryształowe wodospady mam w drzewach i zwierzakach ,tak samo baśkę!!!Czarno widzę karmienie miśka,lampy mam tylko od sąsiadów wrrrr:mad:
     
    tereska1108, anna0089 oraz Mikasek- lubią to.
  3. xPiraniax

    xPiraniax Zaawansowany

    U mnie 5 lamp na chwilę obecną, dziękuję za event, wracam do standardowej farmy, czekam na kolejną srodę, w tym tygodniu zapasy można porobić
     
    anna0089 i Mikasek- lubią to.
  4. Mikasek-

    Mikasek- Mistrz forum

    Zastanawiam się, czy dalej ciągnąć ten event. Żadna radość w wyszukiwaniu lamp jak one i tak nie lecą...chyba, że znowu na cierpliwość nas biorą >:(
    4/42 (raczej 4/35) i 6/58 Czarno widzę moje wypadajki, gdyby nie dobre duszki z moich sąsiadów to nic by nie było. Na pnącze nie liczę, bo i tak marne ale przydałoby się ulepszenie fabryczki.
     
    anna0089 i Sienna2000 lubią to.
  5. malgorzata1960

    malgorzata1960 Ekspert forum

    Lampy to jakieś nieporozumienie nic nie wypada a robienie tylko lamp od sąsiada to tylko jeden misiek dziennie jakaś kpina z nas >:(
     
    anna0089 i Mikasek- lubią to.
  6. karla170480

    karla170480 Ambasador forum

    witam o poranku:)
    eventówka w komplecie teraz zostało tylko zbieranie igieł i nieszczęsnych lamp
    stan na obecną chwilę
    40/58
    12/42
    niby nie jest źle ale zawsze mogłoby być lepiej:p
    po zebraniu z trzech łąk na których tylko zagrody (foki i inne długorosnące) i po bokach drzewa rano wypadły 4 lampy
    więc przerzucam się tylko na fabryki, zobaczymy jak będzie
     
  7. Kathea

    Kathea Baron forum

    Wczoraj się ucieszyłam że wydra trochę nadrabia z lampami, no to dzisiaj się obraziła i na 10 podarków ani jednej lapmy.
    Stan na chwilę obecną:
    27/58
    5/42

    Jeżeli ktoś tam na górze myśli że w ten sposób przekona mnie do zakupu koszyczków to się zdziwi.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 sierpnia 2018
  8. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Stan po porannych zbiorach

    [​IMG]

    Albo mi się wydaje albo odkręcili trochę kurek
    No i zamieniłem się teraz w hodowcę anakond i królików. Dzięcioł z misji musi zaczekać a brakuje mi tylko lnu i szarotki w diamencie
     
  9. 92weronika

    92weronika Baron forum

    57/58.
    Kaktus posiany w nadziei że wydra da lampy dla miśka. I trafiłam 2x +100% do stodoły, więc myślę że 2 siewy białego kaktusa na jednym polu dają spory zapas i będzie można siać inne roślinki na wyspie. Żeby tylko te lampy lepiej leciały...
     
    anna0089, Mikasek- oraz -Batka74- lubią to.
  10. Krzych1975

    Krzych1975 Okazjonalny autor

    Jak nie wiadomo o co chodzi to jak zwykle o kasę Nie mam zamiaru zapłacić nawet złotówki Pnącze zdobędę spokojnie Natomiast drugim zwierzakiem wogóle się nie przejmuję Co ma być to będzie 8)
     
  11. jdtennesse

    jdtennesse Czeladnik forum

    Nie dość że z trzech pól zagród wyleciała jedna lampa to teraz event zniknął :D
     
    anna0089 i Mikasek- lubią to.
  12. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie też się poprawiło rano.
    Było 9/58 a jest 34/58
    Z miśkami gorzej, bo tylko 5 :p ...ale jakoś się tym nie przejmuję.
    Na razie oprócz lamp zablokowały mnie też igły
     
    anna0089 i dotikampo lubią to.
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Witam,
    poranny raport po oddaniu 28 dywanów - 16 lamp wpadło, postawiłem wszędzie zwierzęta - koale, foki i delfiny, zobaczymy wieczorem jaki będzie efekt:), jak się okaże, że taki jak u większości to wróci biały kaktus na pola, bo chyba jest bardziej opłacalny;)
     
  14. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    55/58 i 16/42
    wydra strajkuje - wczoraj lampy nie dała wcale; dzisiaj 2 szt na 6 karmień. Świnia nie wydra ;)
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Te itemy są niezłe.:)
    Można je ustawić w Nawiedzonym Domu, dają 1600, 1700 i 1800 PD (na 2 pola) i zbierane są 2 razy na dobę.
    No i z pewnością będą poszukiwane podczas zbliżającego się G&T. Sama kilku poszukam, bo niestety brakułami nie zapełniłam jeszcze całego mrocznego ogrodu.:)
     
  16. patrish1979

    patrish1979 Stały bywalec

    o jakich fabrykach mowicie

    ja z pelniowym tez chyba zrobilam zadanie z tymi ulepszeniami ale nie widze ich nigdzie i zastanawiam sie do czego maja sluzyc tak samo jak te do zdobycia w tym evencie
     
    anna0089 lubi to.
  17. .savante.

    .savante. Chodząca legenda forum

    po porannych zbiorach 27/58 i 15/42
    wspaniałych sąsiadów mam... :inlove: dzięki Wam !
     
    dotikampo i anna0089 lubią to.
  18. rysio

    rysio Ambasador forum

    czytam wszedzie za magiczne lampy beda wypadac sporadycznie, ale nigdzie niee bylo informacji wcale.
    od poczatku eventu z drzew (bez liku), zagrod (krokodyle, hipcie, anakondy+), i warsztatu szczoteczek zeby ani jednej sztuki nie bylo to juz przesada. dobrze ze jest paru uczciwyc sasiadow i wydra sie spiela na kilka 2jek i dwie 4ki, tak ze osiagnalem zawrotny 5 poziom.
    powtorze moze po raz kolejny ze eventy tego typu to kpina z graczy nic innego
     
    Musialek, anna0089 oraz Mikasek- lubią to.
  19. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Proszę, tutaj jest Poradnik na ten temat >>KLIK<<

    U mnie stan 36/58 i 15/42
    Powoli do przodu. Może się uda :)
     
  20. 92weronika

    92weronika Baron forum

    o tych:
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/fabryki-i-pakiety-fabryczne.61139/
    i poradnik:
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/fabryki-i-pakiety-fabryczne.61136/

    Czy komuś jeszcze gra tak zamula od rana?

    Event się robi. Niedługo zbieram flamingi. Dziękuję sąsiadom i znajomym za lampy, bez tego chyba nadal stałabym na 0/42.
     
    dotikampo, anna0089 oraz Mikasek- lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.